Skocz do zawartości
Informacje o artykule

  • Dodany: 20.03.2011 - 10:55
  • Wyświetleń: 5984
  • Odnośnik do tematu na forum:
    http://www.paranormalne.pl/topic/6244-okaleczona-krowa-zrzucona-z-nieba/

    Podyskutuj o tym artykule na forum
 


* * * * *
0 Ocen

Okaleczona krowa zrzucona z nieba

Napisane przez Eury dnia 20.03.2011 - 10:55
Komentuj na forum

Dołączona grafika

Żółte oznaczenia wskazują obszary, na jakich dochodziło do okaleczeń bydła (od Great Falls po Pondera Counties). Najnowsze okaleczenie miało miejsce w Valier, 25 mil na północy zachód od Conrad. Od początku 1970 roku po rok 2006, co kilka lat pojawiały się fale okaleczeń. W 2001 roku, miejscowy Szeryf badał 14 przypadków oficjalnych doniesień o okaleczonym bydle. Nieoficjalnie tych przypadków było 20.


by Linda Moulton Howe

24 listopada 2006 rok, Valier, Pondera County, Montana.

W tym tygodniu odwiedziłam Pondera County w Montana - konkretnie spotkałam się z miejscowym szeryfem Tomem Kuka i jego zastępcami Dickiem Daileyem i Ed Ericksonem. Podróżowałam z ekipą kanału Discovery - naszym celem była produkcja nowego serialu, który ma być wyemitowany na tym kanale w roku 2007. Podróżowałam z producentem, Michaelem Sheehan, kamerzystą Douglasem Monroe i dźwiękowcem Mike Kasic. Mieliśmy spotkać się z szeryfem Kuka na ranczu Johna i Patricii Petersonów w Valier na północnym zachodzie od Conrad. Conrad liczy sobie 3000 mieszkańców, Valier około 500.

8 października, Petersonowie przenieśli część swojego bydła na jedno ze swoich pól niedaleko Valier, po tym gdy zakończył się czas zbiorów jęczmienia. Ranczerzy sprawdzili, że wszystko jest w porządku i o godzinie 17 zamknęli bramę ogrodzenia udając się w stronę domu. Wczesnym rankiem 9 października ich sąsiad zobaczył krowę leżącą kilkanaście metrów za ogrodzeniem rodziny Petersonów, ale nie doniósł o niej. Później, 11 października 2006 roku, Petersonowie znaleźli martwą i okaleczoną krowę i wezwali szeryfa. Kilkanaście rodzin mieszkających w obrębie mili od znaleziska nie donosiło i nie widziało niczego niezwykłego. Około milę na wschód znajduje się stacja rakietowa powietrznych sił zbrojnych USA.

Dołączona grafika

Patrząc w kierunku południowym - droga w Valier, Montana, 25 mil na północny zachód od Conrad. Różowa strzałka wskazuje na martwą i okaleczoną krowę. Zdjęcie wykonane przez zastępcę szeryfa Dicka Daileya.


21 listopada, kiedy nasze furgonetki przejeżdżały tamtą żwirową drogą, zobaczyliśmy tą martwą krowę na poboczu, leżącą na beżowym ściernisku w popołudniowym słońcu. Minęło około sześć tygodniu od czasu jej śmierci, ale żaden kojot albo inny drapieżnik nie zainteresował się padliną, nie odgryzł żadnych jej fragmentów itd. Jakkolwiek jednak, był jeden intruz - człowiek. Miejscowy mieszkaniec powiedział, że reporter NBC z Montany odciął krowie łeb w sobotę 18 listopada, tuż przed naszym przybyciem. Sąsiad Petersonów powiedział, że powodem usunięcia łba było jego przeznaczenie do badań laboratoryjnych. Jednakże Peterson powiedział mi, że nikt nie poprosił o jakiekolwiek pozwolenie o usunięcie łba krowy.

Reszta widocznego ciała ukazała nam, że wymiona krowy zostały usunięte w dokładnym kolistym cięciu, podobnie wycięto obszar odbytu i pochwy. Oprócz tego w dniach od 11-12 października, Szeryf Kuka i jego zastępcy odkryli, że lewe ucho krowy, gałka oczna, tkanki okołooczne, jezyk i fragment tkanek szczęki również zostały usunięte. Ogólnie rzecz biorąc, lista usuniętych tkanek jest typowa dla tego typu przypadków i zdarza się zawsze począwszy od roku 1960.

Dołączona grafika

Na zdjęciu Szeryf Tom Kuka z Pondera County ogląda okaleczoną krowę 12 października 2006 roku. Lewe ucho, lewe oko, obszar tkanek wokół szczęki, język, narządy rodne, odbyt i wymiona zostały precyzyjnie usunięte. Zdjęcie wykonał zastępca szeryfa Dick Dailey.


Dołączona grafika

Zdjęcie wykonał zastępca szeryfa Dick Dailey.


Szeryf wezwał mnie po swojej pierwszej wizycie na ranczo Petersonów, aby powiedzieć mi o czymś niezwykłym. Na ziemi na południowy wschód od ciała martwej krowy, w odległości około 1,5 metra znaleziono ślad po upadku. Ślad w gruncie i sposób usypania ziemi sugerowały, że krowa została niejako zrzucona ze znacznej wysokości, odbiła się od gruntu w wyznaczonym miejscu i znalazła w pobliżu z nogami i łbem skierowanym na północ.

Dołączona grafika

W centrum fotografii widać wygnieciony ślad i ciało krowy po lewej stronie zdjęcia - w miejscu, gdzie wylądowało po pierwszym odbiciu się od ziemi. Zdjęcie wykonał zastępca szeryfa Dick Dailey.


Jedną z tajemnic tego śledztwa był fakt o jakim powiedział mi szeryf. Mianowicie mimo fizycznych dowodów w gruncie, na to, że krowa "odbiła się" w kierunku od południa ku północy, wysokie na 15cm kłosy jęczmienia pod jej ciałem były przygniecione i ułożone w przeciwnym kierunku - od północy w kierunku południowym.

Dołączona grafika

Funkcjonariusze przenieśli krowę, i pod nią ujrzeli przygniecione kłosy jęczmienia - ugniecione w kierunku południowym, zupełnie odwrotnie do fizycznych dowodów jakoby krowa odbiła się od gruntu w kierunku północnym. Zdjęcie wykonał zastępca szeryfa Dick Dailey.


Umówiłam spotkanie szeryfa z biofizykiem W. C. Levengood w Michigan, aby wyjaśnić tą sprawę. Dziś przeprowadziłam wywiad z W. C. Levengood w jego laboratorium. Tematem naszych rozmów były jego analizy, które miały potwierdzić lub odrzucić hipotezę jakoby krowa została zrzucona z powietrza już martwa i okaleczona.

Dołączona grafika

W.C.Levengood, Biofizyk, Ph.D, Pinelandia Biophysical Laboratory, Grass Lake, Michigan. Fotografia Linda Moulton Howe.


W.C Levengood, Biofizyk, Pinelandia Biophysical Laboratory, Grass Lake, Michigan:

"Za to co otrzymałem z Pondera County - tutaj podziękowania dla szeryfa Toma Kuka - dobra robota. Otrzymałem znakomitej jakości próbki ziemi i jęczmienia do badań. Próbki zostały pobrane z różnych miejsc i w różnych odległościach od ciała krowy. Na północ i zachód od ciała znalazłem to samo, co znajduje się w większości takich przypadków okaleczeń. Poruszając się od zwierzęcia, zwykle energia zawarta w roślinach i ziemi jaką jestem w stanie zmierzyć wzrasta do około 20 stóp (około 6 metrów) od krowy. Typowo jest to 6 metrowy okrąg dookoła okaleczonego zwierzęcia gdzie pomiar energii jest większy. Energie zwykle i gwałtownie maleją poza tym obszarem. Podobne anomalie odkryłem właśnie w Pondera County, choć w tym szczególnym przypadku sprawa wygląda nieco inaczej..."

Warto tutaj wspomnieć o jaki pomiar energii chodzi:

Dołączona grafika

Biofizyk Levongood badał ujemnie i dodatnio naładowane energie jonów w wodzie, glebie i roślinach od około 1990 roku. Jego praca była publikowana w poważnych dziennikach botanicznych, m.in Physiologia Plantarum, the Journal for Scientific Exploration, and Subtle Energies and Energy Medicine (Levengood and Godye publication 2003, Vol. 13, Number 2, Pages 131-153.).


"Szeryf Kuka podejrzewa, że jest to przypadek okaleczenia, w którym zwierze zostało zrzucone ze znacznej wysokości, odbiło się od gruntu i upadło kilka kroków obok. W miejscu odbicia jest zagłębienie w gruncie. W tej depresji rośliny jęczmienia zostały przygniecione. Szeryf dostarczył mi próbek gruntu z tej depresji a także z pod ciała krowy, która została przetoczona.

Przebadałem próbki i zostałem zbity z tropu. Okazało się bowiem, że gleba z depresji (znak odbicia) ma najniższą wartość energii jaką kiedykolwiek uzyskałem w swoich badaniach. Energia wynosiła prawie zero. Nigdy nie widziałem czegoś takiego choć badam glebę już długi czas i badałem także wartość energetyczną w miejscach zbożowych piktogramów.

Energia w glebie pod ciałem zwierzęcia była nieco wyższa ale wciąż bardzo niska w porównaniu do standardowych próbek gleby. To mnie zdziwiło, więc wziąłem się do badania innych próbek z okolicy tego obszaru. W próbce pochodzącej z odległości około 50 metrów na południe od ciała krowy odkryłem wysoki poziom energetyczny. To nie miało jednak dużego sensu, ponieważ w tej odległości powinniśmy się raczej spodziewać normalnych pomiarów.

W próbkach z zachodu i północy od ciała krowy energia wykazywała normalny poziom tak jak to zwykle bywa. Zdecydowałem się zatem rozwiązać problem niskiego poziomu energii w próbkach z zagłębienia i z pod ciała zwierzęcia.

W przeszłości testowałem różne gleby aby sprawdzić, jak wygląda ich energetyczne naładowanie. Doświadczalnie kiedy stukałem w boki pojemnika wypełnionego ziemią, energia przechodziła ku górze. Innymi słowy okazało się, że gleba może zawierać w sobie energię. Jednakże w przypadku Pondera County, odkryliśmy, że te poziomy energii w glebie przy ciele krowy były niezwykle małe.

Dołączona grafika

Strzałki wskazują miejsca z których pobrano próbki - jak się później okazało o niespotykanie niskim poziomie energetycznym. Na zdjęciu widzimy usunięte narządy rodne krowy i jej wymiona poprzez precyzyjne cięcia. Zdjęcie wykonał zastępca szeryfa Dick Dailey.


Moja hipoteza jest taka, że kiedy krowa z Pondera County została zrzucona, jej upadek zredukował naturalną energię zawartą w cząsteczkach wody gleby. Normalne gleby krzemianowe mają ładunek ujemny na małych ziarnach piasku i kryształów. Z tego powodu kiedy nadciąga chmura burzowa naładowana dodatnio, rozładowuje się poprzez uderzenie pioruna z uwagi, iż ziemia naładowana jest ujemnie.

Myślę, że krowa znacznej wagi mogła przy upadku wytworzyć mały rodzaj fali lub impulsu pozytywnej energii, który zneutralizował ujemną energię gleby. Zatem przynajmniej tymczasowo gleba pod ciałem zwierzęcia i w najbliższej okolicy miała ładunek energetyczny bliski zeru.

Dołączona grafika

Szeryf stojący na południe od okaleczonego zwierzęcia. Rośliny i gleba 50 metrów na południe została intensywnie naładowana, co wskazuje na to, że ciało krowy zostało zrzucone w kierunku północnym od południa. Zdjęcie wykonał zastępca szeryfa Dick Dailey.


Pyt. Jak testował pan swoje hipotezy:

Aby potwierdzać hipotezy związane z energią, w laboratorium opracowałem system wahadeł. Do jednego z nich przymocowywany był naładowany ciężarek. Pod nim ustawiany był pojemnik o ruchomych ściankach wypełniony glebą. W glebie, przy każdej ze ścianek umiejscowione były płytki odprowadzające ładunki elektryczne (na północy, wschodzie, zachodzie i południu). Przeprowadzany był kontrolowany upadek ciężarka na powierzchnię gleby i notowane pomiary rozchodzenia się energii.

To co wydaje się interesujące w Pondera County to fakt, że duża porcja energii znajduje się na południe od ciała zwierzęcia. Zebrane dane wskazują natomiast, że ciało faktycznie zostało zrzucone z wysokości.

Pyt. Odkrył Pan, że energia była zaskakująco niska w glebie pod zwierzęciem?

Tak to prawda, ale nie tak niska jak w zagłębieniu po upadku, co oznacza, że zwierze odbiło się od ziemi w miejscu depresji gruntu (gdzie energia jest najniższa) i upadło obok. Pierwsze silne uderzenie spowodowało rozładowanie w miejscu depresji.

Pyt. Zatem Pana praca potwierdza hipotezę szeryfa Kuki, że Krowa została zrzucona z wysokości na ziemię. Siła uderzenia zredukowała poziom naładowania energetycznego gleby w tym miejscu?

Tak

Pyt. Czy mamy tu do czynienia z jakąś zaawansowaną technologią promienia. Czy możliwe jest, że krowa z Pondera County została uniesiona przy wykorzystaniu technologii jakiegoś promienia energetycznego i została przeniesiona pod kątem nad ziemią?

Możliwe. Nie mam możliwości wyjaśnienia skąd wzięła się ta energia i co ją spowodowało. Jest to jednak możliwa hipoteza z tego powodu iż w moich wcześniejszych badaniach stykałem się z przypadkami okaleczeń bydła, gdzie zawsze dochodziło do różnicy energetycznej wokół zwierzęcia w okręgu o promieniu do 6 metrów. Był to zawsze regularny cyrkularny obszar.

Pyt. To wydaje się logiczne. Promień o okrągłym przekroju poziomym padający na grunt w miejscu gdzie znajduje się zwierze.

Tak, to jest możliwe

Pyt. Spekulujmy dalej. Czy zatem możliwe jest, że ta technologia promienia spowodowała ugniecenie roślin kładąc kłosy z północy na południe zanim spadające ciało zwierzęcia nie przetoczyło się z południa na północ?

Być może...

Dołączona grafika

Oni tu są...Tłumaczenie: Eurycide
Paranormalne.pl
http://www.earthfiles.com
  • 0

stat4u