Skocz do zawartości


Zdjęcie

Hellmaker


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
13 odpowiedzi w tym temacie

#1

Quintus Maximus.
  • Postów: 577
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

post Dagera
http://www.paranorma...ndpost&p=377207

post mój
http://www.paranorma...ndpost&p=377258
z pytaniami na czerwono

i uwaga!
dostałem ostrzeżenie za prowokację!!

pytam -

1. czy zadanie pytania związanego z jawną manipulacją jest prowokacją

2. czy zamieszczenie wpisu przez Dagera - zdjęcia wprowadzającego w błąd w sposób celowy/zamierzony nie jest złamaniem regulaminu.


Jestem strasznie wyczulony, po tym co robił AlienGrey na moderatorów - i widzę, że nowy moderator Hellmaker stosować będzie te same metody!

Ludzie dzieje się coś złego, a jak widać sa osoby, które za wszelka cenę będą chciały wyciszyć tych, którzy o tym chcą informować.

edit AlienGrey
TREŚĆ WKLEJONA
Wedle prośby moderatora:


I od razu ostrzeżenie??

Kim jest pan Hellmaker w ogóle??? Kolejny gorliwy stróż JEDYNEJ PRAWDY????
[/color][/color]
Regulamin pkt. 7.4
Zabronione są wszelkiego typu
- prowokacje;
- wątki lub
wpisy wprowadzające w błąd w sposób celowy lub zamierzony

Wiki
Prowokacja jest określeniem opisującym uzyskanie informacji lub wymuszenie zachowania ofiary przez podstępne i celowe działanie osoby trzeciej

Czyli Dager jest ofiarą, ja wymuszam uzyskanie od niego informacji, czy jego zachowanie, stosując PODSTĘPNE i CELOWE działanie :D

To proszę również o ostrzeżenie dla niego, bo manipulując i wklejając zdjęcie z godziny 19.00 a nie z 7.00, o której pisałem, PODSTĘPNIE i CELOWO sprowokował mnie/wymusił wręcz, abym zadał pytanie dla kogo pracuje i co wie o tym g...!!!! Dodatkowo wprowadził wpis wprowadzający w błąd w sposób celowy lub zamierzony!!

Ludzie - źle się dzieje.



#2

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

7.12 Decyzje moderatorów o ostrzeżeniach są nieodwracalne i nie podlegają dyskusji.


Jeśli nie zgadzasz się z decyzją moderatora, odwołaj się do Niego, bądź jakiegoś Super Moderatora, na priv.



#3

Ill.

    Nawigator

  • Postów: 1656
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jeśli napisałeś to co napisałeś czerwonym kolorem, to Hellmaker miał prawo pomyśleć, że chcesz kogoś celowo sprowokować. Naprawdę można było napisać normalnie na biało problemu by pewnie nie było. A tak masz pretensje do moderatora, skoro sam jesteś winny.
Jeśli jeszcze tego nie ma w regulaminie, to wnioskuję przy okazji o całkowity zakaz używania przez użytkowników czerwonego koloru tekstu. Powinien być zarezerwowany tylko dla modów i admina.

#4 Gość_Hellmaker

Gość_Hellmaker.
  • Tematów: 0

Napisano

O nie, byłby problem. Dopóki ja jestem moderatorem w tym dziale, nie będzie patrzenia przez palce na pytania w stylu: "dla kogo pracujesz, ile ci płacą". To jest jawna prowokacja i za to karam bez ostrzeżenia.

#5

Quintus Maximus.
  • Postów: 577
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jeśli napisałeś to co napisałeś czerwonym kolorem, to Hellmaker miał prawo pomyśleć, że chcesz kogoś celowo sprowokować. Naprawdę można było napisać normalnie na biało problemu by pewnie nie było. A tak masz pretensje do moderatora, skoro sam jesteś winny.
Jeśli jeszcze tego nie ma w regulaminie, to wnioskuję przy okazji o całkowity zakaz używania przez użytkowników czerwonego koloru tekstu. Powinien być zarezerwowany tylko dla modów i admina.


zawsze piszę na czerwono jak edytuję swój post, tak żeby było widać, że coś dopisałem.

Ale uznanie, że ja go prowokowałem jest po prostu śmieszne i absurdalne!!! Wytłumacz mi chłopczyku Hellmaker, na czym polegała moja prowokacja. Na pytanie dla kogo pracujesz, co wiesz, można odpowiedzieć dla nikogo, nic nie wiem. I po problemie! Ale nie przyszedł kolejny szeryf moderator i wali ostrzeżenia za byle co. Całe szczęście, że używam w miarę poprawnej polszczyzny, bo poleciałbym jak vkali. Jaja sobie chłopaczki robicie i tyle. Dager też powinien dostac ostrzeżenie za jawną manipulację i próbę wprowadzenia użytkowników w błąd.

Dager jawnie wszystkich okłamał - wkleił zdjęcie z godziny 19 a nie z 7. Takie działanie sprawia, że każdy normalny człowiek nabiera podejrzeń - co to za jeden, dla kogo pracuje, lub na czyje zlecenie. Jest to normalny tok rozumowania, a nie żadna prowokacja.

Dział o teoriach konspiracyjnych zamarł także Hellmaker się nudzi. Chłopak wykorzystuje każdą najmniejszą okazję, żeby zaznaczyć, że istnieje i ma władzę. Żal mi ciebie chłopczyku.

Prawdy i tak nie zakneblujecie.

Użytkownik Quintus Maximus edytował ten post 29.03.2010 - 15:48


#6

KMS_Bismarck.
  • Postów: 41
  • Tematów: 2
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

wiesz co? to nie była prowokacja, każdy ma prawo pisać co chce pod warunkiem że nie lamie regulaminu, jesli polska to wolny kraj to wolno, chyba ze wszyscy moderatorzy sa wolnomularzami, no niestety taka jest prawda ze prawde sie zataja klamstwami. wszystko mozna zretuszowac zmanipulowac , edycja posta przez usera latwo zobaczyc a mod moze dopisac wulgaryzmy i jego podpisu nie widac bo niema obowiazku dodawac ze edytowal post.. wtedy drugi mod daje warna i juz sie młynówka kreci. to jest bezczelność co sie dzieje z moderatorami, pastwią sie nad userami jak kanadajczycy co polują na polaków na lotnisku ... mam lepszy pmysł wejść na wykop zrobić afere i wtedy coś sie zmieni tylko wykop effect moze zmienic zachowanie moderatorow w tym forum wiem ze post bedzie skasowany ale mniejsza oto,

forum jest dla uzytkownikow a nie uzytkownicy dla forum, forum bez uzytkownikow jest do niczego, a jak moderatorzy zaczynaja bawic sie funkcjami jakie im powierzono i userzy widza co sie dzieje to jeden ostrzega drugiego ze takie a takie forum stosuje nieetyczne metody nie polecam tego a tego serwisu

#7

Ill.

    Nawigator

  • Postów: 1656
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

zawsze piszę na czerwono jak edytuję swój post, tak żeby było widać, że coś dopisałem.

Nie lepiej napisać coś w stylu: "edit:" ? Poza tym, komunikat o edycji i tak się pojawia, więc widać, czy post był edytowany czy nie.

Prawdy i tak nie zakneblujecie.

Nie wiem kto to powiedział, ale chyba miał rację twierdząc, że: "prawda jest jak dupa - każdy ma swoją"...

Dział o teoriach konspiracyjnych zamarł także Hellmaker się nudzi. Chłopak wykorzystuje każdą najmniejszą okazję, żeby zaznaczyć, że istnieje i ma władzę. Żal mi ciebie chłopczyku.

A może to właśnie Ty wykorzystujesz każdą okazję, żeby wyzwać kogoś od "agenta"? Ale oczywiście łatwiej jest kogoś zgnoić i udawać świętą krowę
Poza tym, wolność słowa oznacza, że możesz mówić co Ci się podoba, ale nie jak Ci się podoba. Język polski jest n tyle urozmaicony, że można to samo wyrazić na wiele sposobów i nie być posądzonym o prowokację.

Użytkownik Illurico edytował ten post 29.03.2010 - 16:12


#8

.?..

    Medicus

  • Postów: 974
  • Tematów: 89
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 10
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

wszystko mozna zretuszowac zmanipulowac , edycja posta przez usera latwo zobaczyc a mod moze dopisac wulgaryzmy i jego podpisu nie widac bo niema obowiazku dodawac ze edytowal post.. wtedy drugi mod daje warna i juz sie młynówka kreci.


Bo my jesteśmy samotnymi ludźmi którzy przegrali życie, nie mają perspektyw, ograniczają się do forum a ich jedynym zajęciem jest gnojenie i oszukiwanie użytkowników.

. mam lepszy pmysł wejść na wykop zrobić afere i wtedy coś sie zmieni tylko wykop effect moze zmienic zachowanie moderatorow w tym forum wiem ze post bedzie skasowany ale mniejsza oto,


Pomóc Ci w tym ? Specjalny bilet jednostronny, z nazwą wygrawerowaną wielką czcionką BAN.

forum jest dla uzytkownikow a nie uzytkownicy dla forum, forum bez uzytkownikow jest do niczego, a jak moderatorzy zaczynaja bawic sie funkcjami jakie im powierzono i userzy widza co sie dzieje to jeden ostrzega drugiego ze takie a takie forum stosuje nieetyczne metody nie polecam tego a tego serwisu


Jak sam wspomniałeś, forum jest do użytku dla normalnych ludzi, nie dla trolli i dzieci plujących się po tym, jak ktoś im zwróci uwagę.

Prawdy i tak nie zakneblujecie.


Ty jesteś naszym rycerzem prawdy. Musisz mieć strasznie ciężkie życie, pewnie ciągle czujesz się obserwowany i żyjesz w przeświadczeniu, że wszyscy czyhają na twoje nic nie warte życie.

Dział o teoriach konspiracyjnych zamarł także Hellmaker się nudzi. Chłopak wykorzystuje każdą najmniejszą okazję, żeby zaznaczyć, że istnieje i ma władzę. Żal mi ciebie chłopczyku.



Twoje posty są co najmniej kakofoniczne, jak dla mnie jesteś pretendentem do Złotej Maliny.



#9

Darek08.
  • Postów: 26
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Na pytanie dla kogo pracujesz, co wiesz, można odpowiedzieć dla nikogo, nic nie wiem

Niezależnie jaka jest odpowiedź, twoje pytanie było prowokacją, chłopczyku (skoro ty tak mówisz na wszystkich którzy się z tobą nie zgadzają to czemu by tak na ciebie nie mówić).

Twoje posty są co najmniej kakofoniczne, jak dla mnie jesteś pretendentem do Złotej Maliny.

Szkoda że te ZM zniknęły, rywalizacja by była niezła, to zdanie by chyba wygrało:
'Wytłumacz mi chłopczyku Hellmaker, na czym polegała moja prowokacja.'

PS
Może lepiej ignorować posty quintusa, gdyż samo to że wyzywa każdego, co się z nim nie zgadza o czymś świadczy?.

#10 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Problem jest bardziej złożony. Ja mam bardzo podobne zdanie na temat moderacji niektórych osób w kontekście cenzury, co Quintus. Facet nagłaśnia coś co jest w internecie faktem i zamiast mu insynuować chorobę psychiczną, czy inne przykre aluzje, spójrzcie na to trochę z boku. Niezależnie od sposobu przekazywania dobrze, że ktoś to w ogóle robi. Wy to byście chcieli, by odnosił się iście z miłością dewocyjną do innych. Czasem się nie da, bo i tak zakrzyczą. Szkoda też, że nie widzicie prowokacji kilku cwaniaczków, którym wszystko na sucho uchodzi. Czepiacie się vkalego pisowni, poligloci, a w gruncie rzeczy pisze poprawnie, a jego słowotwórstwa są zamierzone i nie są niedopuszczalne. Złośliwości na bok powinny być odstawione. Szkoda, że cynizm jest tu dozwolony. To jest jeden zaledwie czynnik, przez który druga strona w obronie odpowiada tym samym. Obronę i często kontry się karci, lecz pierwsze słowo jest szaaaaa....pomijane. Wszystko powinno być tłumione w zarodku, ale jak ktoś ma cel jakiś w tym, by cenzurować lub utrudniać dyskusje w niewygodnych tematach, to wynikać może to tylko z tego, że inni dostrzegają problem. Ludzie nie są głupi, nie doceniacie ich. Myślicie, że są na tym świecie sami naiwni,a jeśli się trafi ktoś inny, to zaszywać usta, cenzurować lub ośmieszać. Dlaczego nie reagujecie na oszustwa, jak w przypadku Dagera? Co? Opiekun działu nie dostrzega? A jak się uwagę zwraca, to karcić, karcić - żałuj Ty za swoją odwagę cywilną! - ...Niebywałe. A Ty .V. , jako moderator powinieneś trzymać poziom, a sformułowanie, że powinno się kamienować idiotów ,w kontekście cytatu z drwiną "rycerzu", pokazuje znacznie poniżej tej normy, która Cię zobowiązuje. Jaja sobie robicie? Powaliło Was?

P.S: Zrozumcie to, że ludzie są różni i w różny sposób wyrażają swoje, słowa, myśli, uczucia, emocje. Dyskryminując ludzi, jak jacyś szowiniści,sami nie jesteście lepsi od tych, którzy gardzą innym kolorem skóry, czy nie toleruje odmienności, a trzeba przyznać, że jest to jedna z wytycznych regulaminu naszego forum. Wybaczcie moje słowa, które za chwilę padną - przestańcie pierdolić, za przeproszeniem i ogarnijcie bajer.


P.S: A co do samego Hellmakera, sorka Facet, ale ja w swoim poście nie dopatrzyłem się prowokacji ani niczego, co zasługuje na edycję, czy też ostrzeżenie. Nie byłem wulgarny, byłem spokojny, a mojego charakteru to nie zmienisz, więc mnie nie dyskryminuj i nikogo uśmiechniętego nie zmusisz do płaczu ani odwrotnie na własne widzi mi się. Jestem jednostką indywidualną o własnych wadach i zaletach i wara Ci od tego, bo nie zamierzam zakładać maski, jak inni.

#11

KMS_Bismarck.
  • Postów: 41
  • Tematów: 2
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

.V. sam sie zbanuj! tylko potrafisz nadużywać władzy, o zgrozo wielki tyran sie znalazł :D wiele o tobie świadczy jak piszesz. to nie te czasy koleżko. to że komuś sie przymyka usta za mówienie prawdy to czysta statystyka ale jak są sprawy ważniejsze chowacie głowe w piasek!! prowokacja czy nie i tak trzeba myśleć rozważnie. a co robiła cenzura w polsce?? dokładnie to samo co tutaj.

btw my nie oszukujemy i nie gnoimy ludzi tylko wy bo macie władze i prawo do tego. gdybyście popatrzyli na problemy nieco inaczej zrozumielibyście je i łatwiej byłoby je rozwiązać a tak grzebiecie kijem w pszczelim ulu. licząc że wyjdzie coś ciekawego. sortując poziomy można wniosek wysnuć ylko jeden, brak wyczucia, brak skrupułów i brak serca lub posiadanie kamiennego.

łapanie byka za rogi nie uda sie, prędzej muche za skrzydła


złe rządy nalezy obalać :D
===============
porównanie faktu do paranormalnych to jedno i to samo tylko tytuły są odmienne

Użytkownik KMS_Bismarck edytował ten post 29.03.2010 - 19:24


#12

Sante.

    Veritas odit moras

  • Postów: 305
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Proszę o bardziej stonowane wypowiedzi. Ja powiem krótko. Forum jest miejscem gdzie może każdy się wypowiedzieć, na forum obowiązuje też regulamin , którego powinni przestrzegać użytkownicy. Moderatorzy są od pilnowania porządku na forum. I czy to się komuś podoba czy nie nie ma zmiłuj dla osób łamiących regulamin. Tak że takie próby rewolucji będą zduszane w zarodku.



#13

AlienGrey.

    I know

  • Postów: 639
  • Tematów: 78
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

7.12 Decyzje moderatorów o ostrzeżeniach są nieodwracalne i nie podlegają dyskusji.


Jeśli nie zgadzasz się z decyzją moderatora, odwołaj się do Niego, bądź jakiegoś Super Moderatora, na priv.


Dołączona grafika



#14

.?..

    Medicus

  • Postów: 974
  • Tematów: 89
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 10
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

.V. sam sie zbanuj! tylko potrafisz nadużywać władzy, o zgrozo wielki tyran sie znalazł :D


Naprawdę nie przepadam za wdawaniem się w jakąkolwiek polemikę z tego typu adwersarzami, gdyż z doświadczenia wiem, że to nic nie daje. Jednakże skoro już napomknąłem pierwsze słowa, wybadało by to zakończyć, jak na V przystało. Po primo, na przestrzeni całej wypowiedzi posługiwałem się raczej ironią tudzież cynizmem, aczkolwiek gdzie nie gdzie troszeczkę się zagalopowałem. Po secundo Bismarcku chcąc nie chcąc, nie jestem w stanie zbanować samego siebie, mogę jedynie poprosić o to administratora, który w twoim mniemaniu pewnie także jest przeciwko wam. Po tertio czy kiedykolwiek doświadczyłeś nadużycia władzy z mojej strony ? Nie znałeś mnie do dnia dzisiejszego, aż nie zebrało mi się na napisanie dość infantylnej wypowiedzi. Jednakże nie możecie mnie za to winić, zarzuty które przytoczyłeś, wprawiły mnie w takie rozbawienie, że miałem problemy z konstruktywnym pisaniem. Tyran to ze mnie taki, jak z Muhada sceptyk, nie widzę też najmniejszego sensu w segregowaniu użytkowników na forum, tylko na podstawie ich poglądów. Jakkolwiek zdążyłeś zauważyć, jeżeli posiadasz jeszcze resztki światłego umysłu, a wszystkiego do koła nie odbierasz jako przejawu spisku, iż nie jest jakiś wybitnie aktywnym moderatorem. Preferuje raczej bycie wolnym strzelcem, który jedynie wpada raz, dwa razy dziennie na forum przeglądając swój dział, staff room i wypada stąd. Jednakże nie miałem dywagować nad swoim postępowaniem czy też metodologią.

btw my nie oszukujemy i nie gnoimy ludzi tylko wy bo macie władze i prawo do tego. gdybyście popatrzyli na problemy nieco inaczej zrozumielibyście je i łatwiej byłoby je rozwiązać a tak grzebiecie kijem w pszczelim ulu. licząc że wyjdzie coś ciekawego. sortując poziomy można wniosek wysnuć ylko jeden, brak wyczucia, brak skrupułów i brak serca lub posiadanie kamiennego.


Ah uwłaczasz dobrym moderatorom takim postem, a przynajmniej tym zgoła postępującym w odmienny sposób niż ja. Którzy zżyli się z tym forum, włożyli w nie serce, stało się częścią ich życia(Nie Życiem!). Na pewno nikt z nas nie ma na celu gnojenia kogokolwiek, jeżeli nie jest to potrzebne. Czyli do póki, nikt nie narusza regulaminu forum. Zadaniem moderatora jest pilnowanie porządku na forum i to przyjmujemy za swój priorytet. Zarzucanie nam iż nie wiemy co dzieje się na forum, jest już, przepraszam, śmieszne. Wbrew waszego iluzorycznego przeświadczenia, że jesteśmy tu tylko po to by robić wam na złość, kontrolujemy forum w dalszym ciągu. A wykwit wszelkiej maści szukających przygód dzieci, jest już inną sprawą, którą to należy tępić. Mówisz, że łatwiej było by rozwiązać problemy aniżeli brodzić kijem w ulu. Jednakże czyż właśnie tego nie robimy ? Z pozycji osoby pokrzywdzonej ( Ciebie, Muhada, Radosława i wszystkich naszych miłośników teorii konspiracyjnych), zawsze będziemy wydawać Ci się źli. Nie znam Cię, więc mogę dokonać oceny twojej postaci za pomocą wpisów jakie zamieszczasz na forum. Toteż, powodem dla którego Ty wyrażasz swoją dezaprobatę, może być jedynie fakt iż ktoś podziela inny światopogląd niż Twój. Moderator to nie osoba, która prowadzi za rękę Ciebie, Muhada czy też Quintusa. Naszym zadaniem jest sprawowanie niezawisłego osądu i pilnowania byście przestrzegali regulamin. Gdzie w każdym sporze, mimo własnych poglądów, zmuszeni jesteśmy postępować obiektywnie i neutralnie. Brak serca czy też posiadanie kamiennego serca, brak skrupułów czy też brak wyczucia, są już aktem konfabulacji z Twojej strony. Atoli mogę się mylić i wypływa to jedynie z twojego egocentrycznego nastawienia do świata. Chociaż abstrahując, jedno wypływa z drugiego.


Q, czy jaki Twórca Piekła czy jaki on tam teraz nick piastuje, jest moderatorem i ma za zadanie pilnować przestrzegania regulaminu. To iż Quintus został upomniany czy tam ukarany, nie jest przejawem tego, że Q jest zawistnym sceptykiem, ale skutkiem tego iż Quintus dopuścił się złamania regulaminu. Mimo iż on sam wybiela całą siebie, stawiając się w jak najlepszym świetle, gdzie winę za wszystko ponosi moderator a nie fakt iż emocje przeważyły u niego nad logiką. Całą sprawę uważam za eskalacje i eksponowanie zranionego ego, miłośników teorii bajkowych, upss, konspiracyjnych. Antycypując, liczę się z tym, iż mój post znów urazi czyjeś zbyt wydufane ego, co przemieni się na jechanie mojej osoby. Ależ czyż mogę odpowiadać za wyroki i czyny ludzi, którzy w swym świecie bezkrytycznie przyjmują wszystko co przeczytają w Internecie ? Którzy żyją w swego rodzaju ksenofobii, bojąc się odejść od swojego poglądu ? Odczuwając jakiegoś typu strach przed otoczeniem i wszędzie dostrzegając jakieś spiski? Toteż nawet jeżeli teraz robicie się czerwoni, lub jak to miał w zwyczaju pisać Confident na forum za starych dobrych czasów "skręcają wam się wory", to proszę byście upust swoim urażonym ego dali na priv między sobą, gdyż dalszej dyskusji w temacie się nie podejmę. Zaznaczyłem już na wstępie iż jest ona bezcelowa.


Muhadzie nie ucz mnie elokwencji i ogłady towarzyskiej, gdyż sam jesteś z nią na bakier w dyskusjach z Aquilą. Gdzie wszelkiej maści epitety płyną jak rzeka, a każdy nowy post jest skarbnicą nowego kolokwializmu.

Ten wykwit werbalne weny wyrodził się w wielomówność, dodam jedynie zatem iż godne politowania jest wasze nastawienie do moderacji.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych