Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sprawa krwawiącego domu rozwiązana.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1

Refused.
  • Postów: 633
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 14
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Dołączona grafika


Ostatnio głośno było o sprawie, która zaciekawiła wielu poszukujących paranormalnych przygód ludzi. Dom, który krwawił. Panie i Panowie ? sprawa została rozwiązana przez policję, a jej finał jest zaskakujący!
Analiza genetyczna krwi potwierdziła że pochodziła ona od starszej kobiety, która mieszkała w domu wraz z mężem. To jest najbardziej rozczarowujące, ale przed ostatecznym rozważeniem tej mistyfikacji, przeczytaj:

"Oficer Lopes przyznał, że nawet wcześniej, przed uzyskaniem rezultatów testów DNA, wiedział że krew pochodzi od tej pani. Dwa dni później od pojawienia się krwi, od razu podejrzewaliśmy że ta krew była jej. Spędziłem cały dzień w ich domu i moim jedynym pomysłem było, że krwawienie zostało spowodowane sprawami ginekologicznymi u kobiety lub też żylakami. Zbadałem parę i uświadomiłem sobie że kobieta ma regularne krwawienia pochodzące z żylaków w jej nogach."

Tak, jej żylaki krwawiły, I koniec końców ona nie zrozumiała że to jest przyczyną "niewytłumaczalnego" krwawienia ich domu. To tłumaczy dlaczego wszystko miało miejsce zaraz po tym jak się kąpała (z odkrytymi nogami), i jak mogła tego nie zauważyć. Również to tłumaczy świeżość krwi, która pojawiała się na podłodze. Każda mistyfikacja, włącznie z rozlaniem krwi, czy jej pobraniem z banku krwi byłaby zaraz udowodniona, ponieważ testy krwi zawierały badanie na koagulanty. "To była świeża krew, rozlana na podłogę".

Teraz już wiemy że krew rzeczywiście była świeża i rozlana z powodu krwawienia żylaków u starszej pani. Doktor potwierdził że ludzie, szczególnie w podeszłym wieku mogą nie być świadomi że krwawią, mogą tego nie odczuwać. Fakt, że pani domu była cukrzykiem także świadczył o możliwości dużego i krótkiego krwawienia zanim wszystko się skończyło. Ona mogła zauważyć krew na swoich nogach, lecz musiała stwierdzić że pochodzi ona z podłogi, z jej domu, który jak twierdziła - krwawił.

Para się trzyma dobrze. Policja potwierdziła i zarchiwizowała sprawę z powodu nie znalezienia żadnych kryminalnych intencji co do całego wydarzenia. Spokojna starsza para nie rozprzestrzeniła wieści o całym zamieszaniu, zrobiły to media, lecz dziadkowie zachowali swoją anonimowość.

Dodatkowe Zdjęcia : Kliknij!

Tłumaczenie: Refused (tłumaczenie dla paranormalne.pl)


Źródło: Kliknij!
  • 0



#2

Pierce.
  • Postów: 153
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Trudno zmusić się do napisania komentarza, w końcu podobne rozwiązanie aż pchnęło się na usta. Mimo wszystko przeżyłem szok utwierdzający w przekonaniu, iż ludzki debilizm nie zna granic.

Proponuję pokpić z nierozsądnych hipotez wziętych wprost z naszego świetlistego satelity. Np. twierdzono, że to zasługa boga. x] Myślałem, że etap nieznajomości funkcjonowania zjawisk meteorologicznych oraz wszelkich analogicznych do tego procesów ludzkość ma już za sobą. Otóż nie! Gdy w brukowej prasie pojawia się tania sensacyjka okazujemy identyczne prymitywne zachowanie... tysiące lat jednak poszło na marne...


Ps. Aby uniknąć nieporozumień wyjaśnię:
porównanie burzy do zakrwawionego domu polega na tym, że w obydwu przypadkach szukano odpowiedzi intensywnie błądząc w głupocie
  • 0

#3

Romczyn.
  • Postów: 757
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Stara babka zamiast poszukać racjonalnego wyjaśnienia,to wymyśliła najgłupsze możliwe wytłumaczenie i zrobiła sensacje :P
  • 0



#4

Kabezecik.

    Magia i Miecz

  • Postów: 480
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Typowe :P ważne że zapewne jakąś kasę na tym zrobili... Ludzie nie mają za grosz honoru...
  • 0

#5

iskiero.
  • Postów: 53
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Baba strasznia glupia... Kolejna prowokacja i wielka sensacja.. Kilka plam na podlodze i ONA NAPEWNO NIEWIEDZIALA SKAD TO JEST...
  • 0

#6

KLEIN.
  • Postów: 6
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ale musiała miec wielkie rzylakiiii nie zazroszcze
  • 0

#7

Stevie Wonder.
  • Postów: 146
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

:hm:

nie wszystko paranormalne co się świeci
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych