Skocz do zawartości


Zdjęcie

obcy w dziurze w miejscowosci Leszczyny ?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
21 odpowiedzi w tym temacie

#1

aljen.
  • Postów: 6
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam,
o to komentarz z jednego z artykulow z fundacji nautlilus (http://www.nautilus.org.pl/?i=1076)

x2

napisał(a) 15.07.2007 o 10:51:01:

ciagle bede upieral sie,ze na filmie Leszczyny part 3 ,w tej wlasnie dziurze z Przegedzy(Leszczyny i Przegedza to ta sama dziura)siedzial humanoid.kamera spuszczona do tej dzury zostala podniesiona a w miedzyczasie ''ktos'' zaslonil kepa trawy dalszy tunel.klatka po klatce widac postac,dlugie paluchy i poruszajaca sie glowe.analizujcie ten film.
-od 58 s do 1.15 min widac dalsza czesc tunelu,dziure nie zasypana jeszcze kepa trawy,kamera chce wejsc dalej,jednak nie moze ,bo cos ja blokuje
-1m18sek kamera zostaje podniesiona od tylu i ten co ja podnosi kieruje obiektyw na swoja twarz,widac jak glowa sie przekreca.
-1min 20-23 sek ja widze wyraznie szary porowaty korpus ,z chudymi rekami
-1min 24 przed obiektywem przelatuje zarys dloni z dlugimi palcami,ktora trzyma kepe trawy,jak zie po chwili okazuje,trawy ktora zamaskuje dalszy tunel
-1min 26sek kamera zostaje polozona w to samo miejsce,jednak juz widac ze na otworze,ktory wczesniej byl nie przykryty,teraz lezy kepa trawy i korzen.kamera wycofuje sie z powrotem do gory.



obejrzyjcie kilka razy od 58sek filmu do 1min25sek w normalnym tepia a pozniej ten fragment klatka po klatce.
pozdrawiam wszystkich ,zwlaszcza zapalencow z fundacji


kurcze, tam faktycznie "cos" jest ?!
  • 0

#2

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Oglądałem wedle wskazówek ale nie udało mi się zobaczyć humanoida :)
  • 0

#3

snake131.
  • Postów: 162
  • Tematów: 16
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Obejrzałem to już pare razy i nic w tym nadzwyczajnego nie widzę
  • 0

#4 Gość_coś_innego

Gość_coś_innego.
  • Tematów: 0

Napisano

Dołączona grafika

Tu jest coś co zauważyłam sama, a mianowicie głowa o dziwnym kształcie i z czarnymi oczami... ale możliwe, że to tylko moja zdziczała wyobraźnia ;)

Dołączona grafika

-1m18sek kamera zostaje podniesiona od tylu i ten co ja podnosi kieruje obiektyw na swoja twarz,widac jak glowa sie przekreca.


Dołączona grafika

-1min 20-23 sek ja widze wyraznie szary porowaty korpus ,z chudymi rekami


Myślę, że teraz łątwiej jest weryfikować czy coś jest tam czy też nie ma... jak dla mni jest i wyjaśniało by to wszystko... poza tym 12m głębokości :aaa:
  • 0

#5

iniside.
  • Postów: 541
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja tam widze tylko zakłócenia. Dlaczego wszystkie filmy na których są "kosmici" mają zakłócenia. Czyżby autorzy mieli coś do ukrycia ?


Jak komuś bardzo zależy to napewno coś tam zobaczy. Ale wg. mnie to nic tam nie ma..
  • 0

#6 Gość_coś_innego

Gość_coś_innego.
  • Tematów: 0

Napisano

Są zakłócenia, bo kamera jest wkładana do dziury... też byś miał gdyby ktoś tobą walił po ścianach :P
  • 0

#7

aljen.
  • Postów: 6
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja tam widze tylko zakłócenia. Dlaczego wszystkie filmy na których są "kosmici" mają zakłócenia. Czyżby autorzy mieli coś do ukrycia ?
Jak komuś bardzo zależy to napewno coś tam zobaczy. Ale wg. mnie to nic tam nie ma..

najlepsze w tym wszystkim moim zdaniem jest to, ze ten film to dokumentacja 'dziury', ten 'obcy' jesli istnieje, zostal sfilmowany przez czysty przypadek, wiec mozliwe ze jesli autorzy filmu wiedzieliby o jego istnieniu zbadali by ta sprawe doglebniej
  • 0

#8

snake131.
  • Postów: 162
  • Tematów: 16
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Po ponownym obejżeniu wkońcu te "coś" zauważyłem, miałem wstawic te same klatki filmu , ale mnie ubiegłaś :D .
Na trzecim screanie wyraźnie widać czarne oczy i długie ręce trzymające obiektyw
  • 0

#9

keniu.
  • Postów: 119
  • Tematów: 10
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

"ja widze wyraznie szary porowaty korpus ,z chudymi rekami"

Jeśli to jest korpus i ręce to w takim razie gdzie się podziała głowa :D , jak dla mnie to wszystko złudzenie.
  • 0

#10

Paweł.
  • Postów: 1000
  • Tematów: 22
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Żeby ta dziura miała 1,5- 2 m to dało by się szpadlem odkopac , a tak trzeba ciężki sprzęt. Jeżeli to jeden z tych złych kosmitów to można by było wpuścic wodę do dziury i dziada zalac, albo gazem przytruc i niech tam siedzi. I by już kamery nie ruszył. Wtedy można kombinowac ze sprzętem.
  • 0



#11

Millowisck.
  • Postów: 257
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Drugie i trzecie zdjęcie jest co najmiej ciekawe . . . ale mi to bardziej jakiegoś dużego insekta przypomina :)

kiedy wyciągają kamere też coś widać w dole
  • 0

#12

AndiDVB.
  • Postów: 118
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jego glowe dokladnie widac w 1.19 minucie filmu

jesli dobrze widac do porusza szczeka???
  • 0

#13

bini.
  • Postów: 163
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Może warto by poinformować nautilusa żeby przeanalizowali materiał filmowy z przed kompresji. Może będzie lepiej widać.
  • 0

#14

Cimek.
  • Postów: 26
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Te screeny i to co widac na filmiku wygladaly dla mnie jak zwykla ziemia na ktorej oczyma wyobrazni zobaczyliscie cos czego tam nie ma. Jednakże przypadkiem spauzowalem filmik na tym... Wyraznie widac oko, a wiec i twarz.
  • 0

#15

iniside.
  • Postów: 541
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

najlepsze w tym wszystkim moim zdaniem jest to, ze ten film to dokumentacja 'dziury', ten 'obcy' jesli istnieje, zostal sfilmowany przez czysty przypadek, wiec mozliwe ze jesli autorzy filmu wiedzieliby o jego istnieniu zbadali by ta sprawe doglebniej

Może jakby mógł dokładniej wydeytować film to bym coś zobaczył. Ale na youtubie to tak srednio.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych