Skocz do zawartości
Informacje o artykule

  • Dodany: 14.04.2011 - 22:41
  • Aktualizacja: 15.04.2011 - 19:22
  • Wyświetleń: 6223
  • Odnośnik do tematu na forum:
    http://www.paranormalne.pl/topic/14844-linkowanie-i-skanowanie/

    Podyskutuj o tym artykule na forum
 


* * * * *
1 Ocen

Linkowanie i skanowanie

Napisane przez Ashwalker dnia 14.04.2011 - 22:41
Komentuj na forum

Czym jest telepatyczne linkowanie? Sama nazwa już wszystko tłumaczy... Chodzi w tym o to, że rozciąga się psioniczny link (łącze, odnośnik, kabel) między dwoma osobami w celu rozmów telepatycznych, wiedzy empatycznej, skanowania cech psionicznych, wysyłania i otrzymywania informacji, oceniania czy ktoś mówi prawdę, osadzania telepatycznych sugestii lub programowania i wiele, wiele innych.

Jakie to uczucie? Ciężko to opisać. To tak jakby próbować wyjaśnić ślepej osobie jak wygląda niebo. Sam musisz się przekonać - będziesz czuł i dokładnie wiedział, że TO zrobiłeś, jeżeli tylko ci się uda!

Linkowanie

Jak wykonać link i podczepić się do kogoś? Wizualizacja to narzędzie, z którym nasza podświadomość łatwiej będzie akceptować to, co chcemy robić. Najpopularniejsza technika to "pnącze":

Zrelaksuj się, na początku jest to bardzo ważne. Jeśli potrafisz – medytuj. Metoda nie jest ważna, liczy się tylko, aby osiągnąć błogi spokój, i relaksacje i oczyszczony umysł. Potem manipuluj energią. Może być coś naprawdę prostego, na przykład otocz się ścianą, bańką; przenosić energię z palca do palca, z ręki do ręki. Po prostu musisz swobodnie kontrolować tę energie.

Po pięciu minutach powinieneś być gotowy na wizualizacje – zobacz energię, z którą bawiłeś się przez ostatnie pięć minut. Niektórzy wizualizują energię wychodzącą z ich mostka, serca, inni używają czakry trzeciego oka. Jeszcze inni nawet nie przywiązują uwagi do tego, skąd wystrzeliwują pnącze – po prostu to robią. Powinieneś wiedzieć co nieco o swoim partnerze/celu; nie wiem dlaczego, ale zdaje się to być bardziej komfortowe dla podświadomości.

Wybrałeś cel – wystrzel link i będąc pewny, że jest dokładnie "przylepiony" do partnera wyślij mu trochę energii - wysłałeś już dosyć? Wyślij więcej. Już dosyć? Wyślij WIĘCEJ. Potrój ilość wysyłanej energii. Wyślij jej jeszcze więcej. Skończyła ci się energia? WYŚLIJ WIĘCEJ!

Powinieneś już czuć link. Posiedź minutkę i oswój się z tym

Pamiętasz Batmana? Miał super-pas, a w nim setki super-gadżetów na czele z wystrzeliwanym hakiem. Albo Spiderman – wypuszczał z ręki sieć uformowaną w grubą linę. Wyobraź sobie, że też masz taki hak – wizualizuj siebie jak rzucasz nim w cel; przenoś energię po linie, aż do partnera. Kładź coraz większy nacisk, wysyłaj więcej i więcej – w pewnym momencie powinieneś poczuć coś dziwnego – oswój się z tym...

Odłączenie

Po wszystkim pamiętaj, aby KONIECZNIE zerwać link. Ludzie często o tym zapominają, albo twierdzą, że nie potrafią. To proste, bo skoro potrafiłeś uformować energię, możesz ją też cofnąć – zacznij trząść pnączem, które przyczepiłeś do partnera. Niech energia, którą stworzyłeś wróci do ciebie, wtopi się w ciebie.

Skanowanie

Czas na skanowanie. Będąc połączonym linkiem z twoim partnerem odczekaj 2-3 minuty i upewnij się, że link jest mocny, a energia przepływa pomiędzy wami w równym tempie, spokojnie.

Spróbuj pchnąć jakąś informacje w linę (link). Niech płynie po linku i dotrze do partnera. To może być cokolwiek – uczucia, emocje, obrazy, dźwięki. Na początek proponuje wysłać uczucia.


Annie
Tłumaczenie: Ashwalker
Poprawki: RealSyco
źródło: http://www.psipog.ne...g-scanning.html
  • 0

stat4u