Skocz do zawartości
Informacje o artykule

  • Dodany: 16.03.2011 - 00:20
  • Aktualizacja: 20.03.2011 - 13:33
  • Wyświetleń: 3937
  • Odnośnik do tematu na forum:
    http://www.paranormalne.pl/topic/11422-dzien-stantona-friedmana/

    Podyskutuj o tym artykule na forum
 


* * * * *
0 Ocen

Dzień Stantona Friedmana

Napisane przez dj_cinex dnia 16.03.2011 - 00:20
Komentuj na forum

Dołączona grafika

Stanton T. Friedman


Jeśli kiedykolwiek przedstawiciele obcych form życia zdecydują się publicznie ujawnić swoje istnienie, powinni oni wziąć pod uwagę lądowanie we Fredericton. Nie tylko dlatego, iż owe rejony są bardzo przyjazne... lecz dlatego, iż jest to miejsce zamieszkania Stantona T. Friedmana, fizyka nuklearnego i światowej sławy badacza zjawiska UFO, który jest przekonany, iż nasza planeta jest odwiedzana przez obcych. Miasto Fredericton ogłasza poniedziałek jako "Dzień Stantona Friedmana" - 73 letniego ufologa, który swoją renomę osiągnął poprzez swoje liczne badania i szerzenie zagadnień związanych z UFO.

Friedman zbudował swój autorytet i reputację w środowisku ufologicznym poprzez liczne opracowania na temat pojazdów UFO, uprowadzeń (przede wszystkim historia rodziny Hill’ów – przyp. autor) i zdarzenia do jakiego doszło w roku 1947 w Roswell. W tym roku obchodzimy 60 rocznicę wydarzeń z Roswell – Stanton poświęcił wiele czasu na badania tej sprawy i jego wnioski są takie jakie były pierwsze relacje wojska na ten temat. Armia USA ogłosiła, iż na owym terenie doszło do katastrofy "latającego spodka"... po pewnym czasie owe relacje zostały przemianowane na incydent z balonem meteorologicznym (przypominam, iż później armia tworzyła coraz to nowsze teorię wliczając do balonu teorię o tajnym projekcie, którego celem było szpiegowanie Rosjan). Te wszelkie niedociągnięcia armii zadecydowały o tym, iż Stanton rozszerzył swoje zainteresowania i badania o kolejne zagadnienia zwane "Kosmicznym Watergate".

Dołączona grafika

Pierwsza strona gazety gdzie umieszczono informację, iż wojsko ogłosiło, że jest w posiadaniu rozbitego pojazdu UFO


Friedman mówi, że jego badania zyskały poparcie wśród ludności, ponieważ ludzie posiadają nieodpartą fascynację kosmosem i tym co może on skrywać.

"Czy potrafimy pomyśleć o tym jako o rzeczach, które jeszcze głębiej tyczą się rzeczy takich jak kim jesteśmy, na jakim etapie obecnie się znajdujemy w tej całej tajemnicy i dezinformacji...?"

"Ludzie są podekscytowani tego typu tematami, ponieważ otwierają one przed nami wszechświat wielu pięknych możliwości".

Major miasta Fredericton Brad Woodside mówi, iż Stanton T. Friedman został tak uhonorowany nie tylko za swoje ufologiczne działania na skalę światową... lecz także za to, iż w ten sposób promuje miasto w którym żyje już 27 lat.

"Nie jest on tylko fizykiem jądrowym, lecz także renomowanym na świecie ufologiem. Niedawno występował m.in. w programie Larry’ego Kinga, w stacji Fox News Live i można go było zobaczyć w programie "CBS Sunday Morning". Mógłby żyć gdzie tylko by chciał on jednak wybrał Fredericton. Jesteśmy zdania, iż jest to warte tego aby móc zaszczycić go takim dniem...".

Friedman, który urodził się w New Jersey, zaczynał swoją karierę w Kalifornii. Niejednokrotnie jest pytany o decyzję swojego zamieszkania:

"Moi przyjaciele z Kalifornii pytają się mnie: 'Stan, czy nie tęsknisz za Kalifornią? Co ty tam robisz?'. A ja odpowiadam: 'Jasne, tęsknię za trzęsieniami ziemi i za obrzydliwym smogiem, wielkimi korkami, strzelaninami, narkotykami... lecz nauczyłem się żyć bez tych rzeczy...".

Mimo to, iż Friedman jest ufologiem od ponad 40 lat nigdy nie widział latającego spodka. Twierdzi on, że jego zdanie na temat istnienia UFO podpiera swoimi poszukiwaniami i danymi jakie analizował przez te lata – czyli wszelkie zdarzenia z UFO, dokumenty na ten temat... Wszystko to czym dysponuje rząd.

"Nigdy nie widziałem latającego spodka i nigdy nie widziałem żywego obcego. Lecz jako fizyk pracowałem i badałem zagadnienia promieni neutronowych i promieni gamma, a ich również nie widziałem...".

"Nigdy nie widziałem Tokio lecz jestem przekonany, że istnieje".

Póki co Stanton nie planuje "odejść na emeryturę" ale przypomina, że już za nim spory czas w badaniu tej dziedziny.

Chciałbym jeszcze napisać, iż jakiś czas temu mogliśmy przeczytać różne informacje na temat tego, iż osoba Stantona T. Friedmana była/jest proponowana na kandydata na Pokojową Nagrodę Nobla. Miałoby to być uhonorowaniem jego działań w pracy jaką się zajmuję.

Wszelkich zainteresowanych postacią Stantona odsyłam na jego stronę internetową gdzie można poczytać o jego analizach, dokonaniach i wszelkiej pracy na rzecz zjawiska UFO.


http://www.stantonfriedman.com
Opracowanie i tłumaczenie: dj_cinex
Paranormalne.pl
źródło: http://www.ourstrangeworld.net
  • 0

stat4u