Skocz do zawartości
Informacje o artykule

  • Dodany: 24.06.2011 - 16:39
  • Aktualizacja: 26.06.2011 - 10:17
  • Wyświetleń: 11312
  • Odnośnik do tematu na forum:
    http://www.paranormalne.pl/topic/8996-czy-obcy-podarowali-nam-aidshiv/

    Podyskutuj o tym artykule na forum
 


* * * * *
0 Ocen

Czy Obcy podarowali nam AIDS/HIV?

Napisane przez AlienGrey dnia 24.06.2011 - 16:39
Komentuj na forum

Kontrola populacji

Dołączona grafika


Artykuł został nam przysłany drogą mailową. Na obecną chwilę podpiszę go "SG", ponieważ nie otrzymałem dokładniejszych danych autora.

Wiecie, że wirus HIV/AIDS nie jest pochodzenia ziemskiego? Dotarł on na naszą planetę, poprzez wrak statku Obcych, który rozbił się w Roswell w roku 1947. I to Oni dostarczyli szczepionki na tę chorobę. Wirus został wypuszczony w świat w 1971 roku w okolicy Kanału Panamskiego, przez rząd, w celu obniżenia populacji. WTC było siedzibą tegoż rządu, dlatego zostało zniszczone. W Pentagonie znajdowały się dowody na to, że organizacja przepuściła 2,3 tryliona dolarów, dlatego został on zaatakowany. O tej horrendalnej dziurze w budżecie państwa wspominał Rumsfeld 10 września 2001 i to właśnie on został użyty jako nosiciel wirusa. Wstąpiłem do wojska USAF w roku 71, ale nie mogę nigdzie dostać kopii mojej karty ze szczepieniami. Stacjonowałem w bazie Howard AFB C.Z.

Kontrola populacji poprzez zarazę

Dziękuje Ci za odpowiedź John. Artykuł jest dość długi, i sięga wczesnych lat 30. Podzieliłem go na dwie części.

Pierwsza Wojna Światowa, była pierwszą prawdziwą wojną, w której użyto wewnętrznego silnika spalinowego. Przywódcy rządów nie mieli pojęcia, jak ogromne zapasy ropy naftowej spoczywają pod ziemią, ale wiedzieli, że wraz ze zwiększającą się populacją, zapasów tych w końcu zabraknie. Wiedzieli też, że liczniejszą populacje trudniej jest kontrolować.

Dostrzegli dwie metody, które radykalnie zmniejszają populację; wojnę i/albo zarazę. Wybrali zarazę, przenoszoną drogą płciową, ponieważ wiedzieli, że nikt nie będzie otwarcie rozmawiał o tym, jak się zaraził. Najlepiej do tego celu nadał się Syfilis, który przyczynił się do rozpoczęcia badań "Tsukegee Syphilis Study" (1932-1972).

Spójrzmy dalej w przeszłość Precott'a Bush'a (dziadka Prezydenta Bush'a) oraz Amerykańską Ligę Kontroli Narodzin i jej powiązania z Nazistowskimi Niemcami. Kiedy nie da się zredukować liczby narodzin, podnosi się liczbę zgonów. Współpraca tajnego rządu z Nazistowskimi Niemcami trwała aż do rozpoczęcia drugiej Wojny Światowej. W połowie lat 40 opracowano penicylinę, lekarstwo na syfilis, więc trzeba było opracować nową zarazę.

Po drugiej Wojnie Światowej, niemieccy lekarze oraz naukowcy zostali sprowadzeni do USA w celu rozwiązania tego "problemu". Naukowcy ci, prawdopodobnie pomagali opracować nowy typ wirusa, testując go na Żydach pod czas holokaustu. Gdyby się o tym wygadali, zostaliby określeni zbrodniarzami wojennymi. Jednak rząd wciąż potrzebowałby zarazy.

[...] i wtedy w 1947 w Roswell rozbił się statek Obcych, dostarczając świeżutkiego materiału genetycznego do badań. Jestem pewien, że jako zaawansowana rasa, mieli oni (Obcy) szczepionkę na wszystkie znane im wirusy. Teraz tajny rząd miał nowy materiał, do pracy. Przekazał go Nazistowskim naukowcom, za obiekty testowe posłużyli im Afryko-Amerykanie z "Tuskegee Syphilis Study".

Dołączona grafika


Wydaje mi się, że pierwsze testy wykonywano na małpach. HIV/AIDS potrzebował 10 lat, od momentu zarażenia, na zabicie nosiciela, co doprowadza nas do późnych lat 50-tych. Wiedzieli już, że wirus działa na małpach, więc zaczęli testować go na ludziach, na Afro Amerykanach [African Americans] z Tuskegee Syphilis Study, wirus działał na ludziach. Kres tych badań prowadzi nas do późnych lat 60.

Operacja "Błękitna Księga" [Blue Book] zakończyła się w 1969 roku. W tym też roku DoD złożył podanie do "House Appropriations Committee" [rządowa organizacja przyznająca fundusze na badania] o przydzielenie funduszy na badania, testy oraz wyewoluowanie "syntetycznego biologicznego agenta" (HIV/AIDS). W 1970 roku podanie H.B.15090 zostało przyjęte, dostarczając DoD 10 milionów dolarów na te badania. W 1971 Amerykańscy żołnierze zostali użyci, do przeniesienia zarazy, a zaczęto ją rozprzestrzeniać w Kanale Panamskim w 71.

Teraz poruszymy temat morderstw w owym czasie oraz ich powodów. JFK został zamordowany, ponieważ wiedział o całym spisku, o redukcji populacji i o tym, że kierowano tym wszystkim z siedziby w WTC. MLK został zamordowany, ponieważ wiedział, o tym, że ci biedni czarnoskórzy rolnicy byli używani jako obiekty testowe, oraz o tym, że wirus został zaprojektowany dla "kolorowych".

Nie mam żadnych zdjęć Obcych, czy UFO, jednak mam sporo listów od rządu. Wiele zarzutów opieram o to, co nasi prezydenci [prezydenci USA] mówili o UFO i ET.

Postaram się wyjaśnić zastosowanie wirusa HIV/AIDS jako sposób na redukcję populacji

Nie wydaje mi się, żeby inne instytucje rządowe były w to wszystko zamieszane. USAF kontrolowało projekt Błękitna Księga [Blue Book] i to raczej jedyna organizacja rządowa, powiązana w całą sprawę. A i nie wiele osób z USAF wiedziało o kontroli liczebności populacji, po prostu nie było takiej potrzeby.

Gdy zarażone prostytutki z Panamy, "przekazały" wirus marynarzom, zarazy nie dało się już zatrzymać. Czym mniej zainfekowanych wojskowych, tym mniej organizacji wmieszanych w spisek i większe prawdopodobieństwo, że nikt się nie wygada.

Poruszę teraz temat kolejnego "pomysłu" na redukcję populacji; zubożonego Uranu (DU), U238. Dwa razy gęstszy niż ołów, 60% bardziej radioaktywny od zwykłego Uranu, czas rozpadu: 4.5 miliarda lat.

Pierwszy raz użyty w wojnie w Zatoce przez prezydenta George H.W. Bush'a. Wydaje mi się, że ten typ Zubożonego Uranu był produkowany oraz składowany od późnych lat 70 po środek lat 80 w celu użycia pod czas kolejnej amerykańskiej wojny, a przede wszystkim w wojnie z komunistyczną Rosją oraz na wojnie na Bliskim Wschodzie [Irak etc.]. I, de facto, USA użyło Zubożonego Uranu w tych konfliktach skazując rosyjskie oraz irackie ziemie na skażenie ciężkim, toksycznych oraz radioaktywnym metalem.

Bush zezwolił na użycie tej broni na Bliskim Wschodzie, gdy Saddam Hussain najechał na Kuwait, dlatego konflikt w Iraku rozpoczął się tak szybko. Po co używać wirusa HIV/AIDS jako sposób na kontrolę populacji? Przecież Islamiści, kierując się wiarą, nie uprawiają prostytucji etc, więc wirus jest tu bezużyteczny, a jeśli przynosi skutek, to mizerny. Tysiące ton zubożonego uranu zostały użyte w tamtych rejonach od czasu wojny w Zatoce.

Jako były pracownik DoD, Defense Industrial Plant Equipment Center [Ośrodek ochrony czegoś tam...[??]] (1976-1987), wierze, że amunicję zawierającą Z.U. produkuje oraz składuje w zwykłych magazynach, amunicję typu 20, 30 oraz 40 minimetrów. W jaki sposób używa się ZU do redukcji populacji? Gdy pocisk zawierający ten ciężki metal uderza w cel, pierwiastek zaczyna gwałtownie się spalać, tworząc nano cząsteczki, cząsteczki tak małe, że wchłaniane są one przez skórę. Na Bliskim Wschodzie wzrósł odsetek zachorowań na raka oraz dzieci, które urodziły się z defektem, właśnie przez użycie ZU w tych rejonach.

Parę miesięcy temu wysłałem maile do dwóch stron traktujących o autyzmie, informując o tym, że za wzrostem zachorowań może stać właśnie Zubożony Uran. Na oba maile otrzymałem odpowiedź, iż wiedzą oni o braku badań przeprowadzanych pod kątem ZU jako możliwej przyczyny zachorowań na autyzm. Jedna ze stron ogłosiła, że w latach 1993 - 2003 odsetek zachorowań na autyzm wśród amerykańskich dzieci wzrósł o ponad 800%.

Obecnie na autyzm choruje 1 na 150-ciu cieki. A chodzi tu o dzieci mieszkające w Ameryce, nie o te z Bliskiego Wschodu. Jeśli skazi się pewien obszar na naszej planecie, w ciągu tylko jednego dnia, cała planeta będzie skażona. Skorumpowane media mówią, o radioaktywnych bombach użytych przez terrorystów, ale milczą na temat Zubożonego Uranu użytego w wojnie na Bliskim Wschodzie. A to przecież ten sam materiał.

Według mnie, Zubożony Uran ma większy potencjał w redukcji populacji niż wirus HIV/AIDS. Nawet, jeśli wirus jest jeszcze "rozpowszechniany", to właśnie pojawiają się leki na niego, a nie sądzę, żeby pojawiły się leki na skutki kontaktu z ZU. Gdy raz pierwiastek ten zarazi ludzki organizm, nie wyda on już na świat zdrowego dziecka, a rasa ludzka zacznie wymierać.

Teraz, kiedy redukcja populacji przynosi skutki większe, niż oczekiwano i doprowadzona jest do skrajności, opracowano kolejny ciężki metal stosowany w amunicji, użyty w konflikcie w Libanie w zeszłym roku. Można też wytłumaczyć niektóre z przypadków okaleczeń bydła. Dense Inert Metal Explosives (DIME) [Ciężki, obojętny, łatwo wybuchowy metal]. Jest to metal wyrządzający małe szkody w otoczeniu, wydaje mi się, że kilka krów pasących się na polach zostało użytych jako obiekty testowe, by sprawdzić skutki działania tej amunicji.

Przez dwa ostatnie lata przed wyrzuceniem mnie z DoD pracowałem nad różnymi typami metali i mogę zapewnić, że bycie wystawionym na działanie metali ciężkich, czy zwykłych, nie jest dobrym dla waszego zdrowia, zarówno fizycznego, jak i psychicznego.

SG


Tłumaczenie: AlienGrey
Podziękowania za pomoc w tłumaczeniu dla: Czoper i Fenix
Paranormalne.pl
źródło: http://ufo.whipnet.org/
  • 0

stat4u