Skocz do zawartości


Zdjęcie

Hmm...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

#1

Duchol.
  • Postów: 28
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam wszystkich :)) często odwiedzam forum i tak sobie czytam i czytam... mam pytanie !! około trzech lat temu miałem co noc parę tzw schiz hehh a mianowicie :D po śmierci mojego brata hmm około tygodnia dzień w dzień mój komp odpalał się sam !! (miałem wtedy Win szita :/ a teraz mam linuxa :D polecam ) w windowsie nie miałem ustawionych żadnych harmonogramów itp!! największa schiza łapała mnie wtedy gdy wybijało pare min po 00_00 :/ kładłem się spać (ciemno w pokoju ) i nagle robiło sie cholernie zimno :/ komp się odpalał ale nie do systemu tylko typowy czarny ekran:D czy ktoś mi to wyjaśni ?? ( oprócz tego tak w skrócie miałem pare innych schiz typu siedzę z kolegami w samochodzie koło cmentarza a tu nagle koledzy robią się bladzi bo widzieli kogos cień !! dwa razy odbywałem seans spirytystyczny ale z marnym skutkiem :/ w jednym nic sie nie wydarzyło !! ale w drugim kieliszek poszedł troche w bok !! pies sąsiada hmmm zachowywał sie tak jak gdyby był głaskany:D oprócz tego kulał się i machał ogonem ale nie do nas :/ !! jak zwykle zwierzę (tak myślę ) wyczuło obcą istotę )
  • 0

#2

tomason.
  • Postów: 168
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Na_pewno jestes dziwnym czlowiekiem :P
  • 0

#3

Ladd.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 49
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

No to może twój zmarły brat nie wiedział że umarł i siadał na kompa :hmm: .
Czy za życia często siadał na kompa, że jakoś się dzieliliście jednym czy jak to było?

Tzw. schiz to ma się po gandzi :P .
  • 0

#4

TKr.
  • Postów: 141
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jeżeli masz internet doprowadzony do komputera przez tzw. skrętkę wpinaną w kartę sieciową to samoczynne włączenie się komputera można wytłumaczyć przez tzw Wake Up on Lan - czyli komputer włącza się kiedy do karty sieciowej dotrze specjalny pakiet zawierające polecenie Wake UP i adres sieciowy tej karty ( MAC adres ), a czarny ekran ? No cóż windows to windows :)
Gdzie się ustawia Wake UP ? - po pierwsze w BIOS, pod drugie w Windows masz w konfiguracji urządzenia "Zezwalaj temu urządzeniu na wyprowadzenie komputera ze stanu wstrzymania" - jak jest zaznaczone to różne dziwy się dzieją - To co napisałem to z własnego doświadczenia - wielu znajomych miało z tym problem, niektórzy aż mieli ochotę na seansy spirytystyczne itp.
Oczywiście w twoim przypadku może być całkiem inaczej, ale śmiem w to wątpić.
Co do cienia, psa i kieliszka - raczej nie jestem aż tak doświadczony żeby jednoznacznie się w tym wypowiadać.
  • 0

#5

może tak może nie.
  • Postów: 504
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

To ja zajmę się tymi "znakami" niekomputerowymi.
Po tragediach, jaką niewątpliwie jest utrata kogoś bliskiego, włącza się a naszym mózgu specyficzny mechanizm. Jest to mechanizm pocieszycielki jaki ewolucja wytworzyła, abyś ulżyć nam w cierpieniu. W takim wypadku, ludzki umysł, nie tylko sam wytwarza informacje, które następnie przetwarza, ale i neguje informacje, które w innym wypadku, bez cienia wątpliwości, uznałby za prawdziwe. Coś, jak bezgranicznie kochająca żona, przyłapująca męża na zdradzie - mimo, że wszystko wydaje się jasne, to pierwszą reakcją jej umysłu - "to co widzisz jest nieprawdą". Stąd często mówimy "aż mi się wierzyć nie chce w to co teraz widzę" - do dokładnie ten typ reakcji. W tym momencie, powinno być dla nas jasne, czemu fani Elvisa Presleya nie wierzą że umarł, a neonaziści utrzymywali że Hitler, tuż przed zakończeniem wojny zbiegł do Ameryki Południowej.
Niedopuszczanie do siebie myśli o realnie zaistniałej sytuacji, to nie jedyna rzecz, która potrafi zrobić nasz umysł :) Aby zabić w nas paraliżujący smutek, zniekształca obraz rejestrowanego świata. W wypadku Elvisa, mowa o dalszym biologicznym funkcjonowaniu, jednak teista ma jeszcze jedną furtkę - życie wieczne! Wszystko co się nie stanie, jest dowodem na życie wieczne, na to, że nas bliski nie do końca umarł. Powiew wiatru zamyka ksiązke w parku - nic, ale niech zamknie na pogrzebie Papieża - cud! dowód na boską ingerencje. Tak, niestety, jest też z tobą Duchol. Zawsze mogę się mylić (i w tym wypadku bardzo bym tego chciał), więc uszy do góry, a może i coś w tym jest.... :)
  • 0

#6

Żbik.
  • Postów: 769
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Odbywanie przez Cieie seansów spirytystycznych wiązało się z możliwością przyciągnięcia do siebie róznych bytów które nawet przy rzekomo nieudanym seansie zjawiaja się i jak nie zostaną odwołane to mogą pozostać. Odwołaliście te duchy czy stwierdziliscie że jak nic sie nie stało to nie ma sensu?
  • 0

#7

Duchol.
  • Postów: 28
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zostały odwołane !! wiec chyba nie mamy się czym martwic ??
  • 0

#8

Żbik.
  • Postów: 769
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jeśli te duchy zostały odwołane prawidłowo to raczej nie ma się czym martwić. A w czasie tego seansu może ktoś odgrywał rolę medium?
  • 0

#9

black_angel*.
  • Postów: 67
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

no mozliwe ze to rzeczywiscie Twój brat nieswiadomy jest swojej smierci i jesli czesto za zycia siedział na kompie i był uależniony
od tego to mozliwe ze to rzeczywiscie on. a zreszta juz sama nie_wiem ...
a co do tego psa to przeciez od dawna mówi sie ze niektóre zwierzeta wyczuwaja (niekoniecznie widza)inna energie.

no ale z tym wywoływaniem duchów to troszki przesadziliscie bo rózne tego konsekwencje moga byc... po co w_ogóle odprawiac takie seanse .Najlepiej to uszanowac dusze i dac jej spokój
  • 0

#10

barteqx.
  • Postów: 46
  • Tematów: 7
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wake up on lan - możliwe, ale kto dawał ten sygnał do "obudzenia" komputera?
  • 0

#11

Biscquit.
  • Postów: 69
  • Tematów: 2
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

no mozliwe ze to rzeczywiscie Twój brat nieswiadomy jest swojej smierci i jesli czesto za zycia siedział na kompie i był uależniony
od tego to mozliwe ze to rzeczywiscie on.


No niby tak, ale pozwolę sobie tutaj 'zacytować' fragment z tematu "Jak wygląda nasze życie po śmierci" : //"Stopniowo zaczynają zdawać sobie sprawę z tego, że jednak coś się zmieniło, bo na przykład widząc swoich przyjaciół nie zawsze mogą się z nimi porozumieć; mówiąc do nich zauważają, że oni ich nie słuchają; dotykając ich stwierdzają, że nie robi to nich żadnego wrażenia."// Właśnie, jeżeli przyjaciele nie czują, to komputer też by 'nie czuł' i przecież nie mógłby zostać włączony.

Przynajmniej ja to tak rozumiem :)
  • 0

#12

Gherick.
  • Postów: 49
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie. A poltergeisty i tym podobne manifestacje? Mają wpływ na środowisko zewnętrzne (czytaj ludzkie) więc dlaczego inne duchy nie mogłyby mieć?
  • 0

#13

black_angel*.
  • Postów: 67
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a moze on to w jakiś sposób siłą woli zrobił .zreszta nie_mam pojecia
  • 0

#14

Kubas.
  • Postów: 49
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wiesz jak już tutaj parę osób mówiło może po prostu to twój komputer szwankuje czy coś.

Ale jeżeli nie to jest taka teoria że twój brat chce się z wami skontaktować, może ma wam coś ważnego do przekazania ?
jest wiele możliwości. :roll:
  • 0

#15

wikusq.
  • Postów: 19
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

może twój brat zostawił coś ważnego na komputerze co chce wam przekazać? ile brat miał lat? jeśli był dorosły lub mógł być w posiadaniu ważnych informacji to jest to całkiem możliwe.. jeśli dalej masz ten problem to spróbuj zostawić komputer włączony na noc - ciekawe co się stanie ;x
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych