Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dzisiejszy sen


  • Please log in to reply
17 replies to this topic

#1

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Opisuję wszystko na świeżo, póki jeszcze pamiętam...

Najpierw szpital. Widok korytarza. Później komputer. Przeszukiwałem jakąś bazę danych o lekarzach, trza było wpisać nazwisko, żeby się dowiedzieć, gdzie dany lekarz pracuje, była m.in. kolumna z miastem, dzielnicą i takimi tam szczegółami.

Wpisałem nazwisko zmarłej niedawno lekarki, która kiedyś mnie leczyła

» Kliknij aby ukazać ukryty tekst - kliknij ponownie aby ukryć... «


i dałem na wyszukiwanie. Znalazło mi jakieś infomacje, ale nazwa dzielnicy w Katowicach, w której się znajduje szpital, była nieprawidłowa, powinno być "Ochojec" a pisało "superochojec1". Ale to szczegół.

Chwilę później leżałem na lewym boku z zamkniętymi oczami. Teraz to już raczej był półsen. Usłyszałem krótkie "Pozwolisz, że cię zbadam", po czym poczułem mocne uderzenie w kolano, tak jakby opukiwanie. Po chwili poczułem ucisk w gardle i poczułem, jak coś uciska mnie w klatkę piersiową od strony pleców. Przysunąwszy rękę do gardła poczułem czyjś palec, w tym momencie ucisk jakby zelżał, ale gdy odsunąłem rękę, znów się nasilił. W końcu otwarłem oczy i rozejrzałem się - w pokoju nie było nikogo.

Ja leżałem przysunięty do ściany, twarzą w stronę ściany.

Spojrzałem na zegarek, było gdzieś koło w pół do szóstej.

Długo tego snu nie zapomnę, właśnie z powodu tego duszenia.
Jak myślicie, co to mogło być? Bo pod bezdech to to raczej nie podpada...



#2

Alyna.
  • Postów: 328
  • Tematów: 14
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Mi się też kiedyś śniło coś podobnego. Myślę, że może to przez ułożenie ciała, może spałeś w jakiejś dziwnej pozycji i to dlatego. A może organizm coś sygnalizuje?

#3

może tak może nie.
  • Postów: 504
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Myślałem że tego typu posty, są domeną jedynie początkujących, bardzo młodych użytkowników. Ja dziś również dusiłem się w śnie, ale do głowy mi nie przyszło, aby zerwać się z łóżka, włączyć komputer i opisać to na forum paranormalne. W moim wypadku, po wybudzeniu wystarczyło parę razy odkaszlnąć. Mogę napisać, to co zawsze piszę, starając się tłumacząc podobne przypadki. To Ivellios powinien jako pierwszy przedstawić możliwe wyjaśnienie, bardzo często kluczem do takich zagadek, jest opinia o całym zdarzeniu samego głównego zainteresowanego.

#4

----.
  • Postów: 359
  • Tematów: 75
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Mozliwe ze to czakry , podczas snu cialo odpoczywa i jego baterie sie laduja ;) . Czasami jak przez jedna czakre jest gorszy przeplyw energi niz przez inna to jest blokada i moze wystapic :gniecenie , pieczenie , uczucie twardosci , bolu.
Akurat jedna czakra jest na gardle , to by moglo tlumaczyc.

#5

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

To mi wygląda na paraliż przysenny.

Na brzuchu też są jakieś czakry? Bo kiedyś miałem taki sen (perwersyjny, więc daruję sobie opis :D ), po którym, po przebudzeniu (a bardzo nie chciałem się obudzić...) czułem ucisk, wręcz ból na brzuchu. To był przyjemny ból :3

#6

----.
  • Postów: 359
  • Tematów: 75
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

To mi wygląda na paraliż przysenny.

Na brzuchu też są jakieś czakry? Bo kiedyś miałem taki sen (perwersyjny, więc daruję sobie opis :D ), po którym, po przebudzeniu (a bardzo nie chciałem się obudzić...) czułem ucisk, wręcz ból na brzuchu. To był przyjemny ból :3


Jest...... pierwsza jest z tylu w okolicy kosci ogonowej , druga wiadomo gdzie ;p , trzecia na brzuchu , czwarta na srodku klatki piersiowej , piata na gardle, szosta na srodku czola (trzecie oko) , i siodma na czubku glowy

#7

Kubus.
  • Postów: 60
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Gosh miales dosc relaistyczny sen/ przezyles porazenie przysenne i odrazu musisz pisac o tym na forum? -_-'

Chyba wiem juz dlaczego ludzie broniacy wiary w oobe i inne crapy tego typu jako dowod podaja skale tego "zjawiska" >_>' rownie dobrze ja moglem zrobic temat o tym jak ogladalem wczoraj zdjecia "duchow xD " na tym forum i w pokoju obok spadly klucze ze stolu tylko ze ja nie widze w tym nic niezwyklego >_>'



Lol czakry? get a job man >_>'

#8

Xellos.
  • Postów: 1090
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Mi się też kiedyś śniło coś podobnego. Myślę, że może to przez ułożenie ciała, może spałeś w jakiejś dziwnej pozycji i to dlatego. A może organizm coś sygnalizuje?


Też mi się wydaje, że to nic szczególnego. Ot często w śnie widzimy to co wynika z naszego stanu fizycznego jak śpimy. Jeżeli to nawet LD nie było, to na nowy temat nie ma sensu, raczej bym dopisał do wątku ogólnego :ojej:

Ja kiedyś sypiałem tak, że odcinałem dopływ krwi do całej ręki. W śnie miałem to sygnalizowane w taki czy inny sposób, że coś się z tą ręką dzieje, ktoś mi ją ucina, albo odpada czy coś. I bardzo dobrze bo dzięki temu się budziłem i mogłem ją odzyskac. Natomiast nie wiem co by się stało gdyby takiej reakcji nie było, chyba by mi zgniła :roll: Bo bez krwi to jak martwe mięso.

Mógłbym więc głosic, że jakaś paranormalna moc lub byt mi ją ucina :lol ale bądźmy poważni ;)

Moje zdanie jest takie, że umysł straszy nas w śnie byśmy odzyskali przytomośc. Ostrzega nas przed tym, że coś złego dzieje się z ciałem i trzeba się obudzic by temu zaradzic. Gdyby nie to, to pewnie dawno bym ręki nie miał :roll:

#9

Alyna.
  • Postów: 328
  • Tematów: 14
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ja kiedyś sypiałem tak, że odcinałem dopływ krwi do całej ręki. W śnie miałem to sygnalizowane w taki czy inny sposób, że coś się z tą ręką dzieje, ktoś mi ją ucina, albo odpada czy coś. I bardzo dobrze bo dzięki temu się budziłem i mogłem ją odzyskac. Natomiast nie wiem co by się stało gdyby takiej reakcji nie było, chyba by mi zgniła


Hahaha je też kiedyś spałam tak i rzeczywiście śniło mi się, że coś dzieje sie z moją reką. Ale jak sie na rano obudziłam to nie mogłam ruszyć reką, tak jakbym jej nie miała :D . W ogóle czucia nie miałam, po prostu leżała bezwładnie na łóżku. Ale jak krew zaczęła krążyć to bolało jak %*&^$## <-- hiszpańskie przekleństwo :] .

Tak ze mi sie wydaje, że to zależe od tego jak śpimy i tyle. No chyba, że się człowiek budzi i zauważa, że ktoś go naprawdę dusi, ale to inna historia :victory:

#10

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

ziomallo, dzięki :3

#11

metody11.
  • Postów: 317
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ivélliöś vél Tak, czy to była ta pani doktor to nie wiem, ale jakaś kobieta usiadła na Twoim łóżku. Miałeś blok lewej komory serca, jakiś stan zapalny jest, dławienie występuje przy tym. Radzę pójść do dobrego kardiologa. :cafe:

#12

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mi się też kiedyś śniło coś podobnego. Myślę, że może to przez ułożenie ciała, może spałeś w jakiejś dziwnej pozycji i to dlatego. A może organizm coś sygnalizuje?

Właśnie w takiej pozycji przeważnie śpię, jeszcze mi się takie cuś nie przydarzyło ;]
Co do dalszych losów tego tematu, to jak się wyjaśni to najwyżej zamknę/przesunę/połączę/usunę.



#13

NO_NAME.
  • Postów: 614
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

wiem że to zabrzmi naprawde głupio ale podobno przeciętny człowiek podczas swojego życia nieświadomie połyka 10 pająków które włażą mu do ust :D może jednym się zaksztusiłeś i Ci się to przyśniło żabyś się obudził :D xD takie było pierwsze moja skojarzenie, wiem że to głupie ;)

#14

Xellos.
  • Postów: 1090
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Hahaha je też kiedyś spałam tak i rzeczywiście śniło mi się, że coś dzieje sie z moją reką. Ale jak sie na rano obudziłam to nie mogłam ruszyć reką, tak jakbym jej nie miała :D . W ogóle czucia nie miałam, po prostu leżała bezwładnie na łóżku. Ale jak krew zaczęła krążyć to bolało jak %*&^$## <-- hiszpańskie przekleństwo :] .

Tak ze mi sie wydaje, że to zależe od tego jak śpimy i tyle. No chyba, że się człowiek budzi i zauważa, że ktoś go naprawdę dusi, ale to inna historia :victory:


A ja chwytałem ją drugą ręką i wymachiwałem sobie :lol Dziwne to jest jak wogóle nie czułem przynależności tej ręki do mnie. brrr kolejne razy były spoko, ale za pierwszym razem to prawie zawał w środku nocy

#15

Jarl Fenrir.
  • Postów: 68
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zdecydowanie paraliż senny. Nic, czym można by się przejmować. Może ci sie to zdarzyć jeszcze kilka razy w życiu, ale to nic groźnego.


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych