Skocz do zawartości


Zdjęcie

Postacie W Lustrach


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
33 odpowiedzi w tym temacie

#1

Robaczek.
  • Postów: 574
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jakby tu zaczać..
Cos mnie tak prowadzi przez życie, że gdzie nie pojade spotykam ludzi związanych (świadomie lub też nie) z ezoteryką (zresztą jak cała moja damska rodzina od każdej strony.. ).. w ferie spotkałem grupke ludzi którzy interesowali sie ezoteryka i jedna dziewczyne co miała kumpele medium i w sumie cała noc o tym przegadalismy..
Potem na mojej drodze staneła pedagog która interesuje sie ezoteryka i od niej usłyszałem że jestem stara dusza.. bla bla w sumie to ja jej wiecej mówiłem xP i przy okazji z 10 pierscionków wybrałem ten który był pierscieniem atlantów.. (jakoś tak.. mnie przyciagał..) Potem, a własciwie teraz (ale to pojecie czasu sie wzgledne) wakacje.. Trafiła mi sie łódka na której był fizyk (i rozmowa z nim nauczyła mnie że fanatykowi nie wmówisz.. usłyszysz albo.. pomieszanie w symbianach (czy jak on tam mówił), albo że nie da sie tego fizycznie zbadac wiec czegoś nie ma), taki jeden, najbradziej normalny i dwie dziewczyny.. Kiedyś, już dość późno, co zaczeli gadać, zwiazanego z ezoteryką więc sie wtraciłem..
I ogólnie wyciagnałem z nich (az mnie ciarki przechodza) że widza osoby w lustrach.. jedna z nich.. widziała mała dziewczynke.. delikatnie wchodziłem w ten temat i sie jej zapytałem: 'a kogo ona Ci najbardziej przypomina?' ona tak myśli.. i odpowiada.. mnie samą.. i potem stwierdziła że jak była mniejsza to ta dziewczynka też była mniejsza..
Druga dziewczyna, widziała wiele róznych osob w lustrach.. z tym szczególem że nie mieli oni oczu.. puste oczodły.. a potem okazywało sie że te osoby umierały... Po dłuższej rozmowie, przekonałem sie że o ezoteryce w ogóle nie maja pojęcia, ale przekonały mnie jak o tym opowiadały.. było widać to w ich oczach..
Co o tym sądzicie?
  • 0

#2

Spyryt.
  • Postów: 67
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dużo wtedy wypiliście?
  • 0

#3

Jarl Fenrir.
  • Postów: 68
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jesteś Stara Dusza? Pewnie dziecko Indygo. Poszukaj w necie na ten temat.
Co do samych luster, to cięzko uwierzyć.
Ale masz sporo szczęścia, bo ja to nie mam z kim pogadać o takich rzeczach...
  • 0

#4

Ana Mert.
  • Postów: 2348
  • Tematów: 19
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja tak zauważyła ze z każdym pogadasz na ten temat (w głębi duszy każdego to interesuje) jeżli tylko sam zaczniesz rozmowę (w zeszłe wakacje cały dzień spędziłam na dyskusji na tematy ezoteryczne z 2 wyjątkowo religijnymi kuzynkami ze wsi co do których spodziewałam się ,że zaraz mnie zjadą ,że to pewnie wszystko dzieło Szatana i żebym się w tym nie babrała - a one ku mojemu zaskoczeniu słuchały mnie z uwagą i jeszcze same opowiadały jak to kiedyś jedna z nich zobaczyła w pokoju czarną postać itp.)

Co do luster - ja ta nigdy nic nadzwyczajnego w lustrze nie zobaczyłam (znaczy się widziałam jakieś błyski i czarne kontury postaci stojącej za mną ale jestem skłonna stwierdzić że to przez to iż koniecznie chciałam coś zobaczyć) za to we śnie też kiedyś zobaczyłam w lustrze stojącą obok mnie dziewczynkę która była bardzo podobna do mnie. Już we śnie się zaczęłam zastanawiać jak to możliwe i doszłam do wniosku ze ona tak naprawdę jest mną z przeszłości.
  • 0



#5

duch91.
  • Postów: 6
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zbieg okoliczności. Nie, to nie są zjawiska paranormalne, jeśli takowe w ogóle istnieją :D .
  • 0

#6

Spyryt.
  • Postów: 67
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pierwszę slyszę o widzeniu postaci w lustrze ,zdolność ta musi być bardzo rzadka. A Ty dziwnym zbiegiem okoliczności spotykasz takie dwie dziewczyny w tym samym miejscu i czasie:)
  • 0

#7

Tacita.

    Ukryty wymiar

  • Postów: 859
  • Tematów: 53
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Dużo wtedy wypiliście?

Jeśli nie masz nic do powiedzenia, nie pisz.

Zbieg okoliczności. Nie, to nie są zjawiska paranormalne, jeśli takowe w ogóle istnieją :D .

Skoro coś stwierdzasz, uzasadnij wypowiedź.

KicHu - jeszcze nie słyszałam o czymś takim. W sumie ciekawa sprawa. Wiem, że niektórzy widzą w lustrach demony, czasem duchy.
Tej osobie, która widuje ludzi na jakiś czas przed ich śmiercią, wcale nie zazdroszczę :o Chyba poczytam sobie więcej o uwięzionych w zwierciadłach.

A Ty dziwnym zbiegiem okoliczności spotykasz takie dwie dziewczyny w tym samym miejscu i czasie:)

No widzisz, moja koleżanka z pracy zna osobę, która już trzy razy trafiła 6-tkę w Toto Lotka.
Impossible is nothing.
  • 0



#8

Ana Mert.
  • Postów: 2348
  • Tematów: 19
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No widzisz, moja koleżanka z pracy zna osobę, która już trzy razy trafiła 6-tkę w Toto Lotka.
Impossible is nothing.

Taa, moja mama trafiła jednego dnia dwie 6-ki ale w multilotka. Każda z liczb była inna. Szkoda ,że sobie 12-ki nie puściła :D Albo przynajmniej 10-ki bo 12-ki sie nie da puścić :P
  • 0



#9

Robaczek.
  • Postów: 574
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Hmm... Tacita, wspomniałas coś o postaciach uwięzionych w lustrach.. nie wiem czy to jest na pewno to..
Bo ta dziewczyna która widziała tych ludzi (Ania, bedzie łatwiej), widziała je tylko przez pare sekund.. Najczesciej, jak mi mówiła miało to miejsce kiedy robiła cos przed lustrem (myła zęby, rece) i przez przypadek spojrzała sie w lustro..
Opowiadała, własciwie to z niej wyciagałem że czasem widziała tylko jedna osobę.. a czasem wiele.. wszytkie bez oczu..
Teraz przypomniała mi sie ta dziewczyna z ferii, co znała medium.. i odkryły jakiś szyb w jakims domu i na jego końcu stała dziewczynka bez oczu (ciesze sie, ze jak juz cos sprawia ze spotykam tych ludzi.. to jest jeden element spójny.. własnie te puste oczy), potem okazało sie że to była ofiara morderstwa i w tym szybie były jej kości..
Druga dziewczyna (zosia [dla ułatwienia] ) widziała tylko ta jedna dziewczynke.. (tez jej zasugerowałem ze to moze byc ona sama)..
Ta Ania, bała sie jeszcze ciemnosci.. ale w taki dziwny sposób..
Mam nadzieje, że ktoś z was widział kiedys wyjscie z łódki..
To one lezały na dziobie.. i ania, nie bała sie ciemnosci panujacej w środku łódki (mimo że tez było ciemno), ale bała sie tej ciemnosci za łódka.. Troche z nia o tym porozmawiałem, i mówiła cos, że boi sie tego co sie tam czai... może jakieś fobie, nie wykluczam.. w kazdym razie jest to dosc interesujace..
  • 0

#10

Tacita.

    Ukryty wymiar

  • Postów: 859
  • Tematów: 53
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

W takim razie może to jakaś odmiana.. jasnowidzenia? :hmm: Chyba bym umarła ze strachu, gdybym miała taki talent ;) Zwykle, gdy oglądam horrory/thrillery, najbardziej boję się właśnie postaci w lustrach, oknach etc., poza tym dźwięku pozytywek, pianina, dzwonków oraz widoku wszelkich lalek czy innych zabawek.. Wprawiają mnie w stan psychodeliczny :o

Tak sobie teraz myślę o tym jasnowidzeniu, ale coś mi nie pasuje.. Podobno duchy nie mają odbicia. Podejrzewam więc, że postaci w lustrach to demony, o których wspominałam wcześniej. Czy ktoś wie coś więcej na ten temat?
  • 0



#11

Robaczek.
  • Postów: 574
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Tylko ona raz papieża widziała..
własnie tylko raz..
na dwa czy trzy tygodnie przed smiercia..
Widziała znane osoby..
na dwa czy trzy tygodnie przed smiercia..
stare babcie..
na dwa czy trzy tygodnie zanim sie autobus z pielgrzymka nie rozwalił..
  • 0

#12

Tacita.

    Ukryty wymiar

  • Postów: 859
  • Tematów: 53
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

To może widzi po prostu zmaterializowaną śmierć? :hmm:
  • 0



#13

Dreamer.
  • Postów: 69
  • Tematów: 7
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przeraża mnie to :o nie chiałbym nigdy widziec w lustrze odbicia kogoś, kto za kilka dni ma umrzeć, chyba wyladowałbym w zakładzie zamkniętym :omfg: Czytałem gdzieś - i to chyba nawet na tym forum! - że lustra są, jakby to ująć, spojrzeniem w inny wymiar, w inne światy, że patrząc w lustra możemy dostrzec rzeczy któych normalnie nie zauważamy. I założę się, ze połowa osób z forum odczuwa lęk (będąc samym w domu lub pokoju, kiedy wokól panuje cisza) wpatrując się długo w lustro. Był kiedyś jakiś przypadek (mam nadzieję że coś wiecej o tym znajdę, wtedy umieszczę tutaj), że pewne lustro wywoływało pożary. Rzekomo były w nim uwięzione jakies nieczyste moce, zła energia... :o
  • 0

#14

wezyr99.
  • Postów: 96
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ja trochę słyszałem na temat postaci w lustrze...rozmawiałem na ten temat z dosyć dziwnym człowiekiem...ale to już inna historia.

Mianowicie wywnioskowałem z jego wypowiedzi że osoby widzące postacie w lustrach, tudzież w tv..słyszące ich głosy to zwykle amatorzy wywoływania duchów, podświadomości drugiego człowieka, które "rytuał" ten potraktowały z zabawą i ciekawością. Dusze wywołane przypominają o swej obecności i żądają w ten sposób zainteresowania swoją materią i godnego oddania im czci.

Drugim argumentem może być po prostu "figlarność ludzkiej psychiki" duchy czasami dręczą nasze myśli a psychika płata nam figla i wydaje nam się że widzimy te postacie.

Dziwę się ogromnie niektórym użytkownikom tego forum za ich bezczelne teksty i komentarze...skoro ktoś pisze z takim problemem to myślałem że każdy stara się mu pomów a nie pyta się czy coś pił lub nie... głupota i debilizm wtórny...bez urazy...

Mój znajomy tez się śmiał z duchów z tego że jego kumpel (Andrzej) widzi czasem dziwne postacie...plwał na niego obrażając go i porównując do wariatów i sekciarzy...chłopak który widział i lubił zjawiska paranormalne w wieku 23 lat zmarł na białaczkę...minęło około 2-3 miesięcy kiedy Andrzej przyszedł do swego znajomego który tak uprzykrzał mu życie...niedługo minie 2 lata jak tamten niedowiarek siedzi w wariatkowie i ciągle mówi że "duchy i powyginane ciała idą po niego"

Dlatego prosze nie bagatelizujmy rzeczy którzy widzą inni bo możesz srogo się przekonać na swojej skórze że naprawdę istnieją...
  • 0

#15

awjp.
  • Postów: 112
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja kiedyś się przyglądałem sobie w lustrze przez dość długi czas i... zniknęły mi usta i dziurki od nosa :D . Zajefajna sprawa, która ma związek z plamką ślepą w ludzkim oku :) . Hyh, stety jeszcze nie widziałem w lustrze nikogo poza moją własną osobą.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych