Skocz do zawartości
Informacje o artykule

  • Dodany: 09.03.2011 - 23:39
  • Aktualizacja: 10.03.2011 - 08:53
  • Wyświetleń: 29623
  • Odnośnik do tematu na forum:
    http://www.paranormalne.pl/topic/2468-byc-moze-jedyne-autentyczne-zdjecie-szaraka/

    Podyskutuj o tym artykule na forum
 


* * * * *
4 Ocen

Być może jedyne autentyczne zdjęcie szaraka

Napisane przez Eury dnia 09.03.2011 - 23:39
Komentuj na forum

Poniższe zdjęcia pochodzą z filmu wideo "UFO - 50 lat zaprzeczeń" wyprodukowanym przez Quick FOX w 1998 roku. Producentem jest James Fox (żadnych związków z telewizją FOX NEWS).

Dołączona grafika


Klatka ta została wycięta spośród sekwencji trwającej tylko około 3 sekundy. Czy to zdjęcie jest prawdziwe czy to oszustwo? Zanim ocenicie oto opinia badacza tego typu zjawisk.

Zwróćmy uwagę na stłuczenia na twarzy i "węzeł" biegnący na szyi (tak jakby głowa została przekręcona o 90 stopni i odwrócona z powrotem). Czy są to ślady, rany, po katastrofie? Czy to stworzenie ma na sobie uniform?

Bob Dean napisał "Czy to jest prawdziwe? Kilkanaście lat temu brałem udział w konferencji UFO w Meksyku, kiedy meksykański policjant podszedł do mnie. Miał autentyczne zdjęcie, jak to określił - wiedział, że to prawdziwe zdjęcie małego szaraka, który został znaleziony i zabezpieczony przez policję federalną w miejscu katastrofy. Jego szczerość i poważne zachowanie wywarły na mnie wrażenie. Będąc jak zawsze ostrożnym, spoglądając krytycznym okiem na sytuację, wziąłem zdjęcie i podziękowałem mu za jego wysiłki. Przez lata zebrałem całą kolekcję zdjęć, o których mogę powiedzieć, że są autentyczne i rzucają światło prawdy na to tutaj prezentowane. Ogłosiłem, że jest to autentyczna fotografia szaraka."

Czy szarak ten został schwytany podczas tak zwanego Meksykańskiego Roswell?

Dołączona grafika

Dołączona grafikaTłumaczenie: Eurycide
Paranormalne.pl
źródło: http://www.ufoconspi...second_eben.htm
  • 0

stat4u