Skocz do zawartości
Informacje o artykule

  • Dodany: 07.03.2011 - 19:26
  • Wyświetleń: 3966
  • Odnośnik do tematu na forum:
    http://www.paranormalne.pl/topic/5920-zobaczyc-znaczy-uwierzyc-madonna-z-bachelors-grove/

    Podyskutuj o tym artykule na forum
 


* * * * *
0 Ocen

Zobaczyć znaczy uwierzyć - Madonna z Bachelor's Grove

Napisane przez Eury dnia 07.03.2011 - 19:26
Komentuj na forum

Jeśli zobaczyć znaczy uwierzyć, to te zdjęcia powinny przekonać was do tego, że duchy naprawdę istnieją. Z każdym ze zdjęć jakie przedstawię w kolejnych seriach "Zobaczyć znaczy uwierzyć" wiąże się jakaś historia. Wszystkie przedstawione fotografie zostały uznane za autentyczne i stanowią jedyny w swoim rodzaju fizyczny dowód na istnienie duchów.


Madonna z Bachelor's Grove

Zdjęcie zostały wykonane podczas śledztwa w sprawie cmentarza Bachelor's Grove blisko Chicago przez Towarzystwo Badania Zjawisk Paranormalnych. 10 sierpnia 1991 roku kilku członków tego stowarzyszenia było na cmentarzu. Miejsce to jest małe i zapomniane. Cmentarz znajduje się na brzegu lasu Rubio Woods koło dzielnicy podmiejskiej Midlothian. Miejsce to ma sławę jednego z najbardziej nawiedzonych cmentarzy w Stanach Zjednoczonych. Bechelor's Grove był miejscem ponad 100 doniesień o dziwnych zjawiskach wliczając w to widma, niewyjaśnione dźwięki i jarzące się kule światła.

Mari Huff - członek organizacji badającej niezwykłe zjawiska wykonywał czarno-białe zdjęcia szybką kamerą pracującą w podczerwieni w miejscu gdzie grupa doświadczyła dziwnych anomalii - wykrytych na sprzęcie jaki zabrano ze sobą. Cmentarz był pusty, nie licząc członków grupy. Po wywołaniu zdjęć na jednym z nich ukazała się młoda wyglądająca na samotną kobieta. Ubrana na biało siedziała na nagrobku. Fragmenty jej ciała są częściowo przezroczyste, a fason sukienki wydaje się anachroniczny.

W Bechelor's Grove widywano również inne zjawy - często sylwetki mnichów oraz ducha jarzącego się żółtego mężczyzny. Czy Bechelor's Grove skrywa mroczne sekrety? Być może samemu warto odwiedzić nocą to miejsce aby się przekonać.

Dołączona grafikaOpracowanie i tłumaczenie: Eurycide
Paranormalne.pl
źródło: http://paranormal.ab...t-Ghost-Photos/
  • 0

stat4u