Skocz do zawartości


Zdjęcie

UFO


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie

#1

Buster.
  • Postów: 7
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W Polsce raczej nie mamy dużych szans na to, żeby zaobserwować UFO na niebie.
Większość przypadków pochodzi z USA...

Co tym sądzicie?
  • 0

#2

Heavy_metal_Jezus_012.
  • Postów: 219
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

JA sądze, że bzdury gadasz. W Polsce Ufo widać często, sam miałem okazje wczoraj coś takiego zobaczyć ale tem ufem był samolot jak sie okazało po bagraniu filmiku :) w Usa częścuej zobaczysz UFo bo Usa test Dużym państwem. I to z tantąd najwięcej fake chyba jest. A ty wiesz co to UFO nawet? :
  • 0

#3

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Buster, najpierw sobie przejrzyj strony polskich organizacji badawczych, a dopiero potem gadaj, że "ófo" w Polsce nie ma.
Ja sam na Paranormalium dostaję przez formularz masę relacji o obserwacjach UFO, nawet się zdarzyło że ludzie filmy przysyłali, i w większości to nie były samoloty czy tam jakieś ptaśki...
  • 0



#4

Buster.
  • Postów: 7
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mam nadzieje, że mi sie kiedyś poszczęści i ujrzę w końcu coś pozaziemskiego.
  • 0

#5

Heavy_metal_Jezus_012.
  • Postów: 219
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Niewieszco to ufo nawet. UFO to nie pojazd nie z ziemi chociaż może i też... UFO inaczej Nol niezidentyfikowany obiekt latający, to nawet ptak może być!!! Lepiej sobie poczytaj.
  • 0

#6

Boro007.
  • Postów: 12
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

(Poważnie) :
1. Zgodze się z poprzednikami i zauważe żę ten temat strzelileś na spontanie - bez wcześniejszego rozeznania się w nim, bo jest tego SPORO.
2. "Większość przypadków pochodzi z USA..." - może z terenów Ameryki w sensie kontynenu... jeżeli nawet mówić o samym państwie to i tak trzeba zauważyć jak wielka jest powierzchnia tego też kraju i jakby zebrać pare innych państw w taką wielkość to i ilość doniesień o NOL'ach byłaby podobna.
(Mniej poważnie) :
3. Włącz troche patriotyzmu-że niby nasze niebo gorsze?? ;p
  • 0

#7

herbee.
  • Postów: 187
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W Polsce mamy całkiem sporo obserwacji UFO, przynajmniej wnoszę tak z tego co jest dostępne w necie. Nie można też zapomnieć o Emilcinie i naszym Roswell czyli Gdyni, dwóch spektakularnych i dobrze udokumentowanyvh incydentach UFO. Sam też miałem taką okazję i cieszę się, że było mi dane zobaczyć UFO, żałuję tylko, że było to tak dawno temu i że od tamtej pory już nic nie udało mi się zobaczyć. Było to na przełomie lat 70 i 80 ubiegłego stulecia (jak to brzmi ;) ), 5-6 klasa podstawówki, wracałem razem z kolegą do domu po grze w nogę i w którymś momencie postanowiliśmy odpocząć, położyliśmy się na masce jakiegoś samochodu zaparkowanego przy naszej ulicy (w tamtych czasach autoalarm był nieznanym urządzeniem ;) ) i gapiliśmy się w niebo. Po jakiejś chwili, patrząc na jasne niebo i przesuwające się wysoko nieliczne chmury zauważyłem trzy jasno święcące punkty, które w trójkątnym szyku szybko leciały na dużej wysokości. Pokazałem je Maćkowi i podekscytowani oglądaliśmy to zjawisko aż punkty zniknęły gdzieś w oddali. Dziś jestem utwierdzony w przekonaniu, że byli to Obcy, żaden samolot na tak dużej wysokości lecąc w jasny dzień nie świeci w ten sposób, te świetliste punkty wyglądały jak te obserwowane ostatnio w Meksyku tyle, że były "tylko" trzy i leciały z dużą prędkością, dotąd nie widziałem tak szybko latających samolotów na takiej wysokości. Z resztą moja mama do tej pory pamięta jak wtedy wpadłem do domu i zaaferowany opowiadałem o tym UFO, jakby co to Maciek też potwierdzi ;) .
  • 0

#8

pui.
  • Postów: 236
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

albo chcial kolega nabic posty albo to jest jakas marna imitacja prowokacji, no bez przesady..
"W polsce nie mamy zbyt duzych szans na zobaczenie kukurydzy, wiekszosc kukurydzy pochodzi z USA
co o tym sadzicie?"
:...:
  • 0

#9

Marchewa.
  • Postów: 536
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

pui dobry przykład xD jeśli to nie marna prowokacja to: Busterze mało wiesz o spotkaniach z NOL'ami na świecie, radze poczytać troche stron w internecie albo starsze tematy tego forum o UFO
  • 0

#10

herbee.
  • Postów: 187
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

luz, to musiała być prowokacja :)
  • 0

#11

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ja osobiście liczę na to iż :

a) jest to młody (wiekiem) user ;
b) nowy user, który dopiero stawia pierwsze kroki na forum ;
c) jest on mało doświadczony w sprawach związanych z UFO ;

Dlatego z jego ust padają (dla nas) dziwne tezy i pytania. Niech wszyscy powstrzymają się już od komentowania, iż jest to prowokacja itd. (Wszelkie tego typu komentarze będą usuwane...). Poczekajmy "chwilę", dajmy koledze czas, niech przejrzy forum i zobaczymy czy jego podejście do tematu sie poprawi.

Z góry dziękuję za współpracę.
  • 0



#12

darokrol.
  • Postów: 729
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ja sam chociaż nie wierzę zbytnio że to przybysze z obcych planet, widziałem 2 razy w życiu obiekty których nie potrafię zidentyfikować, i powiem więcej, wiele osób opowiadało mi o takich obiektach, m.in moja mama widziała kiedy była ze mną w ciąży, ale ona widziała coś ogromnego, z tym że ja bym za to obwiniał jakieś zaburzenia podczas ciąży gdyż nie wierzę w takie brednie :)
  • 0

#13

Heavy_metal_Jezus_012.
  • Postów: 219
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

CZemu odrazu prowokacja? Chłop napisał co mu ślina na język przyniesie widocznie myli pojęcie UFO. Niebęde pisał o Ufo bo za to że mu wytłumaczyłem co to nol - dostałem. ;/ w tym teMACIE...
  • 0

#14

Buster.
  • Postów: 7
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jesteście jacyś nadwrażliwi... Wystarczyłaby jedna wypowiedz negatywna. Jak każdy doda coś od siebie (czyli nie potrzebne i nic przynoszące wypowiedzi) pewnie żeby nabić sobie posty to wyjdzie, że jest to popularny temat. Bez obrazy... heh...

Edit : dj_cinex
Spokojnie, każdy idiotyczny wpis będzie usuwany. Wszyscy zostali już o tym poinformowani.

  • 0

#15

Ófnik.
  • Postów: 120
  • Tematów: 14
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W USA jest wiele znanych przypadków obserwacji UFO/Kosmitów, dlatego teoretycznie przyjmuje się, że tam jest ich więcej...
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych