Skocz do zawartości


Zdjęcie

Weekly World News, siekacz głowy jakich mało


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1

pawaw1.
  • Postów: 604
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Źródło 1
Źródło 2
Oficjalna strona Weekly World News

Weekly World News

Dołączona grafika

Pod linkiem " Źródło 2" jest więcej okładek i tłumaczenia tytułów.



Tego jeszcze nie było! Ta zapierająca dech w piersi historia o niezwykłym opętaniu wstrząsnęła opinią publiczną i całym Kościołem! Kto kogo opętał i dlaczego? (Artykuł z jedynej wiarygodnej gazety na świecie - World Weekly News).

Mała Dziewczynka Opętała Demona!

Georgetown, Pa.

Kiedy znany egzorcysta, Ojciec Henry Flapps, otrzymał pilne wezwanie do ratowania ofiary demonicznego opętania, zupełnie nie był przygotowany na to, co go czeka.
„Kiedy dotarłem we wskazane miejsce o trzeciej nad ranem, okazało się, że pomoc wezwała grupa satanistów” – powiedział Flapps. „Zgromadzili się w małej, czarnej stodole, którą przerobili na demoniczny kościół w pobliżu mrocznego zagajnika. Pomimo pewnych uprzedzeń, podążyłem za nimi na poddasze, urządzone w stylu dziewczęcej sypialni. Tam właśnie byłem świadkiem najbardziej niesamowitego widoku, jaki mogłem sobie wyobrazić: na podłodze ze skrzyżowanymi nogami siedział rogaty demon, czesząc włosy jakiejś lalce.”
Skonsternowani sataniści wytłumaczyli, że poprzedniego wieczora demon-nowicjusz, Revadac, usiłował opętać małą dziewczynkę, żyjącą w mieście nieopodal.
„Nie wiedzieliśmy, że Revadac jest posiądźlektykiem – demonicznym odpowiednikiem dyslektyka” – nadmienił kaznodziei Derrick Nethers, lider satanistów. „Właśnie przez to, zupełnie przypadkiem sprowadził ducha dziewczynki w swoje własne ciało. Aby uratować demona – och, i oczywiście pomóc dziewczynce – nie wiedzieliśmy, gdzie indziej mamy się zgłosić, jeśli nie do Kościoła. Twojego, znaczy się.”
Flapps, ignorując własne obrzydzenie, skupił się na ratowaniu duszy dziewczynki z ciała obleśnego pupila piekielnej otchłani.
„Wiedziałem, że konwencjonalne egzorcyzmy nie zadziałają, więc musiałem improwizować” – powiedział Flapps. „Najpierw powiedziałem dziewczynce – miała na imię Ashly – że jej mamusia i tatuś bardzo chcieliby ją znowu zobaczyć.”
Niestety, dziewczęco-opętany demon był zbyt zajęty strojeniem swojej lali, aby odwołanie się do rodzinnych więzi w jakikolwiek sposób mogło go poruszyć.
„Zdałem sobie sprawę, że muszę połechtać jej bardziej fundamentalne potrzeby. O tyle, o ile mnie to jakoś odrzucało, zacząłem raptownie obiecywać jej ogromne porcje lodów i cukierków, aby tylko wyrwać ją z demonicznego ciała. Doszedłem do wniosku, że suma sumarum to właśnie mniej więcej robimy, kiedy przychodzi nam dyskutować o życiu po życiu.”
Po trzech wyczerpujących godzinach, Flappsowi udało się wyciągnąć małą Ashly z Revedaca i wysłać ją z powrotem do jej własnego, słodko śpiącego w tym czasie ciała.
„Byłem niezmiernie uradowany, że udało mi się uratować duszę Ashly” – rzekł Flapps. „Rozpierała mnie też duma, kiedy usłyszałem, że Revadac stracił paru demonicznych kolegów podczas gry w klasy i herbacianej prywatki.”


Sam fakt, że to ktoś kupuje i czyta mnie przeraża...

Użytkownik pawaw1 edytował ten post 22.01.2010 - 16:07




#2

riseman.
  • Postów: 705
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie no ja pierniczę!!! Zdjęcia z piekła :lol Nałożnica Bigfoota :o Pieniądze uprawiane na drzewie x] ale jednomiesięczna ciąża chyba rządzi (no, może zaraz po zdjęciach z piekła...) :rotfl:



#3

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mam nadzieję że każdy czytelnik traktuję tą gazetę jako satyryczną...



#4

pawaw1.
  • Postów: 604
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mam nadzieję że każdy czytelnik traktuję tą gazetę jako satyryczną...


Obawiam się, że niestety tak nie jest i to jest przykre...



#5

CzstSrkzm.
  • Postów: 454
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Cudze "chwalicie", swego nie znacie ;)

Na początku lat 90 wydawana była gazeta "Skandale", i prezentowano w niej historie podobne do powyższych. Też były zabawne (tak, to zdjęcie jak wynika z tekstu jest jednym z dowodów :P). Skanów niestety więcej brak, informacji o niej też null, ale pamiętam, że jeden z "numerów" czytałem - motywem przewodnim była ośmiornica która uratowała rozbitków z "Heweliusza".

Dołączona grafika

#6

pawaw1.
  • Postów: 604
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Skan -Hahaha, dobre poszukam czegoś więcej na temat tej gazetki. A ten pterodaktyl jest pierwsza klasa:D



#7

riseman.
  • Postów: 705
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No niezły ten praptak! Prawdziwy skandal no nie? :D A tak jeszcze z pokręconych gazetek, a może raczej z lekko chorych to przypomniał mi się tytuł "ZŁY - Bez Przebaczenia" - miesięcznik wydawany przez żonkę Urbana w latach 90-tych (i chyba zahaczył o 2000 ale pewności nie mam).
Dla niewtajemniczonych objaśnię, że każdy numer pełen był perwersyjnych historii, jak np. wywiad z nekrofilem (radził jak i które kości łamać żeby truchło łatwiej wyciągnąć i odbyć komfortowo akt), fotoreportaż z kostnicy, w tym sekcja zwłok noworodka, zdjęcia rozkładających się zwłok rodem z rotten.com, opisy zbrodni i seryjnych morderców i stała kolumna z sylwetkami znanych zwyrodnialców, np. Nerona czy E. Bathory... Szczytem było wydanie specjalne, gdzie na rozkładanej podwójnej stronie był chyba najgorszy obrazek jaki w życiu widziałem (a widziałem niemało, zwykle bez wrażeń). Nie będę tu gorszył Forumowiczów, kto widział numer specjalny ten wie o czym mowa. Ufff... :grr:



#8

pawaw1.
  • Postów: 604
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

riseman- pamiętam tą gazetę, nie wiem czy gdzieś by się nie znalazło kilka numerów, bo moja mama kiedyś to kupowała, a składowisko starych gazet znajduję się na strychu u mojej babci...



#9

antietam.
  • Postów: 320
  • Tematów: 114
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 34
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Pamiętam jeden z artykułów sławetnych "Skandali" - "Dziewczynka urodziła się ze sztucznym sercem"



#10

shanti.
  • Postów: 71
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

może na usługach rządu ta gazeta. ;p chociaż nie wiem, bo trochę inteligencji może by tam było... ale wiecie co? wkurzają mnie te 'sensacyjne' ogromne krzyczące nagłówki, mówiące do mnie jak do idiotki. taka gazeta traktuje swoich czytelników jak debili. a oni nie mają nic przeciwko .. ;/

#11

crc.
  • Postów: 712
  • Tematów: 34
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Pewnie dlatego 3/4 ludzi omija takie gazety szerokim lukiem ;) Tez nie lubie taniej sensacji.



Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych