Skocz do zawartości


Zdjęcie

Eureka! Tajemnica Egipskich Piramid!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

#1

SP-TBZ.
  • Postów: 88
  • Tematów: 7
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam!
Nie miałem czasu specjalnie jakoś opracować tego tematu ale mam jedyne wytłumaczenie techniki budowy piramid!
Zacznijmy od tego, że budowniczy nie byli niewolnikami i z tego co chyba wiem po ich szczątkach nie widać żeby jakoś specjalnie działali fizycznie.
Myśle że to będzie też wytłumaczenieniem powstania kamiennego kręgu w Stonehenge.
Egipcjanie jakośdziwnie wygineli - podobno z brraku szacunku do kobiet.
Ale wracając do tematu.
Egipcjanie byli niezykle rozwinięci duchowo. Jestem głęboko przekonany że dzięki temu doszli do opanowania swojego umysłu, lub jego części.
Pomyślcie, nie ma żadnej wzmianki o tym, że niby ktoś pomagał im przy budowie piramid.
Wydaje mi się że ich umiejętności były dla nich tak oczywiste że nie zapisywali tego nigdzie.
Chodzi proszę państwa o telekinezę.
Teoretycznie mogli to robić i to by było najlepsze wytłumaczenie tych faktów.
Jutro podzielę się z tym z moją panią profesor od Histy :D - ciekawe co powie...
A jakie jest wasze zdanie na ten temat?
  • 0

#2

Mariush.
  • Postów: 4319
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Aleś wyskoczył jak filip z konopii :lol :
Więc tezę juz mamy. Czekamy na dowody. :P
  • 0



#3

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

No to wtedy to by wyjaśniało, dlaczego według discovery 1 tonowy blok potrafiły wnieść na górę 4 osoby...
  • 0



#4

Mariush.
  • Postów: 4319
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jutro podzielę się z tym z moją panią profesor od Histy  - ciekawe co powie...

Pewnie się uśmiechnie od ucha do ucha.
  • 0



#5

Baal.
  • Postów: 399
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No rzeczywiście jakos nie dopracowany ten temat. Mozliwe że opanowali rózne zdolności paranolmalne ale wątpie czy budowali tym piramidy..
  • 0

#6

Kłaku.
  • Postów: 19
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Spotakli sie w OOBE i se podnosili ciałem astralnym :) .

Może masz racje .
  • 0

#7

Sadhu.
  • Postów: 144
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Czy to próba cash-owania czy ki grzyb? :-/ Przy tylu istniejących tematach dotyczących piramid, w których toczą się wnikliwe dyskusje, spory i polemiki, Ty tworzysz nowy temat z TAKĄ teorią i podaną w taki sposób?
Oczekuję sugestii od autora tematu, z którym istniejącym już na forum mam dokonać połączenia-o ile nie nastąpi jakies ogromne zainteresowanie tym tu.
No chyba że nagle nastąpi istny zalew informacji i listów..

  • 0

#8

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

czyżby to wynik żądzy nabijania cashu? Sugerowałbym przynajmniej odjęcie paru punkcików (tak jak było sugerowane w zasadach - posty i tematy bez sensu - KARA :) )
  • 0



#9

SP-TBZ.
  • Postów: 88
  • Tematów: 7
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ej no o czym wy mówicie, czasami tak mam że siedzę i rozmyślam i muszę się tym z kimś podzielić to nie mam czasu na szukanie tematów tylko chcę zdać wam bezpośrednią relację z tego co se wymyśliłem.
Nie wiem skąd takie myśli wam przychodzą do czaszki, co wy jesteście zadrośni że sami nie potraficie tematu napisać który zaciekawi parę osób?
Ja was nie rozumię i nie będę nikogo obrażał...
Pozdrawiem i dziękuję za uwagi :)
  • 0

#10

Sadhu.
  • Postów: 144
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

SP-TBZ, bez urazy-ale czy aby nie przeceniłeś obecnie swej błyskotliwosci? Rzeczywiście myślisz, że ja jako moderator zazdroszczę Ci olśniewających pomysłów na temat piramid? Napisałeś, że nie masz czasu na szukanie tematów-a przecież wszystkich nas obowiązują tu pewne pisane i niepisane zasady- Ty odwołując się do braku czasu w szukaniu tematów o piramidach raczej im nie hołdujesz...i chyba tez nie do końca przemyślałes ten argument-w dziale, w którym stworzyłeś obecny temat w dziesięciu pierwszych jest 5 dotyczących piramid. W Ważnych tematach jest kolejny pomarańczowy wątek o piramidach. I podpinając się pod nie mógłbyś liczyć na tyle samo zainteresowania.
Utrzymanie pewnego porządku i spójnosci na forum leży w interesie wszystkich forumowiczów, jak mniemam i Tobie zapewne też. Nie bocz sie więc od razu i popatrz na to z szerszej perspektywy.


A wracając do Twojej teorii, skoro już tu jesteśmy, sam zastanawiałem się nad tym wiele razy bo i mnie nachodziły takie myśli. Jednak jak do tej pory nie spotkałem się z żadną ryciną czy hieroglifem, które mogłyby choć sugerować takie umiejętności Egipcjan jak telekineza. Argument dotyczący powszedniości takich mocy nie wytrzyma konfrontacji z faktem, iż Egipcjanie utrwalali graficznie znacznie bardziej błahe sprawy.
  • 0

#11

Reko.
  • Postów: 155
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Podobno kiedyś żyli tytani. Więc czemu to oni by nie mogli pomóc w budowie piramid? Przecież dla takiego giganta, uniesienie kilkutonowego klocka to jak dla ludzi uniesienie cegły :)
  • 0

#12

Percepcja.
  • Postów: 363
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

hahahahaha Prawie jak ten wspaniały twórca.

Tak samo choatyczne i bez sensu ale śmieszne. :rotfl:
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych