Skocz do zawartości
Informacje o artykule

  • Dodany: 28.10.2013 - 10:04
  • Aktualizacja: 18.11.2013 - 18:35
  • Wyświetleń: 2219
  • Odnośnik do tematu na forum:
    http://www.paranormalne.pl/topic/36087-rosyjscy-kosmonauci-ukrywaja-prawde-o-ufo/

    Podyskutuj o tym artykule na forum
 


* * * * *
0 Ocen

Rosyjscy kosmonauci ukrywają prawdę o UFO.

Napisane przez Zbeeanger dnia 28.10.2013 - 10:04
Zjawisko UFO nigdy nie istniało w ZSRR, przynajmniej w oficjalnych dokumentach. Było wiele opowieści o niezidentyfikowanych obiektach latających , które było słychać od bardziej wrażliwych osób, ale radzieccy kosmonauci nigdy nie powiedzieli nic na ten temat, choć mieli czym się podzielić.

Były radziecki kosmonauta Władimir Kovalenok pojawił się na konferencji prasowej poświęconej niezwykłym i nietypowym zjawiskom w przestrzeni kosmicznej. Powiedział, że był świadkiem czegoś niewytłumaczalnego, podczas jego pracy na pokładzie stacji orbitalnej Salut.

Dołączona grafika
Salut+ Sojuz

Kosmonauta powiedział, że raz widział dziwny obiekt na orbicie Ziemi. Poprosił swojego partnera, Viktora Savinyczuka, by przyniósł aparat fotograficzny. Podczas gdy Savinyczuk próbował znaleźć aparat, obiekt eksplodował na oczach Kovalenoka. Obiekt podzielony był na dwie części i miał coś w stylu mostu który je łączył. Obiekt podobny do hantla zniknął, zanim partner był gotowy do zrobienia mu zdjęć. Silna emisja radioaktywna została zarejestrowana na Ziemi, wkrótce po wybuchu tajemniczego obiektu.

Dołączona grafika
Wladimir i Viktor

Kovalenok powiedział, że wielu jego kolegów był świadkami czegoś niezwykłego przy niezliczonych okazjach, ale postanowił nie podawać tych informacji do publicznej wiadomości.

Kapitan Paweł Popowicz odbywał lot z Waszyngtonu do Moskwy w 1978 roku. Samolot leciał na wysokości około 10000 metrów, gdy zauważył świecący trójkątny obiekt latający, na tej samej trajektorii lotu. Szybkość trójkąta była większa od samolotu ,ponad 1700 km/h, podczas gdy sam liniowiec leciał z prędkością 1100 km/h.

Kosmonauci Giennadij Strekalov i Giennadij Manakov zobaczyli jasny kulisty obiekt pojawiający się nad bezchmurnym niebem Nowej Funlandii w 1990 roku. Kula zniknęła bez śladu dziesięć sekund później.

Dołączona grafika
G.Stekalov

W 1991 roku , Musa Manarov obserwował moduł z nową załogą zbliżający się do stacji kosmicznej Mir, całą operację dokumentował kamerą wideo. Nagle zobaczył, oddzielający od modułu obiekt w kształcie anteny. Poinformował kosmonautów wewnątrz modułu, że coś się odłączyło od nich. Nigdy nie zidentyfikowano tego obiektu, mimo że został nakręcony kamerą.

Dołączona grafika
M.Manarov

Dołączona grafika
Mir+Sfora2

http://www.youtube.com/watch?v=WZTjWbuI0dw
Film Manarova

Jest rzeczą oczywistą, że kosmonauci informowali swoje kierownictwo o wszystkich niewyjaśnionych zdarzeniach. Wszystkie historie zostały najprawdopodobniej udokumentowane, a następnie sklasyfikowane.

Kosmonauci może często są świadkami innych niewytłumaczalnych wydarzeń, które mają miejsce w przestrzeni kosmicznej, mówił Vladimir Kovalenok. Magnetowid sam się włączył pewnego razu i zaczął odtwarzać ulubiony film załogi wspomina Kovalenok.

Psycholodzy często ostrzegają kosmonautów przed ich misjami kosmicznymi, które mogą owocować w występowanie zjawiska zwanego, jako zmieniony stan świadomości. W 1994r. rosyjski kosmonauta powiedział, że on i jego partner miał liczne wizje, gdy pracowali na pokładzie stacji Mir przez sześć miesięcy. Wydawało im się, że zostali zamieni w dziwne stworzenia, zwierzęta, a nawet humanoidy pozaziemskiego pochodzenia .


Tłumaczenie na podstawie LINK
  • 0

stat4u