Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wysokobudżetowy film katastroficzny "2012"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1

Adventus.
  • Postów: 386
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Dołączona grafika

Jeśli istnieje już temat o tym filmie (a szukałem i nie znalazłem) to proszę o usunięcie tego tematu.

Roland Emmerich, twórca filmów takich jak "Pojutrze", "Dzień Niepodległości" czy "10.000 BC" tworzy kolejne niesamowite widowisko katastroficzne. Tym razem na podstawie proroctwa dnia 21.12.2012. Co to oznacza? że pan reżyser ma naprawę duże pole do popisu, bo w tym filmie cała powierzchnia planety zostanie starta w proch. Zapraszam do obejrzenia najnowszego zwiastuna:



A oto inna wersja trailera (z polskimi napisami)

No i? Transformers 2 ma poważnego konkurenta. Co ja gadam, Tranformers 2 już przegrało jeśli chodzi o efekty i rozpierduchę.



#2

.?..

    Medicus

  • Postów: 974
  • Tematów: 89
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 10
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Takie tematy niszczą psychikę młodocianym...

Ciągłe tragizowanie i wyolbrzymianie rzekomego końca świata skutkuję tym, iż "dzieciaki" nie mogą w pełni rozwijać swoich aspiracji i pierwszych celów, gdyż przyjmują wierzenia iż żyją w ostatnich latach Ziemi i niechybnie czeka ich Koniec Świata...

W ogóle nie rozumiem po co w ogóle na serwisach paranormalnych takie rubryki jak 2012, jeżeli nie ma o czymś doniesień to nie ma o czym mówić... Przeżyłem sam już 2 albo 3 domniemane końce świata, takie teorie piorą tylko mózgi...

Film uważam za głupkowaty, równie dobrze może on ukazywać wypróżniających się ludzi... ciągłe tragizowanie o domniemanej apokalipsie jest dość płytkie i prymitywne. Jeżeli sami się nie zniszczymy albo coś w nas nie pierdyknie to zostało nam jeszcze co najmniej 4 miliardy lat, aż słońce nie zmieni się w Czerwonego Olbrzyma i nas nie pochłonie...

Jednakże efekty specjalne 10/10 ;)



#3 Gość_Kukhuri Sirupate

Gość_Kukhuri Sirupate.
  • Tematów: 0

Napisano

Popieram przedmówcę. Mimo, iz sam temat przepowiedni jest niezwykle interesujący, intrygujący, a filmy związane z potencjalnymi końcami świata (ile już ich było :)) są widowiskowe i efektowne, to jak zycie pokazuje zarówno filmy jak i gry wpływają na psychikę i zdolność postrzegania realiów przez młodocianą młodzież, a nawet przez trochę starszą młodzież.

#4

Adventus.
  • Postów: 386
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Takie tematy niszczą psychikę młodocianym...

Ciągłe tragizowanie i wyolbrzymianie rzekomego końca świata skutkuję tym, iż "dzieciaki" nie mogą w pełni rozwijać swoich aspiracji i pierwszych celów, gdyż przyjmują wierzenia iż żyją w ostatnich latach Ziemi i niechybnie czeka ich Koniec Świata...

W ogóle nie rozumiem po co w ogóle na serwisach paranormalnych takie rubryki jak 2012, jeżeli nie ma o czymś doniesień to nie ma o czym mówić... Przeżyłem sam już 2 albo 3 domniemane końce świata, takie teorie piorą tylko mózgi...

Film uważam za głupkowaty, równie dobrze może on ukazywać wypróżniających się ludzi... ciągłe tragizowanie o domniemanej apokalipsie jest dość płytkie i prymitywne. Jeżeli sami się nie zniszczymy albo coś w nas nie pierdyknie to zostało nam jeszcze co najmniej 4 miliardy lat, aż słońce nie zmieni się w Czerwonego Olbrzyma i nas nie pochłonie...


Cóż, trochę racji w tym jest. Jednak jest to tylko kolejny film korzystający z faktu, iż w 2012 r. ma rzekomo nastąpić koniec. Traktujmy to jako zwyczajny film katastroficzny, przy którym będziemy po prostu dobrze się bawić. Ciekaw jestem, od ilu lat będą na to wpuszczać do kina.



#5

Cthulhu.
  • Postów: 406
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zachowujecie się jak mohery atakujące Pottera :) To tylko film. Którego swoją drogą już nie mogę się doczekać, bo uwielbiam takie "globalne" filmy katastroficzne, w których przoduje Emmerich.



#6

.?..

    Medicus

  • Postów: 974
  • Tematów: 89
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 10
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Cóż, jakby nie patrzeć nie można mówić o całkowitej eksterminacji naszego gatunku lub Końcu Ludzkiego Świata, zawsze ktoś przeżyję. Wtedy takie wydarzenie uzna się za początek kolejnej ery... bo to chyba byłoby najważniejsze wydarzenie w dziejach ludzkości. Po czym ocalali ludzie zaczęli by tworzyć świat idealny, który prędzej czy później i tak gdzieś pierdyknie i dojdzie do rozłamu...

Zapewne film skończy się happyendem bo widzowie nie tracili by kasy aby obejrzeć tylko fajne efekty :)

Sam nie mogę się doczekać premiery... :)



#7

22z.
  • Postów: 555
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ostatnio obejrzalem sobie 2012 Doomsday. Myslalem ze bedzie cos ciekawego oprocz efektow, ale okazalo sie ze to kolejny filmik na wzor poprzednich. Mam nadzieje ze "2012" bedzie lepszy...

Kiedys myslalem, ze nastapi wielki "przewrot" w 2012. Potem sie z tego "obudzilem", zeby zajac sie czyms innym i pozytecznym niz tylko slepo wierzyc a potem sie rozczarowac... Jak bedzie koniec to fajnie, jak nie to tez jakos sie ulozy...

#8

CzstSrkzm.
  • Postów: 454
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Jeśli istnieje już temat o tym filmie (a szukałem i nie znalazłem) to proszę o usunięcie tego tematu.


Tematu stricte o filmie nie ma, ale przewija się tutaj http://www.paranorma...t...14715&st=30

Na film czekam, bo patrząc na trailer może być ładne widowisko :)



Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych