Skocz do zawartości


Parę słów o reputacji


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Zauważyłem, że jak zwykle te same osoby szukają wszelkich sposobów, by jak zwykle swoimi inicjatywami móc mi zaszkodzić. Padły dość śmieszne zarzuty w moim kierunku. Po pierwsze od lat wszyscy tu wiedzą, że jest nas dwoje, ja i mój brat. Jeśli się komuś nie podoba, że oboje co jakiś czas wchodzimy, nawet jeśli byłaby to sytuacja, kiedy on się loguje jakiś czas po mnie lub przede mną, to jego prywatny problem i co tak w ogóle ma to niby do rzeczy? Raz, że nie macie jak udowodnić to, że niby to ja miałbym się logować na koncie brata, to dwa że każdy użytkownik ma prawo przydzielać reputację zgodnie z własnym sumieniem. Ode mnie i mojego brata to Ty Yawghmot, pożal się Boże, adepcie się odczep. Widzę, że nowe perspektywy już Ci do głowy uderzają. Zawsze byłeś stronniczy i szukasz tylko haka, na bany dla osób, których nie chcesz na forum, Ty i Twoje grono kolesiostwa - z całą resztą dobrze znane. Kolejna sprawa, to Wasz ulubieniec Aquila, na którego nikt uwagi nie zwraca prócz mnie samego. W ostatnie 2 dni wzrosła mu reputacja o ponad 50 punktów i jakoś to pomijasz "hakerze". Weźcie się najpierw uczepcie własnego podwórka i kółeczka wzajemnej adoracji.

Śmiechu warte.

P.S: jeśli z powodu błahego i takich podejrzeń dostanę ban, to tylko sobie sznur na szyję zaciśniecie, bo to oznacza celowe wykluczenie mojej osoby. Domniemywać sobie możesz, ale ja z bratem mamy prawo tu być bez Twojego molestowania i bez molestowania przez innych i nic Ci do tego, kiedy my się logujemy. To nasza prywatna sprawa.
I nie będę się powtarzał. Najpierw zajmijcie się "gwiazdą" i z jej brakiem pogodzenia się z tym, że Radka wywindowało wiele osób, w wyniku czego Aquila, kiedy myśli że jest spokojniej, ma wbijane po 40 plusów dziennie.

Codziennie jak wchodzę, to też widzę że dostaję po 5, 6, 7 minusów i jakoś się nie skarżę...

Biedactwa Wy moje. Jacy pokrzywdzeni.

Normalnie żałosne.

Użytkownik Muhad edytował ten post 29.03.2010 - 21:52


#2

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Co do słów Przema z "I części" tego tematu oraz zapowiedzi wyjaśnienia tego przez Eurego, w ciągu 48h, to jeśli jestem w błędzie, to oczywiście zrezygnuję z ubiegania się o moderatora, bo spekulowanie nie przystoi zielonemu gronu :D Póki co idę all-in, że mam rację. Także nie martw się Muhad o Adepta... lub martw się o siebie. Sam wiesz najlepiej.

A odnośnie tego przejmowania się reputacją itd, to po wspomnianej relacji Radosław-Aquilla, oraz teraz jak widzę rep. Muhada, widać kto się w to bawi i jest to dla Niego ważnym elementem życia, jak np poranna kawka, czy książka przed snem :D I pewnie nie są to atakowani sceptycy.

I oczywiście wiem, że Legalize, to konto, którego używał kiedyś Twój brat. Jak ktoś zrozumiał, że sugeruję, ze to klon Muhada, to nie tak - w końcu klonem by nie zdobył statusu zasłużonego.

To tyle w ramach wyjaśnienia. Mam nadzieję, że dzieciom zostaną odebrane zabawki i nie wraz z 2012, ale z 2010 wyjdziemy z tej piaskownicy. Pozdrawiam.



#3

Quintus Maximus.
  • Postów: 577
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Muhad
Bo tylko oni mogą działać w sposób zorganizowany, tylko oni mogą masowo dawać sobie plusy, a innym minusy. To jest ich monopol. Każda konkurencja w tym zakresie - w ich domniemaniu oczywiście - będzie przez nich tępiona w zalążku :) Muhad nie przejmuj się - dzisiaj wyszła gruba sprawa - to forum jest ocenzurowane, wpisy użytkowników wycinane bez powodu. To jest smutne i przerażające.

Yawgmoth, jak ty zostaniesz moderatorem to będzie to koniec świata! Po prostu szybciej wyobrażę sobie igrzyska zimowe w Kongo, niż ciebie na tym stanowisku. Przecież ty i obiektywizm, to tak jak Korea Północna i wolny, demokratyczny kraj. Ale jak AlienGrey, Hellmaker czy Ivellios (czy jakoś tak) mogą być moderatorami to pewnie ty też zostaniesz. Co za porąbaństwo!

Użytkownik Quintus Maximus edytował ten post 29.03.2010 - 22:40


#4

Darek08.
  • Postów: 26
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Codziennie jak wchodzę, to też widzę że dostaję po 5, 6, 7 minusów i jakoś się nie skarżę...

Błąd, Ty skarżysz się o to na co 2 kroku, a to bo ktoś CI dał 3 minusy za posta, a to że Aguilla dostał dużo plusów, że Quintus został masowo zminusowany, jednak nie zwracasz uwagi że posty te są często prowokacją lub niosą ze sobą niski poziom (a postu o niskich lotach w wykonaniu Aquilli dawno nie widziałem=]).

Yawgmoth, jak ty zostaniesz moderatorem to będzie to koniec świata!

Tak, bo już od jakiegoś czasu wiadomo że każdy kto się z wami nie zgadza jest o spiskowcem, ma powiązania z CIA, Żydami itd.

#5

Ill.

    Nawigator

  • Postów: 1656
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja widzę tu jedno wyjście. Skoro tak wiele problemów sprawiają te punkciki i gwiazdeczki, to proponuję wywalić to w cholerę. Nie będzie problemu, a i tak wiadomo mniej więcej, kto co sobą reprezentuje.
I jeśli kiedykolwiek miałby jakiś system reputacji powrócić, to tylko i wyłącznie z jawną informacją, gdzie, kto, komu i za co, ale mimo tego bardzo bym się zastanawiał, czy warto

A jeśli ktoś mnie zaraz spróbuje oskarżyć o nakłanianie do ukrycia pseudo-spisku, to niech się dobrze zastanowi, czy ma równo pod sufitem, bo to co się ostatnio dzieje na tym forum, to jest co najmniej żenada. Weźcie się opamiętajcie bachory!

Użytkownik Illurico edytował ten post 30.03.2010 - 01:08


#6

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Illurico, już wiele razy padały prośby o wyłączenie reputków. No i Eury je wyłączył... moderatorom... tylko.



#7

VanPilar.
  • Postów: 114
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

W starym systemie przynajmniej było wiadomo za co dostaje się minusa czy plusa. Z nowym systemem oceny został zasiany ferment.

#8

Paweł.
  • Postów: 1000
  • Tematów: 22
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

I jeśli kiedykolwiek miałby jakiś system reputacji powrócić, to tylko i wyłącznie z jawną informacją, gdzie, kto, komu i za co

http://www.paranormalne.pl/index.php?showtopic=23031
Pan administrator ostatnio ogłaszał wydanie nowej wersji skryptu, której niewątpliwą zaletą będzie opcjonalna możliwość wyświetlania reputacji.



#9

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Muhad gdyby każdy użytkownik na forum miał zakładać temat i opisywać w nim swoje obawy i wylewać żale jaki to świat jest podły to musiałbym zmienić nazwę forum na pomocnadłoń.pl. O co tu chodzi? Co to za szopka? Chcesz wyjaśnić jakieś sprawy z moderatorem? Czy może posiadasz jakieś nadzwyczajne umiejętności i już przewidziałeś swojego bana? Temat zamykam bo dobrym dla niego miejscem będzie kosz. Każdy kolejny taki temat też tam powędruje i żeby była jasność zwracam się do wszystkich użytkowników.

Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych