Skocz do zawartości
Dołączona grafikaSzaraki wesoło wybiegły ze szkoły, zapaliły papierosy, wyciągnęły flasz... eee... to nie tutaj... znaczy się zapraszamy do głosowania w kolejnej edycji Złotych Szaraków!Dołączona grafika


Informacje o artykule

  • Dodany: 24.06.2011 - 16:24
  • Aktualizacja: 25.06.2011 - 13:38
  • Wyświetleń: 23788
  • Odnośnik do tematu na forum:
    http://www.paranormalne.pl/topic/1891-masonskie-symbole-ameryki/

    Podyskutuj o tym artykule na forum
 


* * * * *
1 Ocen

Masońskie symbole Ameryki

Napisane przez Eury dnia 24.06.2011 - 16:24
Komentuj na forum

Dołączona grafika

Dołączona grafika


To jest wielka pieczęć Stanów Zjednoczonych Ameryki. Została zaprojektowana przez wolnomularzy i zawiera bardzo dużo symboli, które są powszechnie nierozumiane. Ten artykuł ma wam pokazać, że symbol w rzeczy samej jest symbolem masońskim. Wiele osób od zawsze zadawało pytania "Dlaczego na banknocie 1 dolarowym jest piramida"? Religia wolnomularstwa i część z jej sekretów wywodzi się ze starożytnego Egiptu, którego tajemnice powiązane są również ze starożytnym Babilonem. Piramida od dawna była fascynacją wolnomularzy. To świątynia uwielbienia dla szatana.

Najpierw zajmiemy się łacińskimi słowami na pieczęci: "Annuit Coeptis" co znaczy "Announcing The Birth Of" czyli "Ogłoszenie Narodzin" oraz "Novus Ordo Seclorum" co znaczy "New World Order" czyli "Nowy Porządek Świata". A więc napis głosi: "Ogłoszenie Narodzin Nowego Porządku Świata". Rzymska data to 1776 rok, data kiedy współcześni iluminaci uformowali się, a także jest to rok niepodległości Ameryki. Łacińskie "E Pluribus unum" znaczy "One out of many" czyli "Jeden z Wielu" - co jest fundacją planu Nowego Porządku Świata, który ma na celu ujednolicenie światowych rządów, religii i systemu monetarnego w jeden, dzięki temu będzie kontrolowany cały świat.

Kamień będący górną częścią piramidy jest od niej oderwany i unosi się nad nią. To znaczy, że plan nie jest kompletny. Tylko kiedy Nowy Porządek Świata zostanie osiągnięty w obrębie wszystkich nacji i powołany zostanie światowy lider plan zostanie zrealizowany. Kamień ten to też symbol wszystko-widzącego oka, kontrolującego społeczeństwo.

Widzimy też orła, który na swoim prawym rozpostartym skrzydle ma 32 pióra - ilość powszechnych stopni w szkockim rytuale masońskim. Lewe skrzydło ma 33 pióra, dodatkowe pióro nawiązuje do 33 stopnia szkockiego rytuału przeznaczonego dla wybitnych masońskich oficjeli. Pióra ogona, których jest 9 to ilość stopni w uchwale, radzie i dowództwie masońskiego rytuału York. Dodatkowo zwróćcie uwagę na gwiazdy nad głową orła, które formują hexagram - najbardziej diabelny ze wszystkich symboli czarnej magii.

Symbole które czynią banknot 1 dolara banknotem masonów:

Dołączona grafika


Ukryty symbol masonów:

Dołączona grafika


Wykonano też porównanie poniższych symboli:

Dołączona grafikaDołączona grafika


Porównanie wykonał James Walker, mason 32 stopnia.

13 listków oliwnych
13 pionowych pasów na tarczy
13 strzał
13 liter w "E Pluribus Unum"
13 gwiazd hexagramu
13 granitowych poziomych bloków w piramidzie
13 liter w "Annuit Coeptis"

13 gwiazd wewnątrz chmury to hexagram lub inaczej Większa Pieczęć Solomona. Hexagram to poteżne narzędzie używane przez pogan do wzywania szatana. Jest to też znak Antychrysta z 6 punktami, 6 kątami i 6 płaszczyznami (666).

Orzeł zastąpił Feniksa w 1841 i stał się ptakiem będącym symbolem narodowym. Wcześniej Feniks był symbolem wspólnoty od czasów starożytnego Egiptu. Został zaadoptowany przez wolnomularzy i używany na rewersie pierwszej oficjalnej pieczęci Stanów Zjednoczonych

Dołączona grafika


Teraz popatrzcie na powyższe zdjęcie. Na przodzie amerykańskiego banknotu widzimy pieczęć Departamentu Skarbu Państwa. Znak zawiera klucz, wagę sprawiedliwości oraz ekierkę (zielony trójkątny pas w centrum). Jeśli popatrzymy na nią widać 13 białych dziur. Na pieczęci jest też 39 zielonych kropek. 39 dzielone na dwa to 19,5. Numer 19,5 powtarza się chociażby w konstrukcjach Cydonii, Marsa, kręgu kamiennym Avebury, w Waszyngtonie itd.

Dołączona grafika

Na powyższym zdjęciu w dużym powiększeniu dostrzeżemy w rogu banknotu małą sowę. Od czasu do czasu Bill Clinton i George W. Bush Jr. pokazywali symbol sowy wykonując symboliczne gesty.


Dołączona grafika

Dołączona grafika


Co oznacza sowa? Wielu z was pewnie słyszało "mądry jak sowa"... ale niewielu wie skąd wywodzi się to zdanie. Wywodzi się ono z "bóstw mądrości" które czasem były przedstawiane pod postacią sowy. Proste wyszukiwanie w sieci słowa "owl" (sowa) i "symbol" zwraca wiele wyników w postaci symboli greckiej Ateny. W rzeczywistości naukowa nazwa Sowy to "Athene Noctua". Być może widzieliście też filmy przedstawiające boginię Atenę i jej sowę.

Czarodziej Merlin u boku Króla Artura, miał zawsze namalowany symbol sowy na ramieniu. Sowa jest symbolem inteligencji i mądrości. W starożytnych arkanach Atena BYŁA sową i była boginią mądrości.

Jeśli rozglądniemy się wokół Waszyngtonu odkryjemy, że wiele budynków rządowych jest zbudowanych w pogańskim architektonicznym stylu, dodatkowo znaleźć możemy symbole sowy.

Sowa i Capitol

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika


Sowa jest symbolem tzw. "Cygańskiego Klubu" (z ang. Bohemian Club) dobrze znanej grupy światowej elity, określanej takim mianem.

Dołączona grafika


Na koniec chciałbym jeszcze przedstawić mapę fragmentu Waszyngtonu z naniesionymi liniami. Widać wyraźnie, że mamy w samej architekturze i rozmieszczeniu ważnych budynków do czynienia z symbolami masońskimi.

Dołączona grafikaTłumaczenie: Eurycide
Paranormalne.pl
źródło: http://www.jesus-is-...ove_exposed.htm
  • 0

stat4u