Skocz do zawartości


Dywagacje Muhada


  • Please log in to reply
29 replies to this topic

#1 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Mariushku. To może działać w dwie strony. Według niektórych dziennikarzy z relacji tych pierwszych - te straszne katastrofy to niezłe "efekty specjalne" :)

Odpowiedz mi...czy ten filmik na dole to prawda??

[url="http://www.youtube.com/watch?v=MfGI1unLW9s"]http://www.youtube.c...h?v=MfGI1unLW9s[/url]


A ja Ci pokażę teraz, że ta część filmu opisuje to, że Twoje źródła były manipulowane.
Mowa o różnicy w pikselach pomiędzy "obiektem" zbliżającym się do budynku a miejscem w trakcie impaktu z budynkiem.

[url="http://www.youtube.com/watch?v=gBpTWYUgvcM"]http://www.youtube.c...h?v=gBpTWYUgvcM[/url]


A tu masz screen z filmu i różnicę. To znaczy,że ktoś manipulował filmami oficjalnymi.

Dołączona grafika



Kolejna sprawa. Bardzo zabawna zresztą.

Tak wygląda boeing:

Dołączona grafika




A teraz uwaga !!

To jakim cudem samolot poniżej jest czarny, chociaż padało na niego słońce??


Dołączona grafika


A tu przed uderzeniem. I co to za pokraka??

Dołączona grafika



I dokładnie ten sam samolot z innego ujęcia, ale od tej samej strony (chodzi o kierunki geograficzne).

Dołączona grafika




Manipulacja grafiką. Odmienne piksele... Różne kolory obiektów. Dla mnie to oczywiste.
Kolejny film pokazujący jak "samolot" jest otoczony pikselami...typowe dla roznicy obiektów wklejonych




[url="http://www.youtube.com/watch?v=QRoYkImsVq8&feature=related"]http://www.youtube.c...feature=related[/url]


Proszę dokładnie zobaczyć, co jest zaznaczone na filmie.
W dodatku proszę zwrócić uwagę na odgłos - TYPOWY ODGŁOS POCISKU - z ujęcia zidentyfikowanego jako autentyczne nagranie.
Zaciekawiający jest też fakt, że owy obiekt, który wydaje typowy dla pocisku dźwięk nie posiada skrzydeł, co można zaobserwować na poniższym screenie. Wygląda jak większa wersja pocisku , który pokazywał Quintus. Można też usłyszeć wielokrotną eksplozję w momencie impaktu.


Dołączona grafika


Oceńcie sami. Dla mnie te nieścisłości okazują się oczywistym zakłamaniem.
To co widzicie w oficjalnych wersjach to wyreżyserowany film, który łykacie. Pierwszy film który pokazałem London Atak pokazuje, że można zrobić film, zmodyfikować go w dowolny sposób i wmówić opinii publicznej, że jest prawdziwy. A tym czasem jedno nagranie amatorskie pokazuje, że obiekt nie ma skrzydeł i huczy jak duży pocisk, co doskonale słychać.



Aquila mówi o świadkach. To w takim razie jak skomentuje wypowiedź "profesora" na łamach telewizji, który mówi że to pic na wodę i że to co widać na ujęciach to bajka i jawnie uznał to wydarzenie jako zbrodnię?? Przy czym solidnie argumentując.

[url="http://www.youtube.com/watch?v=7Q8tA2iqaXo&feature=related"]http://www.youtube.c...feature=related[/url]




Takich kwiatków można znajdywać całą masę, lecz tylko Ci którzy chociaż odrobinę myślę zastanowią się nad tym bliżej.
Pozdrawiam

Użytkownik Muhad edytował ten post 05.02.2010 - 09:31


#2

FCrimson.
  • Postów: 310
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

No Panowie.

Jeśli dobrze zrozumiałem skupiliście się teraz na tym czy samolot uderzył czy nie uderzył w budynek. Tak naprawdę w sieci krąży kilka wersji. Był to boeing pasażerski, bezzałogowy samolot wojskowy czy pocisk rakietowy. Podejdźmy do tego od innej strony, pomijając manipulacje graficzne.

1) Gdyby rzeczywiście był to samolot pasażerski to czy przy uderzeniu nie pozostałyby jakieś części na dole? Tzn. przy takiej sile uderzenia na pewno coś by odpadło od samolotu i spadło na dół, w okolice budynku. Coś co można by było zidentyfikować. Rozumiem, że sprzątaniem terenu po wypadku zajmowała się zaufana rządowa grupa, ale to powinno zostać uchwycone również na filmie.

2) Patrz wyżej. Poza tym nie wiem czy jesteśmy na etapie kiedy możemy pilotować zdalnie tak duży obiekt. "Zabawna" natomiast jest wersja, że samolot miał pilota. Chyba żaden by się nie zgodził wziąć udziału w samobójczej misji w celu dania pretekstu do wojny przeciw terrorystom.

3) Jeśli byłby to pocisk rakietowy to prawdopodobnie musiałby być wystrzelony z jakiegoś stanowiska ogniowego. Pytanie brzmi skąd. Bo tak naprawdę pocisk dalekiego zasięgu posiada zarówno siłę jak i przebicie żeby spowodować taki wybuch. Jedyny problem (który jest raczej trudny do pokonania) to fakt, że ludzie widzieli samolot. Trudno pomylić potężnego boeinga z pociskiem naprowadzanym. Czy rząd mógł podstawić setki ludzi jako statystów? I żaden by nie puścił pary przez tyle czasu?

Tak naprawdę mam wrażenie, że jaka to by nie była wersja i tak prawdopodobnie była manipulowana graficznie.

Pozdrawiam



#3 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Hola hola... a z jakiego źródła wiesz, że LUDZIE WIDZIELI SAMOLOT? Z telewizji. A jaka jest telewizja? Kłamliwa i manipuluje ludźmi. Telewizja jest także zazwyczaj rządowa, jak w przypadku Lecha Kaczyńskiego i Pisu...tvp...jest Pisowska i każdy o tym wie. Dlatego nie bierz telewizji jako wiarygodne źródło informacji.
Po drugie zdalne sterowanie może odbywać się z dowolnego miejsca na ziemi i nie widzę tu najmniejszego problemu w tej kwestii. Poza tym może to być równie dobrze zaprogramowane.

Zadajesz szereg niewłaściwych pytań, bo rozumiem że to ma ułatwić wybrnięcie Mariushowi. On Ci zacznie odpowiadać na pytania zamiast skupić się na najbardziej istotnych kwestiach, a reszta pójdzie w zapomnienie.


Najważniejsze pytnia.

1. Dlaczego samolot jest czarny, chociaż powinien być jasny?


Dołączona grafika



2. Dlaczego wokół samolotów są odmienne piksele, zupełnie jak w przypadku manipulacji grafiką??

Dołączona grafika











3. Dlaczego na tym filmie amatorskim i autentycznym obiekt nie posiada skrzydeł i ryczy jak pocisk a nie samolot? Proszę zwrócić uwagę na dalszą część filmu, dalej niż w połowie pokazane bardzo dokładne ujęcie "pocisku" i hałas jaki temu towarzyszy.


http://www.youtube.com/watch?v=QRoYkImsVq8&feature=player_embedded

A tu poniżej jest screen z filmu.

Dołączona grafika




4. Patrząc na fałszywy film poniżej, dlaczego nie można założyć że nie zrobili tego samego w przypadku 9/11??


[url="http://www.youtube.com/watch?v=MfGI1unLW9s"]http://www.youtube.c...h?v=MfGI1unLW9s[/url]




5. Dlaczego pomija się bardzo ważne zdanie expertów, jak ten profesor w poniższym filmie?


http://www.youtube.com/watch?v=7Q8tA2iqaXo&feature=player_embedded

#4

PaZi.
  • Postów: 933
  • Tematów: 4
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

FCrimson
My już od dawna potrafimy zdalnie sterować takim samolotem. Poza tym jeśli już to na pewno nie była to kontrola na żywo tylko autopilot sterował samolotem. Rakieta zostawiła by ślad a pocisk cruise nie jest aż tak wielki żeby go przerobić na boeinga pasażerskiego. Mam znajomego w USA i on widział te samoloty, więc no plane theory to śmiech na sali dla mnie.

Muhad

(Odnoszę się do twojego pierwszego postu. Spóźniłem się troche z wysałaniem tego posta)

Oglądałem debatę na google video odnośnie właśnie tego filmiku z hekoptera (2 który wstawiłeś). Prawdziwy ekspert celnie wytknął błędy/kłamstwa spiskowców czym wzburzył swojego oponenta.

1. Nagranie z helikoptera to stream video do internetu. Jakoś kamery cyfrowej jak i transfery nie były wtedy tak dobre jak dzisiaj dlatego była potreba użycia mocno kompresującego kodera video, stąd niska jakość nagrania. Koder ten działał tak że porównywał najbliższe piksele i na wyjściu cała kupka miała podobny kolor. Samolot na oddaleniu zajmował maksymalnie kilka pikseli dlatego koder zamazał go pikselami nieba.

2. Fade out to reakcja kamery na pojawienie się bardzo jasnego punktu na nagraniu jakim był wybuch dlatego ten fade-out trwał tak krótko.

3. Skoro jedyne dostępne nagranie z tej kamery ma tak słaba jakość to jest bardzo ciekaw jakim cudem takie śliczne ostre obrazki przedu samolotu wziął autor tego filmiku.

4. Przypominam że nie był to betonowy budynek i dla aluminiowego samolotu był on bardziej jak sito niż ściana. Po przejściu przez budynek samolot był zniszczony ale jego szczątki zachowały mniej więcej kształt.

pozdrawiam

Użytkownik PaZi edytował ten post 05.02.2010 - 09:57


#5 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Co Ty za banialuki wypisujesz? :)

Film, który pokazuje brak skrzydeł, który pokazuje pocisk jest w dobrej jakości i można to wszystko dokładnie zobaczyć.



Sory Jasiu, ale odnośnie czarnego samolotu...padało na niego słońce i niezależnie od jakości powinien być jasny, bo sam typ samolotu pasażerskiego jest bardzo jasny, więc argumentacja "experta" jest totalnie bezsensowna i należy do tych "ściemniaczy".



Poza tym wrócę raz jeszcze do pocisku.... Jest jedno proste pytanie. Co słychać na filmie, który samolot nie posiada skrzydeł???? Słychać idealny dźwięk pocisku i widać przy okazji, że ten obiekt jest innym obiektem niż się przypuszcza oficjalnie. Ma malutkie skrzydełka jak pocisk i huczy jak pocisk.

Mam znajomego w USA i on widział te samoloty, więc no plane theory to śmiech na sali dla mnie.


A ja mam tam rodzinę, która była świadkiem zamachu i tych samolotów nie widzieli.

#6 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Witam

Na wstepie chcialem wam Panowie pogratulowac kolejnego smietnika jaki robicie z tematu dotyczacego konkretnego filmu. Jestem z reguly bardzo spokojnym czlowiekiem, ale jak widze syf jaki tutaj robicie to mnie szlak trafia. Kolejna prosba do moderatorow (chociaz maja to w powazaniu) wyrzucania postow nie na temat do smieci, nie musicie dawac ostrzezen, po prostu kasowac posty lub je przenosic do watku pt: "NIE NA TEMAT"

Tego po prostu juz nie da sie czytac w kazdym watku o 911 i nie tylko jest taki misz masz, ze nie da sie tego przeczytac...



Nie szlak, tylko szlag jeśli już. Szlak to synonim ścieżki, dróżki, do dalszej wędrówki.

Które posty masz na myśli? Ten o pocisku?? A może ten o expercie?? Albo ten o pikselach??
A czy umiesz odpowiedzieć na moje pytania bez wymijania tych najbardziej nieznośnych pytań?? Przecież to oczywiste, że to co pomijacie, to nie umiecie tego wyjaśnić.


Najbardziej ciekawi mnie Twoja opinia na temat obiektu bez skrzydeł, który ryczy jak pocisk.
Albo co powiesz na temat manipulacji graficzne i różnicy w pikselach na podkreślonych przeze mnie filmikach.

Kolejna osoba, która unika odpowiedzi.

Użytkownik Muhad edytował ten post 05.02.2010 - 11:10


#7

Ironmacko.
  • Postów: 809
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

 Ten post stracil sens po przeniesieniu go do innego tematu 

Użytkownik Ironmacko edytował ten post 05.02.2010 - 12:20


#8 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Oj widzę, że Twoja urażona duma spowodowała w Twojej głowie reakcję, która zmusiła Cię do dania mi minusa :)
Zauważyłem błąd, to Cię poprawiłem, a ciskasz się jakby Ci się świat zawalił.

Do rzeczy.

Ja nie udzielam odpowiedzi dopóki nie uzyskam rzeczowych odpowiedzi na moje pytania. Jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie.
Jak pojawiają się trudne pytania to zaśmiecacie temat kolejnymi bzdurami... Piszesz nagle o tamtym filmie, który był poruszony w innym temacie, to wracaj tam i tam zaśmiecaj a nie tutaj. Ja nie wiem...jak można być takim hipokrytą?

#9 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Ja również tak uważam. Myślał, że wykazał a to zwykłe masło maślane. To tak jak napisać twór sonetowo podobny dodając piątą zwrotkę i uważać, że to klasyk.

#10

Ironmacko.
  • Postów: 809
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

 Ten post stracil sens po przeniesieniu go do innego tematu 

Użytkownik Ironmacko edytował ten post 05.02.2010 - 12:20


#11 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Nie odpowiadam tutaj, bo to nie jest temat o świetlistej kuli uderzającej w wieżę, tylko teraz inne zagadnienia.
Tutaj ja zadałem pytania, więc nie jest na miejscu zadawać pytania związane z innym zagadnieniem.


Widziałeś film, na którym jest obiekt bez skrzydeł i wydaje dźwięk typowy dla pocisku??



wsłuchaj się uważnie i obserwuj uważnie.

Użytkownik Muhad edytował ten post 05.02.2010 - 12:07


#12

Ironmacko.
  • Postów: 809
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

 Ten post stracil sens po przeniesieniu go do innego tematu 

Użytkownik Ironmacko edytował ten post 05.02.2010 - 12:19


#13 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Czy ten błąd w moim pseudonimie jest celowy?

Czekam na odpowiedź... Co widzisz ? Bo ja widzę obiekt bez skrzydeł z dźwiękiem pocisku.

http://www.youtube.com/watch?v=QRoYkImsVq8&feature=player_embedded


Edit +.....
Przepraszam za pomyłkę w nicku - już poprawiłam


Iron nie unikaj odpowiedzi. Każdy kolejny unik sprowadza się do jasnych wniosków.

#14

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Nie rozmawiajcie z tym człowiekiem, bo to jest prowokacja, przecież to ewidentnie widać po wypowiedziach, "ha gościu nie rozśmieszaj mnie, bleble", jakieś prowokacyjne ironie personalne i brak JAKIEGOKOLWIEK ustosunkowywania się do argumentów, przecież to jakiś dzieciak, który dobrze się bawi, a sztukę prowokacji posiadł na onecie. Nie wierzę, żeby dorosły, normalny człowiek mógł pisać takie rzeczy. Ja rozumiem, że te forum zrzesza wielu ludzi ekscentrycznych, o kontrowersyjnych poglądach i się przymyka oko na niektóre rzeczy, ale są pewne granice, które oddzielają poczucie rzeczywistości, od paranoi i schizofrenii.

Dołączona grafika

#15 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Miałem nic nie pisać i tylko ograniczyć się do czytania, ale dla tej jedynej wypowiedzi zrobię wyjątek.
Tiamat od kilku postów obrażasz Quintusa i mówisz o nim psychiczny. To już trzeci raz. Tak często mu to wypominasz, że jest chory, a może sam masz z tym problem?? Wy nie jesteście lepsi. Jesteście bardzo często podli i cyniczni i najpierw patrz na siebie a potem oceniaj innych. Wy jak piranie razem gryziecie a on jest sam i ja byłem sam. Zawsze macie przewagę. I gdyby nie ranga zasłużony, której nie można karać to już dawno byś zapunktował warnami hipokryto.

Zapamiętaj sobie ! Najpierw patrz na siebie a potem na innych.

Dołączona grafika


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych