Skocz do zawartości


Zdjęcie

The Queen Mary Ghost Webcam


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
165 odpowiedzi w tym temacie

#31

skitty0.
  • Postów: 121
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To może zaznacz jego kontury? Łatwiej będzie "to" zauważyć (o ile w ogóle "coś' tam było)...
  • 0

#32

gilong.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

napisalem ze przed wyslanie, fotka byla calkiem inna:( widok byl jak by na sciane i na niej byla wyraznie zarysowana postac:/ ehh wali mi juz
  • 0

#33

Kori.
  • Postów: 217
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

polecam sprawić sobie dobre okulary , ja niedowidzam czasem :lol


Hmmm, czy to miało być zabawne? MAM okulary i widzę wyraźnie :/ Chodzi o to coś ciemnego w prawym dolnym rogu kółka?
  • 0

#34

adamale.
  • Postów: 15
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Powiedzcie mi, czy Wy też słyszycie odgłosy bicia bębnów w tym opuszczonym szpitalu?

Edit//

link do innej kamerki - KLIK!

jednak ta wydaje mi się oszustwem. Po pierwsze napisane jest, że obrazek odświeża się co 20 sekund. U mnie odświeżanie następuje co ok. 5 sek. Po drugie już przy 3-cim odświeżeniu zauważyłem ducha kobiety na schodach. Przy czwartym ten duch spojrzał się prosto w kamerę i był od niej oddalony o ok. 20-30 cm (!)

Edit2//

Tak jak myślałem. Zwykły pic z tą kamerą, do której link podałem. Ok. 20 sek. po otwarciu się strony pokazuje się ta postać. Nie mniej jednak, z początku miałem stracha :D
  • 0

#35

Wisnia.
  • Postów: 10
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

nie no ta twoja kamerka to żenua :D Paint RoX
  • 0

#36

OliviaValentine.
  • Postów: 363
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hmmm, czy to miało być zabawne? MAM okulary i widzę wyraźnie :/ Chodzi o to coś ciemnego w prawym dolnym rogu kółka?


chyba jednak nie bardzo wyraźnie ;) ....

znalazłam w internecie mnóstwo różnych kamerek ,ale same nudy ;) ,żadnego ' ducha ' :P , może jeszcze uda mi się coś ' upolować ' :mrgreen:
  • 0

#37

Kori.
  • Postów: 217
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

chyba jednak nie bardzo wyraźnie ;) ....


Wiec chyba jednak znowu muszę cię rozczarować, bo tydzień temu miałam wizytę u okulisty :/
Zignorowałaś drugą część mojego postu - CO to ma być tym duchem? To ciemne?
  • 0

#38

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

rozjasnilem i tez niczego tam nie widze :/
  • 0

#39

Szkut.
  • Postów: 16
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Powiedzcie mi, czy Wy też słyszycie odgłosy bicia bębnów w tym opuszczonym szpitalu?

Edit//

link do innej kamerki - KLIK!

jednak ta wydaje mi się oszustwem. Po pierwsze napisane jest, że obrazek odświeża się co 20 sekund. U mnie odświeżanie następuje co ok. 5 sek. Po drugie już przy 3-cim odświeżeniu zauważyłem ducha kobiety na schodach. Przy czwartym ten duch spojrzał się prosto w kamerę i był od niej oddalony o ok. 20-30 cm (!)

Edit2//

Tak jak myślałem. Zwykły pic z tą kamerą, do której link podałem. Ok. 20 sek. po otwarciu się strony pokazuje się ta postać. Nie mniej jednak, z początku miałem stracha :D

Ta jasne za 2 odswiezeniem juz widzialem "paintowego" ducha

@Szpital

Ten drugi koles z nightvisiona ma dlugie nogi ;o
  • 0

#40

Kori.
  • Postów: 217
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

rozjasnilem i tez niczego tam nie widze :/

Tez pewnie usłyszysz, że jesteś ślepy :/
  • 0

#41

OliviaValentine.
  • Postów: 363
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tez pewnie usłyszysz, że jesteś ślepy :/



nie wydaje Ci się ,że jesteś ' troszeczkę ' przewrażliwiona ? trochę dystansu koleżanko ... zawsze tak bierzesz wszystko do siebie ?

:mrgreen:

pozdrawiam

P.S a ja nadal poluję na ' duchy ' ... ale na razie nic ,znalazłam inne ducho - kamerki ,może coś tam się pojawi ;)
  • 0

#42

Kori.
  • Postów: 217
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie wydaje mi się, żebym była przewrażliwiona, po prostu takie komentarze odnośnie mojego wzroku są nie na miejscu. Wcale mnie nie znasz, skąd możesz wiedzieć, co mówi mój okulista?

I nadal nie masz ochoty wyjaśnić GDZIE jest ten niby duch, chociaż nie jestem jedyną osobą, która nic tam nie zobaczyła.
  • 0

#43

OliviaValentine.
  • Postów: 363
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie wydaje mi się, żebym była przewrażliwiona, po prostu takie komentarze odnośnie mojego wzroku są nie na miejscu. Wcale mnie nie znasz, skąd możesz wiedzieć, co mówi mój okulista?

I nadal nie masz ochoty wyjaśnić GDZIE jest ten niby duch, chociaż nie jestem jedyną osobą, która nic tam nie zobaczyła.



jesteś strasznie przewrażliwiona na swoim punkcie , to była ironia , a Ty odrazu bierzesz to do siebie i traktujesz śmiertelnie poważnie , nie przesadzaj proszę Cię ,bo źle mnie zrozumiałaś i zrobiłaś z żartu wielkie halo , a skoro tam nic nie widzisz to twoja sprawa ....
  • 0

#44

Darcyan.
  • Postów: 16
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

no szpital i bez duchów jest straszny...
  • 0

#45

defensis.
  • Postów: 356
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

adamale z ta twoja kamerka niech szlak trafi... sie tak wystraszylem ze hoho ale po chwili pomyslalem ze blisko tej kamery, chyba to fake... wylaczylem i wlaczylem i bylo to samo :D ogladam szpital najbardziej wiarygodny mi sie wydaje, a tak ktos dal fote ze szpitale to musze mu pogratulowa lepszego zdjecia nigdy nei widzialem, niezle uchwycone :D
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości oraz 0 użytkowników anonimowych