Skocz do zawartości


Zdjęcie

czy duchy znaja przyszlosc???


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
25 odpowiedzi w tym temacie

#1

troll.
  • Postów: 15
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jak w temacie, roznie slyszalem ale jesli znaja to nie chca podac, co o tym myslicie?

#2

Lerlitz.
  • Postów: 229
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jak dla mnie to moze ja znają i nie chca podac bo przyszlosc jest straszna :P ja np. nie chcial bym znac przyszlosci i tego jak np. umre :) cale zycie sie dreczyc ze zgine tak a nie inaczej :) albo porostu nie moga o tym mowic :D
z przyszloscia jest tak im blizej patrzymy tym bardziej wyraźne jest to co sie stanie a im talej tym bardziej jest to mgliste i niepewne i mozna wszystko zmienic moze to tez byc jeden z powodów dlaczego nie chcą(nie moga) nam tego mowic :)
bo możemy zmienic cos na gorsze nie powinno byc

albo poprostu nie znają przyszlosci :]

#3

troll.
  • Postów: 15
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a czy np znaja wyniki lotto?

#4

Mateooo.
  • Postów: 81
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Według mnie jest bardzo prawdopodobne ze duchy znaja przyszlosc ... a moge to wytlumaczyc w bardzo prosty sposob . nie wiem czy ktos z was slyszal kiedys o tabliczce ouija.?? jesli tak to pewnie wiedza ze 1 z zasad korzytania z tejze tabliczki jest zakaz pytania sie duchów o przyszlość. Wiec jaki sens by mialo zakazywanie tego jezeli duchy nie potrafilyby odpowiedziec?? ;)
takie jest moje zdanie ;)



pozdro

#5

London.
  • Postów: 225
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Według mnie nie znają. O! Przyszłość nie jest z góry zapisana.

#6

TaajGer.
  • Postów: 11
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie znają przyszłości

Z tego co wiem, gdy umieramy, nasz poziom świadomości zostaje taki sam, wiemy to co wiedzieliśmy za życia i nic więcej. A co do tablicy ouija fakt służy do wywoływania duchów lecz duch zapytany o przyszłość nie odpowie, bo jej nie zna lub skłamie. Duchy jeśli zostaną na tutaj w świecie żywych, mogą się demonizować.One tez się uczą np złych nawyków.Poza tym doskonale znają przeszłość, podobno mogą wszystko powiedzieć o nas jesli chodzi o przeszłość jesteśmy dla nich niczym otwarta książka. To tyle. Więcej na ten temat nie wiem.

#7

Odd.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przy seansie spirytystycznym nie pyta się ducha o koniec świata, wyniki lotka itd. Wiecie dlaczego? Bo ich to nie obchodzi, one już nie żyją ;) Mogą jedynie wam podać jakąś błędną odpowiedź i tyle.

#8

Sim.
  • Postów: 198
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ten temat nominowany jest do nagrody
Dołączona grafika
Złotej Maliny

Moderatorzy proszeni są o nie usuwanie tematu





#9

Ciszu.
  • Postów: 211
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ten temat nominowany jest do nagrody Złotej Maliny

Nie dziwie się, temat ... śmieszny ;) A jeszcze śmieszniejsze są pełne pewności siebie odpowiedzi np :

Nie znają przyszłości

Porozmawiamy za 100 lat ;)

#10

Laspientas.
  • Postów: 74
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ten temat i tak nie przebija tego gdzie koleś się pyta czy widzał w swoim mieście potwora z loch ness czy może czupakabre :P

#11

Bobek.
  • Postów: 476
  • Tematów: 30
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Hmm :o nie znam żadnego ducha i nie potrafie Ci odpowiedzieć na to pytanie. Ale proponuje , w zaciszu swojego domu zrobić seans spirytystyczny , i czekać na ewentualne przyjście ducha , a jak sie już takowy pojawi ... zapytać . Taka moja skromna propozycja :)

Ps.podzielam zdanie , temat nadaje sie do Złotej Maliny.

#12

Żbik.
  • Postów: 769
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Bobek a ja Ci proponuje na przyszłość nikomu takich rad nie dawać. Wywyoływanie duchów to nie jest zabawa.

#13

Bobek.
  • Postów: 476
  • Tematów: 30
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ok , nie będe już dawał takich rad . A wracając do tematu to , w swoim czasie każdy sie dowie jakie się ma możliwości po śmierci ... o ile są jakieś.A tak nawiasem , do czego jest Ci potrzebna wiedza o tym czy duchy znają przyszłość ?

Ps.Wiem że wywoływanie duchów nie jest zabawą . Ale nie wykluczam możliwości wywołania ducha , i porozmawianie z Nim w jakiś sposób.

#14

ksiadz.
  • Postów: 6
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Z księgi Powtórzonego Prawa rozdział 18
10) Nie znajdzie sie pośród ciebie nikt, kto by przeprowadzał przez ogień swego syna lub córkę, uprawiał wróżby, gusła, przepowiednie i czary; (11) nikt, kto by uprawiał zaklęcia, pytał duchów i widma, zwracał sie do umarłych. (12) Obrzydliwy jest bowiem dla Pana każdy, kto to czyni. Z powodu tych obrzydliwości wypędza ich Pan, Bóg twój, sprzed twego oblicza. (13) Dochowasz pełnej wierności Panu, Bogu swemu.

Jeśli ktoś z tego forum ma jeszcze wątpliwości czy Pismo Święte mówi coś na temat "zabawy" w sprawy których wy tu dotykacie, to teraz nie miejcie wątpliwości - to jest ZŁE i zadajcie sobie pytanie na jakie moce się otwieracie, bo na pewno nie na Jezusa Chrystusa.

Teraz nie możecie mówić "a ja nie wiedziałem" teraz już wiesz
ps. odsyłam do stron:

Edit [13.11.2007]: Żbikuś
Zabronione jest reklamowanie innych stron www.



poczytajcie troszkę, pozdrawiam Ksiądz katolicki

#15

Bobek.
  • Postów: 476
  • Tematów: 30
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Nie wszyscy są tutaj wiary katolickiej , więc nie powołuj się na wiare !. Ludzie sami oceniają co jest dobre a co złe ... to że Chrystus uważa takie sprawy za ZŁO to już jego sprawa.

PS.Nie czuje się obrzydliwy z tego powodu że miałem styczność z seansem spirytystycznym...

Ten Pan , napisał dziś 5 identycznych postów :o


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych