Skocz do zawartości


Zdjęcie

Krwawa Marry


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
14 odpowiedzi w tym temacie

#1

starmageddon.
  • Postów: 24
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Krwawa Marry czy naprawde istnieje ? Wiem tylko tyle ze trzeba sie zamknac w ciemnym omieszczeniu z tego co wiem to najlepsza lazienka.Przy lustrzze trzeba wypowiedziec 3 albo 13 razy bloody marry albo krwawa marry ,a po chwili pojawi sie w lustrze i wydrapie ci oczy albo wciagnie do lustra.Chyba tez trzeba tez swiezke zapalic.Czy ktos z was probowal ja wywolac ?

#2

xxblaze.
  • Postów: 105
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja jak byłem mały
NIE DZIAŁA! no ale nie powiem stracha miałem :D
Spróbuj sam.
Z tego co pamiętam to 15 razy mówisz Blood Marry do lustra.

#3

pazuzu.
  • Postów: 767
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

a nie lepiej pojsc do baru i ja zamowic?
100% pewnosci i efekt murowany

mozna tez zrobic samemu:

"Wlać sok pomidorowy do szklanki ostrożnie, nie polewając ścianek, wsypać szczyptę soli, lekko wymieszać, po czym wsypać na wierzch, nie mieszać, najlepiej prosto z młynka szczyptę świeżo zmielonego pieprzu. Na to nalać ok 70 ml spirytusu dbając by nie zmieszał się z sokiem pomidorowym. Przed wypiciem koniecznie nabrać powietrza do płuc, wypić drinka za jednym razem. Po przełknięciu ostatniego łyka można złapać oddech."

przepis zaczerpniety z wikipedii :)

#4

starmageddon.
  • Postów: 24
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ale mowiles bloody marry czy krwawa marry ?

#5

Ana Mert.
  • Postów: 2348
  • Tematów: 19
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ale mowiles bloody marry czy krwawa marry ?

Bloody=Krwawa , co za różnica. Uczmy się języków. Poza tym chyba nie marry (bo nie mamy raczej na myśli krwawego małżeństwa ani krwawych pozdrowień bożonarodzeniowych) tylko Mary.

Sama kiedyś próbowałam ją wywołać, tak dla jaj. I nic się nie przydarzyło (w łazience po ciemku, stojąc przed lustrem powiedziałam 3 razy Bloody Mary).

Zwykła głupota wymyślona przez znudzonych życiem nastolatków. Można to włożyć do jednego wora z wampirami, wilkołakami, strasznymi demonami z piekła rodem i wszelakimi upiorami.



#6

Śledziu.
  • Postów: 117
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ludzie na pewno bloody marry ;D watpie ze na polskie haslo sie lapie ;D bo jesli tak to moze po chinsku sprobujcie ja wywolac hehe

#7

Marchewa.
  • Postów: 536
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

o to odrazu sprawdźcie Frediego xD Słyszałem że jak w pełni księżyca albo w piątek 13 przed lustrem powiesz 3 razy "Fredi" to zostaniesz przez niego (Frediego) uduszony we śnie lub zginiesz niedługo w strasznym wypadku (podobno jednej kobiecie po tym "rytuale" takie coś w pociągu co paczki/worki z pocztą ściągało odrąbało łeb... <--co za debil to wymyślił to niewiem -_-)

#8

Ana Mert.
  • Postów: 2348
  • Tematów: 19
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

o to odrazu sprawdźcie Frediego xD Słyszałem że jak w pełni księżyca albo w piątek 13 przed lustrem powiesz 3 razy "Fredi" to zostaniesz przez niego (Frediego) uduszony we śnie

W sumie to nie jest taka zła myśl. Zawsze marzyłam o tym żeby dokopać Frediemu wykorzystując do tego moja kontrole nad snami. Muszę spróbować, może przyjdzie ;)



#9

Cahir.
  • Postów: 1195
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Coś w stylu candyman'a :))



#10

Marchewa.
  • Postów: 536
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

tak już se to wyobrażam... przychodzi Fredi myśląc że to będzie kolejny zwykły dzień duszenia ludzi a tu Pach, Rach, Ciach i został wyżucony @_@ według mnie wszystkie te zmory wywoływane paroma słowami to fałszerstwa... przekonam sie jak umre, może uda mi sie wysłać swoją dusze w lustro xD

#11

GPNS.
  • Postów: 125
  • Tematów: 1
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Trzeba mieć ostrą paranoję... =.=' czy wg. Ciebie starmageddon, tworzenie fal akustycznych w kierunku pokrytej srebrem powierzchni ma możliwość przywołania jakiegokolwiek bytu z zaświatów!? Średniowiecze=.='... już chyba szybciej PSI mogłoby mieć miejsce .______. Nie wpadłeś na to, że nie tylko Ty znasz ten głupi mit, i już dawno byłoby głośno o jego spełnieniach, gdyby działał?

#12

Pylbas.
  • Postów: 281
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

tyle razy ludzie wołali a nic nie postawili to już nie przychodzi xD

#13

Settika.
  • Postów: 60
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Krwawa Mary jest bardzo smaczna, polecam!

#14

xxblaze.
  • Postów: 105
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Taaa? O jakim smaku? Jak czekoladowa to spróbuje :)

#15

Ana Mert.
  • Postów: 2348
  • Tematów: 19
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Taaa? O jakim smaku? Jak czekoladowa to spróbuje :)

Z opisu jak to to cudo przyrządzić wynika ,że będzie miało smak "zakropionego" alkoholem pikantnego soku pomidorowego... Raczej czekolady mi to nie przypomina xD




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych