Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sensacyjny przypadek okaleczenia człowieka


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

#1

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Sensacyjny przypadek okaleczenia człowieka


UWAGA - Opuść natychmiast ten temat jeżeli nie ukończyłeś/aś 18 roku życia!


"Jeśli ten przypadek jest autentyczny - a w tym miejscu nie mam powodów, żeby sądzić, że nie jest - wtedy każdy z nas powinien zmienić nieco punkt widzenia i zastanowić się nad intencjami niektórych pozaziemskich gości, którzy nas odwiedzają."

Brazylijscy ufolodzy: Encarnacion Zapate Garcia i Dr. Rubens Goes przedstawili serię sensacyjnych zdjęć, otrzymanych od policji, które przypominają przypadki obdukcji zwierząt - przypadków kiedy zwierzęta znajdowano z dziwnymi ranami na ciele, jakich nie mógł zadać żaden drapieżnik. To co szokuje, to fakt, że policja doniosła, że takich przypadków może być co najmniej tuzin lub więcej...

Na podstawie danych, które mamy wynika, że istnieje co najmniej jedna grupa obcych składających nam wizyty, która jest zupełnie nieczuła i ma za nic wartość ludzkiego czy zwierzęcego życia.

Ciało o jakim mowa zostało znalezione blisko Guarapiranga 29 września 1988 roku. Był to niezidentyfikowany mężczyzna, którego ostatecznie zidentyfikowano, jednakże jego imie nie zostało ujawnione przez żadne media.

Badania policyjne nie ujawniły żadnych śladów przestępstwa, żadnych śladów pobicia, kneblowania itp. Raport z autopsji był najbardziej tajemniczy, szczególnie jeśli porównamy go do przypadków okaleczeń zwierząt.

Ciało zostało pozbawione organów wewnętrznych poprzez małe precyzyjne nacięcia, pozbawione znacznej ilości krwi, grup mięśni, całych płatów skórnych na twarzy. Ciało nie rozkładało się. Te cechy wykluczyły również działalność satanistów.


oto zdjęcia (drastyczne!)

:arrow: http://informantnews...s/ufo/mute1.jpg
:arrow: http://informantnews...s/ufo/mute2.jpg
:arrow: http://informantnews...s/ufo/mute3.jpg
:arrow: http://informantnews...s/ufo/mute4.jpg
:arrow: http://informantnews...s/ufo/mute5.jpg
:arrow: http://informantnews...s/ufo/mute7.jpg

dokładna treść i analiza zdjęć znajduje się pod adresem http://www.informant...n...age&pid=188
Tłumaczenie:
Eurycide
www.paranormalne.pl
  • 0



#2

Guliwer.
  • Postów: 548
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Oż Ty, drastyczne.
Teraz ci, którzy mieli spotkania z przybyszami i nadal żyją, mogą sobie uświadomić ile mają szczęścia ... aż mnie ciary przeszły.
  • 0

#3

NHolokaust.
  • Postów: 653
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Kimkolwiek są, z pewnością ich precyzja w okaleczaniu pozwala nam wyobrazić sobie jak nas postrzegają - jako nieznany gatunek zwierząt.
  • 0



#4

Ejael.
  • Postów: 1261
  • Tematów: 56
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

A mnie zastanawia dlaczego dzieje się to w 10 milionowym mieście o największym współczynniku przestępczości na świecie... Guarapiranga to jezioro leżące przy Sao Paulo - największym mieście Brazylii. Jezioro w połowie jest w mieście a w połowie w parku. Idealne miejsce żeby niepostrzeżenie wyrzucić zwłoki nie wyjeżdżając z miasta. Jeżeli w tym mieście takich przypadków jest więcej (padło że tuzin) a nie pojawiają się gdzie indziej na świecie to raczej przemawia za miejscowym przestępcą a nie za obcymi.
  • 0

#5

oliver axel.
  • Postów: 352
  • Tematów: 16
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wiedziałem o zwierzetach ale o ludziach :-( badania lidzi robią ? w jakim celu ?
mam nadzieje ,że wcześniej uśmiercili kolesia bo to co zrobili musiało być nieprzyjemne
:surprised:


ps:drastyczne to są gry komputerowe ;-)
  • 0

#6 Gość_inga

Gość_inga.
  • Tematów: 0

Napisano

Nic co "OBCE" mnie nie zdziwi.
Po czyms takim jestem za eksperymentami na tych :censored: i ich obdukcją na żywca.
Żeby poczuli jak to jest. :censored:
  • 0

#7

Larkin.
  • Postów: 111
  • Tematów: 12
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ludzie to jest Makabryczne Współczuje ludziom którzy tego doswiadczyli i z tym zyją :shock:
  • 0

#8

NHolokaust.
  • Postów: 653
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

A mnie zastanawia dlaczego dzieje się to w 10 milionowym mieście o największym współczynniku przestępczości na świecie... Guarapiranga to jezioro leżące przy Sao Paulo - największym mieście Brazylii. Jezioro w połowie jest w mieście a w połowie w parku. Idealne miejsce żeby niepostrzeżenie wyrzucić zwłoki nie wyjeżdżając z miasta. Jeżeli w tym mieście takich przypadków jest więcej (padło że tuzin) a nie pojawiają się gdzie indziej na świecie to raczej przemawia za miejscowym przestępcą a nie za obcymi.


Taka opcja również jest prawdopodobna, ale wtedy tak czy inaczej można przerazić się umiejętnościami potencjalnego zabójcy, który z tak wielką dokładnością katuje swoją ofiarę.
  • 0



#9

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Zwróćcie uwagę na datę odnalezienia ciała ...

Teraz chyba takie rzeczy się nie dzieją ... lub nie wiemy, że mają miejsce ...
  • 0



#10

Mayo.
  • Postów: 210
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Rzeczywiście, niezły poślizg z prezentacją tych zdjęć.
A może to nie obcy, tylko jakieś chore eksperymenty wojska z nowymi technologiami. Ludzie też potrfią być okrutni :-(
  • 0

#11 Gość_prb

Gość_prb.
  • Tematów: 0

Napisano

No cóż, koleś nie wygląda zbyt elegancko, aczkolwiek jestem pewien, że da się to wytłumaczyć jakoś racjonalnie...

Pozbawiony został narządów, tak? Narządy mógł ktoś wydobyć już "po", aby je sprzedać. Domyślam się, że zostały one usunięte przez odbyt i rozmieszczone gdzieniegdzie otwory.

No właśnie - niewielkie otwory? Na myśl przychodzi mi pewna tortura, która polegała na przyczepianiu "ssącego" cylindra do skóry, a następnie odciąganiu z jego pomocą skóry wraz z zawartymi pod nią kawałkami mięsa :P . Ale... Wracajmy na ziemie: Zakładając, że sprawcą był/byli czarnorynkowcy, można łatwo "usprawiedliwić" obecność dziury na brzuchu i krwawienie z odbytu - właśnie takimi drogami, jak już wcześniej wspomniałem, można usunąć większość narządów wewnętrznych.

Skoro nieboszczyk się nie rozkłada - musi być nafaszerowany jakimiś chemikaliami (to by potwierdzało teorię, jakoby skradziony mu narządy na sprzedaż - nie ma lepszej przechowalni "tymczasowej", niż ludzkie ciało), albo akurat była zima. Nawet jakby to byli obcy, nie widzę powodu, dla którego mieliby uniemożliwić zwłokom gnicie :) .

Brak skóry na twarzy? Ja bym raczej zwrócił uwagę na brak oczu, bo te białe gałki chodzą w chwili obecnej po bardzo wysokich cenach. Zdaje mi się, że zdjęcie skóry z twarzy stanowczo ułatwiałoby proces ich wycinania, a wrzucenie jej później do pobliskiego zbiornika wodnego napewno nie jest niczym trudnym.

Zastanawiać może tylko obecność dziury na nodze i na prawym ramieniu. Zakładając, że przytaczana przeze mnie teoria jest właściwa, mogły zostać one wykonane właśnie po to, abyśmy się zastanawiali po co są :P

Podsumowując, z racjonalnego punktu widzenia, mamy do czynienia z typowym działaniem przeszczepowych kradziejów, którzy przyłożyli niczego niespodziewającemu się jegomościowi chusteczkę nasączoną chloroformem do ust, a sam proces wydobywania narządów dokonali tak, aby wszystkim wydawało się, że to praca jakiegoś psychopaty bądź kosmity ^^...

Oczywiście jest to tylko kiepskawa teoria, podparta kilkoma zdjęciami i krótkim opisem, w którą sam, szczerze mówiąc, niezbyt wierzę :) - ale nie "podanie jedynej słusznej odpowiedzi" było celem mojego posta, lecz skłonienie do przemyśleń.
  • 0

#12

Henoch.
  • Postów: 62
  • Tematów: 10
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A po jakiego grzyba ludzie mieli by sie meczyc wyciągając narządy przez odbyt jakby mogli rozchlastac mu brzuch a badania wykazały jakich chemikali uzyli bandyci
I nie mogli uzyc cylindra bo to by "wyrwało" narządy a one zostały wycięte
Wkoncu oni chcieli narządy a nie torturowac i niepowiedział bym ze zdjęcie skury z twarzy ułatwiło by wyjęcie oczu
  • 0

#13

Hippo.
  • Postów: 350
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Eh... Te szaraczki naprawde sa agresywne... Ma ktos strzelbe? :lol : . Moze opylalo szaraczkom sie sprzedac narzady. Pewnie im podpadl...
  • 0

#14

NO_NAME.
  • Postów: 614
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Niechno tylko sie jakis kosmita do mnie zblizy to będzie mógł robić co najwyzej badania na glistach kilka metrów pod ziemią!
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych