Skocz do zawartości


Zdjęcie

Duch?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
35 odpowiedzi w tym temacie

#1

babar.
  • Postów: 5
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mam problem, nie wiem co o nim myśleć, pewnie pomyślicie że oszalałem, ale muszę się kogoś poradzić.
Mieszkam w domku jednorodzinnym, z ogródkiem. Mieszkam na parterze, mam okno wychodzace na ogródek. Ostatnio, tj. w ciągu ostatnich dwóch tygodni, w nocy, gdzieś między godziną 2 a 3 słyszę.. trąbienie słonia.. Wiem że to brzmi niewiarygodnie, ale taka jest prawda, i na pewno dobiega to z mojego ogrodu.
Zauważyłem że 'trąbienie' staje się z upływem czasu coraz głośniejsze, najgorsze jest to że tylko ja to słyszę!
Pytałem się już wielokrotnie członków mojej rodziny czy słyszeli jakieś trąbienie, teraz kiedy się ich pytam mówią że to już przestało być śmieszne, biorą to za głupi zart, nie wiem do kogo się z tym zwrócić.
Zaczynam mieć napady lęku podczas gdy słyszę to trąbienie.
Czy ktoś jest w stanie mi pomóc? Nie mogę spać, w dodatku coraz bardziej się boję.
Błagam, nie bierzcie tego za głupi żart, wiem jak to brzmi, mam poważny problem.
  • 0

#2

Heiser.
  • Postów: 260
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Muszę przyznać, że nigdy nie spotkałem się z czymś takim, a siedzę w temacie już sporo czasu.
Próbowałeś podchodzić do okna w tym czasie, zobaczyć, co się tam dzieje?
Co do tego, że słyszysz to tylko ty - czasem duchy mogą upatrzyć sobie akurat jedną osobę, której się będą manifestować.
  • 0

#3

babar.
  • Postów: 5
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Podchodziłem do okna wiele razy, nigdy niczego nie zauwazyłem, nawet najdrobniejszej zmiany - nie zakłóciło to 'trąbienia', niczego. Kilka razy nawet wychodziłem na ogródek, z podobnym skutkiem.
  • 0

#4

Indoctrine.
  • Postów: 1450
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Nick dobrany widzę celowo do zjawiska...
Sprawa jest prosta, słyszysz odgłos jakiego nie słyszy nikt inny. Idziesz do lekarza, on stwierdza czy są podstawy do słyszenia głosu, jak nie, to masz ducha słonia w okolicy...

(czy to forum specjalnie przyciąga ludzi co mają takie jazdy? )
  • 0

#5

kesto.
  • Postów: 7
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hmm wiesz co bardzo dziwna sprawa ... Możliwe że duch cię opętał i stara się ciebie zniszczyć.
  • 0

#6

babar.
  • Postów: 5
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zapomniałem dodać - podstaw nie mam, u lekarza byłem.
Jezeli to duch - co mam zrobić zeby się go pozbyć? Nie mogę spać i martwię się ze ten duch moze pewnego razu zrobić coś więcej niz tylko zatrąbić

Nick.. cóz, wlaśnie z tego powodu się rejestrowałem więc była to jedyna rzecz jaka przyszła mi do głowy przy rejestracji.
  • 0

#7

AriGroundZero.
  • Postów: 109
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

"kiedys w szkole mielismy lekcje religii z ksiedzem egzorcysta, powiedzial ze trzeba sie modlic do Św. Michała Archanioła i rozdal wszystkim obrazki z jego wizerunkiem, na drugiej stronie byla modlitwa, oto jej tresc:

"Święty Michale Archaniele broń nas w walce. Przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź nam obroną. Niech mu rozkaże Bóg, pokornie prosimy, a Ty, Książe wojska niebieskiego, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz krążą po świecie, mocą Bożą strąć do piekła.
Amen"

opowiadal tez o pewnym wojskowym ktory tez bawil sie w wywolywanie duchow i mial podobny problem, dostal od niego taki wlasnie obrazek z modlitwa i codziennie wieczorem ja odmawiał, głęboko zastanawiajac sie nad trescia i pokornie proszac, po kilku tygodniach duchy sie odczepily a obrazek niewytlumaczalnie zniknal" to jest moj post z innego tematu, sproboj tego
  • 0

#8

babar.
  • Postów: 5
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie ma jakiegoś innego sposobu? Nie jestem 'standardowego' wyznania.

Powoli zbliza się 'ta' godzina. Spróbuje to nagrać.
  • 0

#9

AriGroundZero.
  • Postów: 109
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

wiec zamiast Boga i Michała Anioła modl sie do Stworzyciela Wszechswiata, taki uniwersalny Bog
  • 0

#10

Żbik.
  • Postów: 769
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Kolega mi opowiadał że jego matka znała taką kobiete, jeszcze z czasów szkolnych, która słyszała miauczenie kotów. Niby nic groźnego ale teraz ta kobieta ma zaawansowaną chorobę psychiczną.
Edit:QIH-A-H.
  • 0

#11

Daner.
  • Postów: 13
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Idź w stronę tego trąbienia może do czegoś dojdziesz:)
I nagraj ten dźwięk.
  • 0

#12

m4r1u5z.
  • Postów: 178
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

wychodziles na ogrodek, ale czego tam szukales? jesli ten dzwiek dochodzi z ogrodka, to musi miec jakies swoje zrodlo (w sensie pkt z ktorego dzwiek sie unosi, chocby miejsce, gdzie ewentualny duszek sobie przykleknal). idz za dzwiekiem az znajdziesz jego zrodlo.
  • 0

#13

Żbik.
  • Postów: 769
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

I nagraj ten dźwięk.

Jak ma go nagrać jeśli tylko on go słyszy?
To rozwija się choroba psychiczna, proponuje kontakt ze specjalistą.
  • 0

#14

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Slyszenie glosow w glowie to klasyczne, typowe objawy poczatkow schizofrenii. To nie zart.
  • 0

#15

babar.
  • Postów: 5
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To nie w mojej głowie, słyszę różnice kiedy siedze w moim pokoju z zamkniętym oknem a kiedy wyjdę na ogródek.
Problem w tym że nie mam pojęcia skąd ten głos dobiega, wydaje mi się że gdzieś ze środka ogródka gdzie praktycznie nie ma nic.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych