Skocz do zawartości
Informacje o artykule

  • Dodany: 07.03.2011 - 19:26
  • Aktualizacja: 07.03.2011 - 19:29
  • Wyświetleń: 3735
  • Odnośnik do tematu na forum:
    http://www.paranormalne.pl/topic/5886-zobaczyc-znaczy-uwierzyc-postac-z-boothill/

    Podyskutuj o tym artykule na forum
 


* * * * *
0 Ocen

Zobaczyć znaczy uwierzyć - Postać z Boothill

Napisane przez Eury dnia 07.03.2011 - 19:26
Komentuj na forum

Jeśli zobaczyć znaczy uwierzyć, to te zdjęcia powinny przekonać was do tego, że duchy naprawdę istnieją. Z każdym ze zdjęć jakie przedstawię w kolejnych seriach "Zobaczyć znaczy uwierzyć" wiąże się jakaś historia. Wszystkie przedstawione fotografie zostały uznane za autentyczne i stanowią jedyny w swoim rodzaju fizyczny dowód na istnienie duchów.


Postać z Boothill

"To jest zdjęcie, które zmieniło moje zdanie na temat duchów" powiedział Terry Ike Clanton. Clanton jest aktorem, artystą i poetą. Jest kuzynem legendarnego gangu Clantona - gangu kowbojów, który rabował i mordował wzdłuż meksykańskiej granicy Pod koniec XIX wieku. Clanton wykonał zdjęcie swojego kolegi na cmentarzysku Boothill. Zdjęcie zostało wykonane jako czarno-białe, ponieważ kolega (ubrany w ciuchy z 1880 roku) chciał aby wyglądało jak stare zdjęcie z "dzikiego zachodu". Clanton zabrał następnie film do wywołania do miejscowego zakładu i kiedy odbierał gotowe zdjęcia był zaskoczony tym co zobaczył Pomiędzy nagrobkami na prawo od swojego kolegi na zdjęciu widać coś lub kogoś kto wygląda jak chudy człowiek w czarnym kapeluszu. Jeśli patrzeć na wzrost to postać ta wydaje się jakby nie miała nóg lub klękała unosząc się nad ziemią.

"Wiem, że w czasie kiedy wykonywałem zdjęcie nie było w pobliżu żadnej osoby" - zawzięcie głosi Clanton. Wierzy on, że figura w tle trzyma w ręku nóż. "Myśleliśmy na początku że to sznur, ale gdy przyjrzeliśmy się bliżej dostrzegliśmy coś co wygląda na nóż," mówi Clayton. "Nóż znajduje się w pionowej pozycji a jego czubek tylko nieco niżej niż prawe ramie. Jeśli nie jesteś przekonany co do niezwykłości tej fotografii popatrz na cień mojego kolegi. Cień rozchodzi się wgłąb zdjęcia, nieco w prawą stronę. W przypadku figury w tle czegoś takiego nie widać"

Dołączona grafikaOpracowanie i tłumaczenie: Eurycide
Paranormalne.pl
źródło: http://paranormal.ab...t-Ghost-Photos/
  • 0

stat4u