Skocz do zawartości
Ciągle trwa jeszcze głosowanie w kolejnej edycji Złotych Szaraków! Kliknij tutaj i zagłosuj w tej jakże prestiżowej imprezie!


Informacje o artykule

  • Dodany: 10.03.2011 - 00:00
  • Aktualizacja: 10.03.2011 - 09:02
  • Wyświetleń: 6784
  • Odnośnik do tematu na forum:
    http://www.paranormalne.pl/topic/4816-starozytni-astronauci-a-czaszka-gwiezdnego-dziecka/

    Podyskutuj o tym artykule na forum
 


* * * * *
0 Ocen

Starożytni astronauci, a czaszka gwiezdnego dziecka

Napisane przez dj_cinex dnia 10.03.2011 - 00:00
Komentuj na forum

Dołączona grafika

Czy to dowód na pozaziemską ingerencję?


900 lat temu pięcioletnie dziecko zmarło w ciemnych jaskiniach Meksyku. Po wielu latach gdy odkryto owe zwłoki… Odkryto również pewną czaszkę. Kiedy badacz Lloyd Pye po raz pierwszy miał możliwość zbadania owej czaszki w roku 1999 stwierdził, iż może być w posiadaniu nie tylko niezwykłego reliktu, lecz także dowodu na pozaziemską ingerencję na naszej planecie… Czaszka ma kształt głowy obcego.

Dołączona grafika

Czaszka gwiezdnego dziecka (po stronie lewej) porównana z normalną czaszką ludzką.


Jak widać na powyższym zdjęciu, różnica pomiędzy czaszkami jest uderzająca. Naukowcy są mocno naciskani aby określili się co o tym sądzą (przeważa teza deformacji). Czaszka ma kilka niecodziennych, dziwnych do określenia właściwości m.in. niecodzienne włókna (fibers nazwa org.), których nie da się zidentyfikować jak i inne dziwne pozostałości.

Oto co ma do powiedzenia na temat czaszki gwiezdnego dziecka Lloyd Pye: „Zdaje się, że naprawdę może to być pierwszy konkretny dowód na pozaziemską rzeczywistość. Jest to jedna z rzeczy jakich szukaliśmy i spotyka się ona z oporem naukowców, którzy mieli okazję ją badać. Wierzymy, że może ona dowodzić tego czego się domyślamy…”

Jeśli owe podejrzenia zostaną potwierdzone, iż owa czaszka może być przykładem „obco-ludzkiej” (alien-human) hybrydy, będzie to punktem wyjścia do dalszych badań nad pozaziemską obecnością na Ziemi w naszej przeszłości.

Owa czaszka ma mieć bardzo podobny kształt budowy do kształtu głowy obcego – począwszy od ciał z Roswell, uprowadzeń i relacji na temat owych istot aż po słynny film „Wywiad z Obcym”. Kształt czaszki względem głowy i rozkład oczu jest bardzo podobny.

Należy przytoczyć jeszcze jedną rzecz, że owe postacie (obcy) były spotykane np. na starożytnych malowidłach lub rzeźbach. Przykładem na to mogą być Sumeryjskie artefakty, które powstały 6000 lat temu.

Sumerowie – pierwsza znana cywilizacja na Ziemi czciła swoich bogów, którzy nie tylko mieli swoje specyficzne imiona, lecz mieli oni także specyficzne pochodzenie… Kosmos. Nazywali oni swoich bogów Anunnaki, którzy rzekomo mieli przybyć z „12 planety”.

Dołączona grafika

Oto przykład Sumeryjskich artefaktów. Raz jeszcze mogą one przywodzić nam na myśl obce formy życia z wielkimi głowami i dużymi oczami.


Kolejnym artefaktem przypominającym obce formy jest poniższa rzeźba.

Dołączona grafikaOpracowanie i tłumaczenie: dj_cinex
Paranormalne.pl
źródło: http://www.alienvide...child-skull.php
  • 0

stat4u