Skocz do zawartości


Zdjęcie

PROTEST!


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
16 odpowiedzi w tym temacie

#1

Quintus Maximus.
  • Postów: 577
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Poruszony działalnością moderatora nijakiego Hellmaker Założyłem temat "Hellmaker - kolejny cenzor na straży?". Temat został zamknięty z niewyjaśnionych przyczyn zanim zdążyłem się w ogóle ustosunkować do zamieszczonych tam wpisów.

W odpowiedzi na post Przemo - zamieściłem wpis w temacie "reputacja konkretny problem" i zamiast upomnienia o wpis nie na temat (a była to jedyna możliwość do odpowiedzi na wpisy w założonym przeze mnie temacie (sic!) został on po prostu wycięty!

Co było w tym poście, że tak ochoczo jeden z modów go usunął.

Ano z grubsza (bo post nie był krótki) odniosłem się do wpisu Przema. Napisałem w nim, że natrafiłem ostatnio na informację o akcji

Hasbara: Żydzi przejmują kontrolę nad internetem!

Napisałem też, że już widzę te tabuny młodych ludzi, którzy ochoczo się tam rekrutują, traktując to jako wyśmienitą okazję do zarobienia kasy na zaprzeczaniu oczywistym faktom, na sianiu dezinformacji itp. Napisałem, że śmieją się z nas gojów, jacy to my jesteśmy frajerzy, jak łatwo nas zakneblować, jak banalnie nami manipulować. Podniosłem, że strasznie widać, że niniejsze forum opanowała agentura.

Napisałem Przemo, że o nic nie wnoszę, bo to jest bez sensu. Myślę, że manipulację Dagera wszyscy widzą i sami sobie odpowiedzą na pytanie co to są za ludzie.

Dlaczego ten akurat post został wycięty? Odpowiedzcie sobie sami na to pytanie.

Teraz jednak wnoszę o to, aby nie można było ot tak sobie usuwać niewygodnych postów bez żadnej informacji o tym fakcie. Trochę się napracowałem nad usuniętym postem i uważam, że jeśli był nie na temat - powinienem dostać upomnienie albo chociaż powiadomienie na pw o usunięciu posta z podaniem przyczyn, dla których ktoś to zrobił. Wychlastanie całego postu bez powiadomienia uważam za jawną cenzurę, coś co na tym forum, ani gdziekolwiek indziej w wolnym kraju nie powinno mieć miejsca.

Użytkownik Quintus Maximus edytował ten post 29.03.2010 - 21:06


#2

Sante.

    Veritas odit moras

  • Postów: 305
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Quintus Maximus czy ty już chłopie nie masz co robić? Najwidoczniej należy Ci się urlop od forum, może to ostudzi Twoje zapędy.



#3

Quintus Maximus.
  • Postów: 577
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

No dalej, kto mi da ten urlop? Który to zrobi? Po co mi odpowiadać, jak można łatwiej i szybciej wcisnąć przycisk "BANUJ". Po co się pocić chłopaki - wszystkim dajcie bana i sobie sami ze sobą rozmawiajcie. Nie masz mi nic ciekawszego do napisania, nie ustosunkujesz się do tego co napisałem? Nie zaprzeczysz, że ktoś wyciął niewygodny post? Tylko to byłeś z siebie w stanie wydusić, że należy mi się urlop?

Użytkownik Quintus Maximus edytował ten post 29.03.2010 - 21:30


#4 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Sante za grosz cywilnej odwagi. Masz w ogóle sumienie? Dlaczego ciągle grozicie Quintusowi banem? Bo stara się zwrócić ludzi uwagę na poważny problem? Nie tylko ja dostrzegam ten problem. Z całą resztą jest ich więcej. Nie wolno Wam tak postępować, jest to niedopuszczalne i wysoce naganne. Ja już Wam coś mówiłem - nie dyskryminujcie i stosujcie idee tolerancji. Wystarczy już.

Użytkownik Muhad edytował ten post 29.03.2010 - 21:36


#5

D.B. Cooper.
  • Postów: 1179
  • Tematów: 108
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Uuuuu źle się dzieje, jak takie numery są odstawiane :D
Ja osobiście chętnie bym przeczytał ten wpis, chyba użytkownicy pisząc posta, piszą go do innych użytkowników?
Wiem, że ostatnio lekko to ujmując "nie panujecie nad forum" (nie do wszystkich aluzja), ale to tylko dla tego, że jest wysyp "prowokujących neokidów". Niestety jeśli coraz więcej będzie pojawiało się tematów tego typu, to kto na tym straci?
...sorry za składnie pisałem na szybko w obawie przed zamknięciem :mrgreen:

Użytkownik D.B. Cooper edytował ten post 29.03.2010 - 21:38




#6

Quintus Maximus.
  • Postów: 577
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Przemo

Quintus,
Twój post, właściwie kończył temat, a przynajmniej mam takie wrażenie. (O nic nie wnosiłeś, tylko chciałeś zaprotestować). Post ze względu na zamknięty temat faktycznie napisałeś w innym temacie, do którego nijak nie przystawał. Czy jeśli moderatorzy przeniosą Twój post jako zakończenie zamkniętego tematu o Hellmakerze to spełni to Twoje oczekiwania?

Taka moja propozycja, bo nadal odpoczywam od moderowania.


To gdzie jest ten post teraz? U kogoś w szufladzie? Co to za metody do cholery? Najpierw ktoś zamyka mój temat, w którym chciałem podyskutować, bez szans napisania przeze mnie odpowiedzi użytkownikom, a potem się dowiaduję, że post, który kończył temat - fakt, że z uwagi na powyższą vis maior zamieszczony w innym miejscu - można ot tak sobie usunąć! Posty nie na temat albo otrzymują upomnienie, czy ewentualnie ostrzeżenie za nagminny ot, albo są przenoszone, ale nie usuwane do diaska! Moje oczekiwania? Przemo, moje oczekiwania to móc sobie podyskutować bez cenzurowania moich wypowiedzi. Przeniesienie posta z podaniem przyczyny i linkiem uważałbym za właściwe i nie podnosiłbym rabanu, ale stało się inaczej! Ktoś po prostu usunął mój cały post! Chlast i koniec! Przemo, już kiedyś o tym rozmawialiśmy, pamiętasz co mi przyznałeś na pw? Ja pamiętam. Takie zachowanie uważam za jawną, niedopuszczalną cenzurę.

Liczę i czekam na odpowiedź.

Użytkownik Quintus Maximus edytował ten post 29.03.2010 - 21:52


#7 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Uuuuu źle się dzieje, jak takie numery są odstawiane :D
Ja osobiście chętnie bym przeczytał ten wpis, chyba użytkownicy pisząc posta, piszą go do innych użytkowników?
Wiem, że ostatnio lekko to ujmując "nie panujecie nad forum" (nie do wszystkich aluzja), ale to tylko dla tego, że jest wysyp "prowokujących neokidów". Niestety jeśli coraz więcej będzie pojawiało się tematów tego typu, to kto na tym straci?
...sorry za składnie pisałem na szybko w obawie przed zamknięciem :mrgreen:


Nie przyrównuj Quintusa, do neokida, bo Quintus jest inteligentnym człowiekiem. Nie przeginaj.

#8

D.B. Cooper.
  • Postów: 1179
  • Tematów: 108
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano


Uuuuu źle się dzieje, jak takie numery są odstawiane :D
Ja osobiście chętnie bym przeczytał ten wpis, chyba użytkownicy pisząc posta, piszą go do innych użytkowników?
Wiem, że ostatnio lekko to ujmując "nie panujecie nad forum" (nie do wszystkich aluzja), ale to tylko dla tego, że jest wysyp "prowokujących neokidów". Niestety jeśli coraz więcej będzie pojawiało się tematów tego typu, to kto na tym straci?
...sorry za składnie pisałem na szybko w obawie przed zamknięciem :mrgreen:


Nie przyrównuj Quintusa, do neokida, bo Quintus jest inteligentnym człowiekiem. Nie przeginaj.

Ale czy Ty zrozumiałeś co ja napisałem? Gdzie ja Quintusa porównałem do "neokida" ? Co do ostatnio pojawiających sie takich tematów, to własnie chodziło o to, że nie może być takiej samowolki, ale już sie nie wtrącam...

Użytkownik D.B. Cooper edytował ten post 29.03.2010 - 21:45




#9 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Cytuję:


ale to tylko dla tego, że jest wysyp "prowokujących neokidów". Niestety jeśli coraz więcej będzie pojawiało się tematów tego typu,

Za stary jestem na takie sztuczki. Ja doskonale rozumiem aluzje.

#10

Quintus Maximus.
  • Postów: 577
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

E Muhad Cooper nie miał tego na myśli, że jestem neokid, ja tego tak nie odebrałem. Wskazał, że dużo takich osób się pojawiło i moderatorzy mają problem. To co zrobili, moim zdaniem, nie wynikało z tego, że jestem neokid, tylko z tego, że nie pasowała im treść mojego postu.

Użytkownik Quintus Maximus edytował ten post 29.03.2010 - 21:50


#11

D.B. Cooper.
  • Postów: 1179
  • Tematów: 108
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jako jeden z pierwszych w tym temacie (pewnie razi takie postępowanie większość, ale nie wierzę, że ktoś się jeszcze odezwie) wstawiłem się za Quintusem, że Ty sobie odebrałeś to na swój sposób, to Twój problem!

edit: @up dokładnie o to mi chodziło...

Użytkownik D.B. Cooper edytował ten post 29.03.2010 - 21:53




#12 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Ok, w porządku. Widocznie się pomyliłem. Zasugerowałem się tym, że skoro takie tematy przyciągnąć mają więcej neokidów, to swój swego przyciąga. Ja tak to odebrałem. Ok, nie roztrząsam już.

#13

Easy_Rider.
  • Postów: 333
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Potwierdzam również 2 przypadki w ciągu ostatnich kilku dni wycięcia moich postów bez żadnego komentarza ani ostrzeżenia i tak się dziwnie składa, że jeden z nich dotyczył również spraw "żydowskich" (drugi dotyczył GMO) i zapewne przez cenzora został potraktowany jako "antysemicki". Chodziło o temat z tym Mesjaszem, który - według rabinów - dlatego się jeszcze się nie objawił, bo Żydzi za dużo grzeszą, gdyż stosują aborcję.

Wyraziłem zdziwienie, że rabini nie mają wyrzutów sumienia z powodu mordowania Palestyńczyków - chyba dlatego, że są to goje, a Jahwe - jak wiadomo - lubi tylko "naród wybrany". Ponadto, z tym Mesjaszem jest jeszcze taka sprawa, że warunkiem jego objawienia ma być pokój między narodami. Wyraziłem pogląd, że widać Izraelitom nie zależy na objawieniu tego Mesjasza, skoro od kilkudziesięciu lat prowadzą rasistowskie wojny z Arabami, nie tylko sami, ale podżegając do tego USA przy pomocy tamtejszego lobby.

Ponieważ jak widać - żydowska lub NWO-wska cenzura działa na tym forum, w związku z czym tym razem zachowałem treść postu i radzę to samo innym, wypowiadającym się w kwestiach związanych z państwem Izrael. Jeżeli tak ma wyglądać moderowanie tego forum, to ja się na taką zabawę nie piszę, gdyż uważam siebie za człowieka poważnego i oczekuję również poważnego traktowania.

#14

Quintus Maximus.
  • Postów: 577
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Easy_Rider
Nawet nie wiesz, jak ja żałowałem, że nie zapisałem sobie tego postu - próbując go odtworzyć, co i tak mi się nie udało, czułem wielki ból i smutek, że coś takiego dzieje się w naszym kraju.

Moim zdaniem takie działania moderatorów świadczą o tym, że nie spełniają oni swojego zadania i zamiast pilnować porządku CENZURUJĄ WYPOWIEDZI. Uważam to za skandal! Wcześniej mogliśmy sobie jedynie dywagować, teraz mamy na to dowody.

Rozwiązanie jest jedno - sprawdzić, którzy moderatorzy to zrobili i czym prędzej usunąć ich z tego zaszczytnego wszak grona. Inaczej nasze dyskusje nie będą miały sensu.

Liczę, że administrator tego forum - Eury odniesie się do tego co się stało, wyciągnie odpowiednie wnioski i zaproponuje sensowne zmiany, by takie sytuacje, świadczące o cenzurze, nigdy więcej nie miały miejsca.

P.S. przeniesienie mojego usuniętego postu do mojego - zamkniętego z nadal niewyjaśnionych przyczyn - tematu, nie było żadnym problemem, bo... temat ten był zamykany i otwierany przez moderatorów ze 3 razy - tak by sobie mogli coś jeszcze dopisać - o ile się nie mylę ostatni wpis dołożył nijaki .V., czy -V-. Dla mnie temat był zamknięty ale moderatorzy co chwila sobie go otwierali i dodawali swoje wypociny. Normalnie parodia!

Użytkownik Quintus Maximus edytował ten post 29.03.2010 - 22:29


#15 Gość_radoslaw

Gość_radoslaw.
  • Tematów: 0

Napisano

To ja może zacytuję swoje dwa ostatnio wycięte posty, może ktoś też je chciał skopiować - obydwa pochodzą z tematu o płatkach śniadaniowych:

"
Czlowiek wyskoczy na parę dni do lasu, a tu mu zaraz ostrzezeń bezpodstawnie nawlepiają, przesyłają wyrazy szacunku i zadowoleni.


Moderator powinien się trochę doksztłcić - podobnie jak zresztą PaZi - żywność GMO w tym temacie jest jak najbardziej w temacie, już piszę dlaczego:

1 powód - niech moderator znajdzie mi w Polsce płatki z kukurydzy nie-GMO.

2 powód - GMO według wiedzy wielu naikowców (najczęściej tych nieskorumpowanych przez korporacje) to zabójstwo dla ludzi, zwierząt i całej planety
- jest więc może nawet bardziej niebezpieczne niż opiłki żelaza.


Gdyby ktoś chciał podążać za króliczkiem:

Podaję linka do listu oywartego skierowanego do wszystkich rządów na świecie, podpisanego przez 445 naukowców którzy rozumieją wagę prac Gariaiewa, Poponina i Wintera nad DNA i w związku z tym mówią otwarcie o niebezpieczeństwie wprowadzania żywności GMO i jej zabójczym charakterze dla organizmów żywych:
link

Tak na wszelki wypadek dołączam pracę na temat wpływie emocji na DNA i elektrycznych właściwościach DNA:

link

pozdrawiam
"

i


"
Widzę że robi się wesoło

Rozumiem że na forum jest potrzebny jakiś DJ w tym dziale...

Ale to temat dla Mistrza Gry który kuma że w sumie zarówno temat GMO jak i temat płatków śniadaniowych (sprawdziłem zanim go napisałem, zwykłym magnesem) dotyczą tego samego - ludobójstwa uprawianego przez korporacje.

Tych korporacji jest zgodnie z raportem z 2007 roku nie więcej niż dziesięć - dokładniejszej liczby nie udało się ustalić ze względu na tzw. "tajemnice firmowe" - możliwe że jest tylko jedna

Proszę więc o trochę rozsądku i szacunku dla ludzi rozumiejących jeszcze słowo "wolność".

Nie omieszkam przypomnieć o wujku google i dokształcaniu, wszak "takie mamy rzeczypospolite jakie modzieży chowanie".

pozdrawiam Wszystkich serdecznie!!!
"

pozdrawiam


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych