Skocz do zawartości


Zdjęcie

Okaleczenia Bydła W Argentynie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
45 odpowiedzi w tym temacie

#1

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Okaleczenia bydła w Argentynie



Jak donosi Hiszpański Tygodnik Ufologiczny (Inexplicata) na terenie Argentyny zaobserwowano wzrastającą liczbę okaleczeń bydła. Głównym obszarem gdzie występują owe „anomalie” jest prowincja Entre Rios gdzie farmerzy odnajdują okaleczoną zwierzynę. Jak zwykle przy tego typu przypadkach bydło jest pozostawione bez genitaliów, języków i innych części. Drugą interesującą rzeczą jest precyzja z jaką pozbawiono zwierzęta organów. Tego typu incydenty zaczynają być coraz bardziej liczne – podobne relacje pochodzą z pól niedaleko miejscowości Tabossi i Viale – na północ od stolicy owej prowincji.

Abel Gunter jeden z tamtejszych farmerów ocenia całą tą sytuację jako „dziwną”. Cała ta sytuacja intryguje lokalnych przedsiębiorców.


Dołączona grafika


„Naszym zdaniem to obce formy są czynnikiem tych zdarzeń, to one okaleczają nasze bydło…” twierdzi farmer w wywiadzie udzielonym dla lokalnej stacji telewizyjnej. Twierdzi on , iż w całej tej sytuacji jest coś dziwnego – mianowicie, zawsze dzika zwierzyna żywi się martwym bydłem, które np. w sposób zrozumiały umiera. W tym przypadku wszelka zwierzyna nie rusza szczątek okaleczonego bydła i trzyma się od nich z daleka.

„Jest to bardzo dziwne, ponieważ żadne dzikie zwierzę nie zbliżyło się aby zjeść pozostałości po okaleczonej zwierzynie” – mówi farmer. Gunter mówi, iż odnalazł zwierzynę, która miała na sobie tak idealne nacięcia (w rejonie szczęki), iż sam nie mógł w to uwierzyć. Farmer twierdzi, iż tego typu incydenty mają miejsce na sąsiednich polach. Raz odnaleziono krowę, która miała ranę na nodze, rana ta wyglądała jakby została czymś wypalona i ciągnęła się wzdłuż nogi aż do okolic kolana. Okoliczności tego typu ran pozostały niewyjaśnione.

by dj_cinex
Źródło : http://www.ufocasebook.com/

  • 0



#2

Rave.
  • Postów: 56
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A nie mogliby w strefach podwyższonego ryzyka zainstalować jakiś kamer z Nightshot. Wystarczy zwykła kamera Sony na HDD i przedłużacz bo inaczej nie wytrzymałaby bateria. I jak coś się stanie można odtworzyć i rozwiązać tą zagadkę...
  • 0

#3

NO_NAME.
  • Postów: 614
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

może to nie tyle UFO i kosmici co... może jakieś duchy :P ?? albo demony? bo jeśli chodzi o UFOli to mysle że okaleczeń jest za dużo, by robili tylko np. badania oraz za mało by je np. jedli czy cóś :P

inna wersja, o wiele mniej "romantyczna" jest taka że to po prostu sekta albo jakiś psychol. to jest bardziej prawdopodobne :P
  • 0

#4

Fred.
  • Postów: 19
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

hahahaha, przedłużacz?! człowieku, nie wiem czy zdajesz sobie sprawe ale Argentyna to spory kraj, te pastwiska również, więc taki przedłużacz zeby go pociągnąc od źródła prądu do tegiego stada to musiałby liczyć moze nawet i kilometry.

a tak wogóle to ile jeszcze trzeba ludziom ze zdali sobie sprawę ze to nie żadna zwierzyna okalecza tak te krowy, nie robia tego tez ludzie(po co farmerzy mieliby sami siebie pozbawiac zarobków? o osobach trzecihc tez trudno mowic bo tamte tereny w Argentynie są słabo zaludnione)
  • 0

#5

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

że to po prostu sekta albo jakiś psychol



Ale tutaj jest wiele czynników, które trzeba rozwiązać np. brak krwi zarówno w ciele zwierzęcia jak i w jego obrębie, brak śladów walki dookoła zwłok i brak jakichkolwiek śladów (osób trzecich etc.), chirurgiczne cięcia, a nie jakieś tam szarpane rany etc. Czytałem nawet dokumenty rządowe na ten temat (m.in. FBI) i te wszelkie anomalie są tam przytaczane. Kwestia sekt jest też jedną z tych jakie się pojawiają w tej sprawie... lecz wszelkie inne czynniki do końca nie wskazują na tą opcję...
  • 0



#6

Wiśnia88.
  • Postów: 54
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Postanowiłem tu przytoczyć fragment z wspaniałej książki "Tajne Operacje"

"W samej Ameryce Północnej od 1978 roku znaleziono ponad 10 tysięcy okaleczonych zwierząt użytkowych. W ani jednym przypadku nie złapano sprawcy na gorącym uczynku. Podkreślono zdecydowanie, że okoliczności tych dziwnych zdarzeń wykluczają jako sprawców drapieżniki, studentów i satanistów. Na podstawie analizy tkanek można było stwierdzić , że wytwarzającym wysoką temperaturę urządzeniem nie był laser, służący do oddzielania misa od kości szczękowych zwierzęcia. Konwencjonalne lasery pozostawiają w miejscach nacięć ślady węgla, widoczne pod mikroskopem. Natomiast analiza tkanki ich nie wykazała, chociaż w grę wchodziła temperatura kilkuset stopni. wydaje się, że u niektórych zwierząt tkanki lub narządy zostały pobrane bez oddziaływania wysokiej temperatury. W tych przypadkach badania wykazały, że nacięć dokonano miedzy tkankami komórkowymi i również tu nie nastąpiły krwawienia. " Jedno jest ciekawe wydarzenia te łączyły się z obserwacjami UFO i pojawianiem się tak zwanych ciemnych śmigłowców.
  • 0

#7

awjp.
  • Postów: 112
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie wiem dlaczego, ale do głowy wpadł mi pomysł docztyczący skalpeli ultradźwiękowych. Nie wiem, czy ogląłem o tym program w telewizji, czy to jest jakaś przeze mnie wymyślona nowinka techniczna :D .
Ale najlepszy i tak moim zdaniem jest fragment: "Podkreślono zdecydowanie, że okoliczności tych dziwnych zdarzeń wykluczają jako sprawców drapieżniki, studentów i satanistów." :lol
Jestem ciekaw, dlaczego farmerzy nic w tej sprawie nie robią :hmm: . W końcu to ich własność zostaje "zniszczona" :o .
  • 0

#8

Mentoris.
  • Postów: 225
  • Tematów: 32
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Fakty okaleczeń bydła, są najlepszymi dowodami na ingerencję nieznanych nam sił. Nauka nie neguje tego typu wydarzeń i jednocześnie nie potrafi ich wyjaśnić.
  • 0

#9

2007.
  • Postów: 256
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W pewnym piśmie z miesiąca lipca-sierpnia 2007 (niestety nie mogę podać jakiego, bo nie chcę dostać warna za kryptoreklamę) autor podaje, że tego typu praktyki jak filmy SF oraz okaleczenia zwierząt a także uprowadzenia niby przez obcych mają na celu obrzydzenie ludzkości wszelkich istot pozaziemskich oraz całej tej tematyki po to żeby usankcjonować fundusze na gwiezdne wojny z powodu rzekomego zagrożenia z zewnątrz. "Ciekawie" się zapowiada.
  • 0

#10

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

2007 ... wiem, że chodzi ci o dra Greera - on tak mówi :) O fałszywym przedstawianiu nam "obcej rzeczywistości". Może zrobie o tym w przyszłości temat - jest to ciekawe podejście do sprawy. Teraz powróćmy do okaleczeń...

Poczekajmy ... może za jakiś czas pojawią się nowe doniesienia w tej sprawie ... :)
  • 0



#11

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Czy mi sie wydaje, czy okaleczenia sa identyczne jak w przypadku Chupacabry ? a to tylko dowodzi ze ile ludzi, tyle teorii i wierzen.
  • 0

#12

Alibebe.
  • Postów: 26
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

najgorsze jest to , że nikt nic nigdy nie widział (pomijam to ze widzieli swiatla, ufo) chodzi mi o tą operacje na zwierzęciu , to jest dziwne , szkoda tych krów
  • 0

#13

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Alibebe... bo nikt do końca nie wie gdzie owa "operacja" się odbywa. Brak jakichkolwiek śladów w pobliżu martwego zwierzęcia (jak i brak krwi etc.) sugeruje, iż nie w miejscu gdzie znajdowane są zwłoki...
  • 0



#14

Alibebe.
  • Postów: 26
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ale chociażby (prawdopodobne) porwanie tych bydł w celach operowania, zawsze nikt nic nie widział kiedy to zrobili
  • 0

#15

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Przyjmując teorię obcych - to dziwne aby ktoś to widział skoro ich pojazdy potrafią wisieć nad naszymi głowami i być jednocześnie niewidoczne dla naszego oka...

Tym bardziej, iż pewnie tego typu "incydenty" mają miejsce nocą lub wczesnym porankiem...
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych