Skocz do zawartości
Informacje o artykule

  • Dodany: 20.03.2011 - 10:47
  • Aktualizacja: 20.03.2011 - 14:20
  • Wyświetleń: 27084
  • Odnośnik do tematu na forum:
    http://www.paranormalne.pl/topic/21866-na-granicy-swiatow/

    Podyskutuj o tym artykule na forum
 


* * * * *
6 Ocen

Na granicy światów

Napisane przez Eury dnia 20.03.2011 - 10:47
Komentuj na forum

Poniższe opracowanie stanowi być może najbliższe prawdy kompendium związane z fenomenem UFO i Obcych Cywilizacji. Opracowane zostało w oparciu o materiały zaprezentowane w takich publikacjach jak: "Bogowie Edenu" - Williama Bramleya, "The Allies of Humanity" (do tej pory nieprzetłumaczona na język polski) – Marshalla Vian Summersa, "Architekci Kontroli" - Michaela Tsariona, "UFOs and the National Security State" - Richarda Dolana, trzech pozycji: "Wzięcia", "Na skraju" i "Maskarada aniołów" - Karli Turner, "Infinite Love is the Only Truth" - Davida Icke, "The Mothman Prophecies" - Johna Keela, "Extraterrestrial Friends and Foes" - Georgea C. Andrews, "Secret Life" i "The Threat" - Davida Jacobsa, dokumenty "The Dulce Papers", "The Cassiopaean Transcripts" i wiele wiele innych publikacji.

Dołączona grafika

Waszyngton, 1952 rok. Zdjęcie wykonane w okresie fali obserwacji UFO ponad miastem. Tutaj obiekty nad budynkiem Kapitolu.


Obcy

Obcy, kosmici. Tak ich nazywamy. W rzeczywistości są to istoty międzywymiarowe. Kryją się za zasłoną naszych wyobrażeń i potrafią zmaterializować się w naszej rzeczywistości gdy zechcą. Nie są to goście, którzy na swojej drodze napotkali naszą planetę - przeciwnie, są tutaj, wśród nas od setek tysięcy lat i pozostaną nadal.

Są wyszukanymi nieludzkimi bytami. Przewaga technologiczna stanowi ich najmniej istotną cechę, to co ważniejsze to ich wymiarowa wyższość. Ich podstawowy obszar istnienia nie jest ograniczony ani przestrzenią ani czasem. Podczas gdy nasze istnienie ograniczone jest czasem linearnym, Obcy widzą i potrafią manipulować przeszłością, teraźniejszością i przyszłymi możliwościami jednocześnie z ich pozycji na własnej płaszczyźnie rzeczywistości. W pewnych sytuacjach mogą oni uwidaczniać się w naszym wszechświecie poprzez projekcje, przyjmują wtedy fizyczne formy, które oddają ich ponadwymiarowe pochodzenie. Formy zgodne z naszą zbiorową podświadomością i wyobrażeniem na temat obiektów UFO.

Dołączona grafika

Obiekt zawieszony nad tartakiem w Wardzie, Kolorado, kwiecień 1929 rok.


Jeśli szukamy Obcych będących bytami czysto fizycznymi, pochodzącymi z trójwymiarowej przestrzeni jak my, którzy to odwiedzają nas w swoich mechanicznych statkach możemy się rozczarować. W najlepszym przypadku stanowią Oni bowiem tylko niewielki podzbiór całej bytności Obcych cywilizacji, dlatego też prawdziwy charakter zjawiska daleko wykracza poza granice poznania - dla nas ludzi.

Dołączona grafika

Jest lato, 1966 rok, urzędnik lotu związany z bezpieczeństwem fotografuje dwie czerwone sfery ponad szwajcarskim lotniskiem Zurich-Kloten. Zdjęcie zostało opublikowane przez szwajcarskiego pilota - Ferdinand'a Schmid.


Niektórzy Obcy pomogli genetycznie zaprojektować ludzką rasę, podczas gdy inne frakcje dokonały okaleczenia ludzkiej genetyki w celu przekształcenia ludzkości w nie więcej niż w źródło fizycznego i eterycznego pożywienia. Dzisiaj te interakcje pomiędzy nami, a "nimi" poprzez tzw. uprowadzenia lub wzięcia obrały bardzo negatywny kierunek. Celem stało się połączenie Obcych i ludzi w celu stworzenia hybrydowej rasy zdolnej z jednej strony panować nad ludzkością, a z drugiej będącą całkowicie uległą obcemu imperium.

Współczesna literatura ma tendencję do nazywania tych negatywnych istot Reptilianami (lub też Jaszczurami czy Gadami), ale mówi także o Szarakach, Modliszkach czy wrogich frakcjach Nordyków. Istnieją także pozytywnie nastawione byty, respektują prawo wolnej woli i nie ingerują w żaden sposób w naturalny bieg zdarzeń innych istot, w tym ludzi. Warto tutaj wymienić także istoty duchowe, które sprawują opiekę nad nami, podczas naszego pobytu w tym ograniczonym trójwymiarowym środowisku - matrix'ie, ziemskiej szkole lub ziemskim więzieniu.

Dołączona grafika

Tak zwane foo-fighters - świetliste kule, obserwowane często przez żołnierzy, marynarzy i lotników alianckich, ale także japońskich i niemieckich podczas II wojny światowej. Tu uwiecznione na fotografii, obiekty towarzyszące samolotom japońskim.


Po ciemnej stronie

Wrogie frakcje Obcych istot są tzw. Ciemnymi Bytami czwartej i piątej gęstości. Są to istoty, które wyewoluowały poza ograniczony obszar czasu linearnego, który nas dotyczy, a także poza trzy znane nam wymiary. Istnieją one na poziomie rzeczywistości, która nie może zostać odebrana przez żaden z naszych pięciu zmysłów. Panują one i Przewodniczą wszystkiemu co znajduje się niżej od nich w ogólnej hierarchii, od pojedynczych jednostek po całe ludzkie organizacje. Są poza czasem linearnym więc są do tego zdolne.

Istoty czwartej gęstości posiadają fizyczną formę związaną z gatunkiem ze świata zwierząt od którego się wywodzą. Wszystkie te istoty obecne na Ziemi są humanoidami. Niektóre z nich wyglądają jak ludzie, inne jak gady, jeszcze inne przyjmują postać insektoidalną. Ich forma jest czasowo zmienna ze względu na fizyczną zmienność czwartej gęstości. Istoty te są częścią międzywymiarowych i międzygwiezdnych imperiów, których celem jest podbój. Zajmują oni całe światy i posiadają rasy dla genetycznych, fizycznych i duchowych korzyści. Proces ten odbywa się bardzo powoli i trwa tysiące ziemskich lat, nie stanowi to jednak przeszkody, istoty odpowiedzialne za proces trwają poza linią czasu.

Dołączona grafika

"Bitwa nad Los Angeles" Reflektory szperaczy celują w niezidentyfikowany obiekt nad Los Angeles, 25 lutego 1942 roku. Jasne punkty (lub plamki) są eksplodującymi pociskami przeciwlotniczymi.


Negatywna działalność związana jest z nieustannym poszukiwaniem energii. Ziemia została przekształcona w farmę, gdzie energią jest człowiek i jego życie - to energia emocjonalna, duchowa i seksualna. Będąc bytami międzywymiarowymi, Ciemne Istoty mogą wysysać tę energię bezpośrednio przez telepatyczne połączenia lub poprzez wielu agentów lub energetyczne portale, które obecne są pośród naszej populacji. Są obecni od setek tysięcy lat i dawno temu naruszyli ludzki kod genetyczny redukując nas do najbardziej podstawowego, przyziemnego poziomu. Z tego powodu jesteśmy pozbawieni głębszej duchowości, można powiedzieć, że staliśmy się duchowymi kalekami i materialistami.

Link - Ostrzeżenie przed drastycznymi treściami

Współczesne przypadki okaleczeń bydła - Brazylia, Argentyna, Stany Zjednoczone i przypadek okaleczenia człowieka - São Paulo (Brazylia)


Ponad nimi obecne są niefizyczne byty o demonicznej naturze, panowie ciemności, najwyżsi w swojej ciemnej mądrości i wiedzy. Podczas gdy istoty czwartej gęstości są bardziej sługami czy poplecznikami, istoty piątej gęstości są przywódcami, o naturze lucyferiańskiej. Są dostatecznie rozwinięci aby przyjąć dowolną formę i w ten sposób stać się widzialnymi przez ludzi.

Dołączona grafika

Ten obiekt UFO został uchwycony przez amerykańskiego fotografa w Tiensten, w procincji Hopeh w Chinach w 1942 roku. Kilka osób na fotografii wskazuje na obiekt.


Najwyżej w hierarchii, ponad negatywnymi bytami znajduje się tylko Logos lub Centrum Myśli, Czarne Słońce, duchowa czarna dziura, która nieuchronnie pochłania całą egoistyczną świadomość. Aby odsunąć od siebie śmierć duchową, muszą pobierać energię od istot usytuowanych niżej w hierarchii. W rzeczywistości wszystkie ciemne byty starają się uniknąć metafizycznych konsekwencji swoich działań, a jest to możliwe poprzez fizyczność. Żyjąc po części na płaszczyźnie fizycznej przedłużają nieustannie swoje życia, mogąc tym samym opóźniać dług, który pewnego dnia będzie trzeba spłacić.

Słabe strony Ciemnych Istot

Istoty te są bardzo praktyczne, zawsze szukają najłatwiejszej drogi. Ich strategia działania musi być zawsze ekonomiczna, muszą oszczędzać energię. Nie potrafią łatwo odstępować od swoich planów - wszystko jest obliczone. Wiele czasu zajmuje im dostosowanie się do nowych okoliczności i znalezienie nowego celu. Częściowo ma to związek z ich położeniem poza czasem linearnym, co oznacza, że ich działania następują jednocześnie w naszej przeszłości, teraźniejszości i przyszłości. To co dla nas byłoby wielodniowym oddziaływaniem, dla tych istot jest pojedynczym zdarzeniem, dlatego ich reakcja na nasze działanie wydaje się bardzo wolna.

Nie radzą sobie ze złożonością, chyba, że wcześniej wszystko zostało obliczone. Oddziaływując na naszą rzeczywistość zakładają możliwy schemat zdarzeń, jednak zawsze istnieje czynnik wolnej woli, który sprawia, że cel staje się nieprzewidywalny w swoim działaniu. Mówiąc inaczej, wolna wola sprawia, że nie da się uwzględnić i przewidzieć wszystkich możliwych zdarzeń.

Myślą, że zawsze mają przewagę, błędnie nie spodziewają się jakiegokolwiek oporu sądząc, że ich istnienie leży poza ludzkim pojmowaniem.

Dołączona grafika

Japoński bombowiec ponad Morzem Japońskim w 1943 roku śledzony przez ciemny kulisty obiekt


Służący sobie

Ciemne Istoty przewodniczą bytom niższych poziomów, w tym ludziom: Każdy byt (człowiek) w hierarchii STS (service-to-self - służący sobie) jest zarówno drapieżnikiem jak i ofiarą. Drapieżnikiem dla istot położonych niżej w hierarchii, ofiarą dla tych położonych wyżej. Automatycznie każdy drapieżnik lub ofiara zalicza się do hierarchii STS.

Byty o silnej orientacji STS inkarnują, aby zwiększyć swoją negatywną polaryzację i wykonywać określone zadania na Ziemi. Posiadają oni niską częstotliwość duchową i zwykle rodzą się by objąć pewien obszar władzy. Ta grupa ludzi formuje elity świata, które ostatecznie podlegają Obcym stojącym wyżej w hierarchii STS. Ludzie Ci wywodzą się z tej samej linii przodków, posiadają tę samą zmodyfikowaną linię genetyczną. Ich zadaniem jest zdobycie pełnej władzy nad wszystkim i w chwili obecnej znajdujemy się w finalnej fazie ich podboju. Negatywne i międzywymiarowe siły chcą całkowitej kontroli nad ludzkością. To dlatego na naszych oczach rodzi się jeden świat - nowy porządek, nad którym łatwiej zapanować.

Dołączona grafika

Trzech weteranów sił powietrznych poinformowało o sześciu latających dyskach nad katalońską wyspą, Kalifornia, 1947 rok. Bob Jung - fotograf lotniczy, uwiecznił jeden z obiektów na zdjęciu. W dolnej części zdjęcia maszty parowca dla oddania punktu odniesienia.


Dołączona grafika

Dwa dyski obserwowane ponad bazą powietrzną Westover w Chicopee, Massachusetts, 13 stycznia 1967 roku.


Fałszywe obietnice

W ciągu niespełna dekady, ludzkość będzie musiała zmierzyć się z niepodważalnym faktem bytności Obcych istot na Ziemi. Krytyczne decyzje podjęte wówczas będą tragiczne w skutkach, jeśli podjęte zostaną w niewiedzy czy ignorancji. Dlatego wiedza jest niezbędna aby zapewnić ludziom wolność, ma przybliżyć obraz Obcych istot i ukazać stosowane przez nich oszukańcze i zwodnicze metody.

Odróżnienie pokojowych istot od agresywnych wydaje się proste. Poważniejsze pytanie brzmi: jak odróżnić istoty pozytywne od tych, które tylko podają się za pozytywne? To pytanie jest bardzo istotne, ponieważ badania sugerują, że nie wszystkie frakcje Obcych istot mają życzliwe zamiary wobec nas. Ludzie, którzy poświęcili całe swoje życie na badanie fenomenu UFO dosz2;ekcso