Skocz do zawartości


Zdjęcie

Koncert muzyczny a kontakt z Obcymi


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

#1

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Koncert muzyczny a kontakt z Obcymi


Sir Paul McCartney, David Bowie i Michael Jackson są gotowi do kontaktu z Obcymi – twierdzi autor Michael C Luckman.

Owe wystąpienia w których udział wezmą m.in. Sir Elton John i The Rolling Stones zostały zaplanowane jako seria koncertów nakierowanych na pokojowy kontakt z przedstawicielami inteligentnego życia spoza naszej planety. Muzyka z koncertów miałaby być wysyłana w przestrzeń kosmiczną.

Luckam (autor projektu : „Alien Rock: The Rock’n’Roll Extraterrestial Connection) mówi, iż owe “sygnały kosmicznego koncertu” miałyby rozbrzmiewać w takich miejscach jak : Berlin, Tokyo, Nowy Jork, Chiny, Rosja, Meksyk i Londyn… i ma on również nadzieję na “odpowiedź z drugiej strony”.

Celem głównym projektu jest przesyłanie na żywo muzyki z koncertu prosto w przestrzeń kosmiczną… m.in. w kierunku celów w naszym Układzie Słonecznym takich jak: Mars czy Księżyc. Wszystko po to aby zapoczątkować pokojowy kontakt z cywilizacjami, które mogą zamieszkiwać poza naszą planetą. Każdy z owych koncertów będzie równie olbrzymi jak słynny Woodstock.

Osobami, które wystąpią na koncertach będą m.in. Sir Paul McCartney, Sir Elton John, David Bowie, The Rolling Stones, Aerosmith i Michael Jackson.

Pete Bennett, legendarny promotor grupy The Beatles także będzie jedną z osób zaangażowaną w ten projekt. Jest on osobą, która wspiera moją książkę „Signal to Space Koncert” i też jest podobnego zdania co ja, iż kosmos jest ostateczną granicą dla muzyki…

by dj_cinex

Źródło: http://www.ufocasebook.com/

  • 0



#2

twinsen.
  • Postów: 171
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Bardziej należy to chyba traktować jako chwyt marketingowy przyciągający publikę niż jakiś sposób na kontakt z obcą cywilizacją...
  • 0

#3

Matthew.
  • Postów: 73
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wow, brzmi nieźle.. Może to będzie w końcu jakiś krok do kontaktu z innymi cywilizacjami (chociaż takie kontakty już i tak pewnie istnieją..).

Wiadomo już kiedy te Alienowe koncerty maja byc organizowane? :P

ps. właśnie zauważyłem, że w Meksyku też mają grać - czyżby zrozumieli, że to właśnie tam jest chyba najwięcej obserwacji UFOków? :P
  • 0

#4

Gside.
  • Postów: 168
  • Tematów: 7
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

szkoda, że o dodzie zapomnieli ;p
Poroniony pomysł imo.
  • 0

#5

above.
  • Postów: 509
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

powinni zagrac koncert przed siedziba NASA byloby szybciej :D
  • 0

#6

mickej.
  • Postów: 41
  • Tematów: 12
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Całe te koncerty są robione tylko dla sławy i kasy. Temat UFO jest obecnie na topie, więc czego by tego nie wykorzystać ? Tak samo było z LIVE AID, dużo szumu medialnego, masę władowanej kasy, a korzyści żadnych.

Pozdrawiam
  • 0

#7 Gość_reneq16

Gość_reneq16.
  • Tematów: 0

Napisano

Nie no po prostu wypasik :D

Sir Paul McCartney, Sir Elton John, David Bowie, The Rolling Stones, Aerosmith i Michael Jackson.

jeszcze tylko Abba'y brakuje ;)

na żywo muzyki z koncertu prosto w przestrzeń kosmiczną

a to ciekawe, a ja myślałem że Ziemia tak hałasuje, że już nic nie trzeba wysyłać... (chodzi o fale radiowe, itp...)

m.in. w kierunku celów w naszym Układzie Słonecznym takich jak: Mars czy Księżyc.

ciekawe dlaczego nie w stronę Plejad :D
  • 0

#8

Jarecki.
  • Postów: 4113
  • Tematów: 426
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Moje zdanie jest bardzo podobne jak poprzedników.
A co do gotowości Michaela Jacksona na kontakt z obcymi to wcale mnie to nie dziwi,przecież sam jest kosmitą :D
  • 0



#9

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Nie mam nic przeciwko powyższym artystom :D
  • 0

#10

Fox Mulder.
  • Postów: 67
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Bardzo lubię Paula McCartney'a, Michaela Jacksona i wielu innych artystów tego pokroju. Uważam że te koncerty to bardzo fajna rzecz, nawet jeśli są robione dla kasy. Mogliby coś znowu Michael z Paulem w duecie nagrać, tak jak niegdyś "Say, say, say", zagrzebisty utworek zresztą...
  • 0

#11

DrGreenthumb.
  • Postów: 112
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

eheheheh.....

ta wyslij muzyke w kosmos :D myslalem ze nawet M. Jackson wie ze w prozni sie dzwiek nie roznosi :D

czysty chwyt marketingowy :D
  • 0

#12

GAL.
  • Postów: 29
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ci Ludzie zarabiają na muzyce, co wydaje sie byc wynikiem ich pasji i zapału. Niesamowita sprawa, Troche jak spełnienie marzen z dziecinstwa.
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych