Skocz do zawartości
Informacje o artykule

  • Dodany: 20.03.2011 - 12:04
  • Aktualizacja: 20.03.2011 - 15:59
  • Wyświetleń: 2825
  • Odnośnik do tematu na forum:
    http://www.paranormalne.pl/topic/7254-st-lorenzen-styria-austria-rudi-nagora/

    Podyskutuj o tym artykule na forum
 


* * * * *
0 Ocen

St. Lorenzen, Styria, Austria - Rudi Nagora

Napisane przez Eury dnia 20.03.2011 - 12:04
Komentuj na forum

23 maja 1971 roku około godziny 12:30 wykonane zostały jedne z najbardziej przekonujących zdjęć UFO. Autorem jest Rudi Nagora, Muzyk z Monachium. Nagora wraz z żoną byli na wakacjach niedaleko St. Lorenzen, Styria w Austrii.

Po odnalezieniu odpowiedniego miejsca do zaparkowania samochodu, Nagora pozostawił swoją żonę w samochodzie i przespacerował się aby zbadać okolicę. Nagle usłyszał "bzyczący" dźwięk nadchodzący z góry. Spojrzał w tamtym kierunku i dostrzegł lśniący, srebrny dysk pomiędzy nim a warstwą chmur na niebie. Obiekt poruszał się ruchem zygzakowatym. Rudi Nagora szybko pobiegł do samochodu, powiedział żonie co właśnie zobaczył i zabrał swój aparat.

Kierując obiektyw swojego aparatu - Agfa-Click - na obiekt, wykonał pełną rolkę 12 zdjęć, z pośród których kilka jest naprawdę zdumiewających. Kiedy skończył się film, Nagora obserwował obiekt jeszcze przez chwilę. Zmniejszył on wtedy swoją wysokość, po czym wystrzelił pionowo w górę znikając za warstwą chmur.

Cała obserwacja trwała około 5 minut. Nagora zabrał następnie film do Monachium. Inżynier i badacz zjawiska UFO Adolf Geigenthaler usłyszał o istniejących fotografiach i rozpoczął własne śledztwo w tej sprawie. Po drobiazgowych badaniach negatywów, zdjęcia Nagory zostały uznane za autentyczne przez zaufanych ekspertów. Zdjęcia nigdy nie zostały zdyskredytowane i do dziś świadczą o tym, że nie jesteśmy sami...

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafikaMichael Hesemann, Rudi Nagora
Tłumaczenie: Eurycide
Paranormalne.pl
źródło: http://www.ufocasebook.com/nagora.html
  • 0

stat4u