Skocz do zawartości


Zdjęcie

pismo automatyczne


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1

Szymon.
  • Postów: 3
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hej, jestem tu nowy, mam dla Was kilka chanelingow do poczytania na stronie http://heavenletters...wforum.php?f=26 Sa to moje tlumaczenia, oryginaly sa pisane w jezyku angielskim przez Glorie Wendroff. Jesli klikniecie na link zaladuje sie Wam strona z forum witryny HeavenLetters, ktorej tworczynia jest wyzej wymieniona pani, ja mam tam swoj ogrodek, ze sie tak wyraze. Aha, bede tam umieszczal tlumaczenia roznych chanelingow, nie tylko tej autorki. Mysle, ze warto wiedziec np. jak tamten swiat oddzialywuje na nas, ludzi w dzisiejszych czasach, co probuje nam przekazac, jakie rady daje na nadchodzace dni, bo dzieje sie bardzo duzo... Pozdrawiam i zapraszam do lektury a takze do korespondencji ze mna.
  • 0

#2

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mysle ze to ciekawy temat i warty glebszego przejrzenia. Dzieki za ten sygnal. Pozdrawiam
  • 0



#3

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Pismo automatyczne - zjawisko paranormalne, forma channelingu, czyli przekazu pozazmysłowego pochodzącego z zaświatów, w której medium po wejściu w trans przekazuje przesłanie istoty duchowej lub pozaziemskiej na piśmie. Choć pisane ręką medium, słowa pojawiają się na papierze prawdopodobnie bez udziału jego świadomości i często po wyjściu z transu są dla niego zaskoczeniem. Na ogół charakter pisma jest całkowicie inny, niż ten który ma osoba pisząca i prawdopodobnie należy do kontaktującej się z nami istoty. (Źródło - Wikipedia)
Do czego zmierzam: Otóż medium, które takowy przekaz odbierze może być każde z nas. I w dodatku sprawa jest prosta. Jak czytałem w książce, której tytułu już niestety nie pamiętam wystarczy prosty eksperyment. Należy wygodnie usiąść sobie np. w fotelu, przygotować sobie jakiś notes do pisania i ołówek. Następnie staramy się jaknajmocniej skoncentrować i osiągnąć spokój wewnętrzny. Jeżeli w danym domu; pomieszczeniu przebywa istota duchowa lub jakiś byt astralny może taką sytuację wykorzystać i użyć naszej energii do przekazania pisemnej wiadomości.
Brzmi głupio? Może i tak, ale wielu osobom udało się taki kontakt osiągnąć.
  • 0



#4

Szada.
  • Postów: 486
  • Tematów: 25
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

A czy może się tak stac że duch nie bedzie chciał już z nas wychodzic?
przeciez jesli dostanie okazje zeby w nas wejsc...
  • 0

#5

Nicole-collie.
  • Postów: 783
  • Tematów: 25
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Szada- zależy od intencji ducha, jego zamierzeń, celów, a przede wszystkim od ilości energii człowieka...
  • 0

#6

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Jeżeli trafi się jakiś zły, to mogą być problemy. Channeling to niebezpieczna sprawa, ale jeżeli dostajemy lekki przekaz, po prostu mamy ochotę usiąść i coś napisać to warto spróbować. Być może to przekaz i może on dotyczyć czegoś ważnego.
  • 0



#7

Szada.
  • Postów: 486
  • Tematów: 25
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

ciemnosci ty moja wyobrazasz sobie napisales
"jutro amerykanie udeza w polske" - gratis dostajesz szczegolowy plan co jak gdzie masz dowody i wszystko

i co dalej z tym zrobisz zeby nie trafic do czubkow?
  • 0

#8

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Chowam się z rodziną do bunkra i zakładam temat na forum :D
  • 0



#9

Berith.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

ciemnosci ty moja wyobrazasz sobie napisales
"jutro amerykanie udeza w polske" - gratis dostajesz szczegolowy plan co jak gdzie masz dowody i wszystko

i co dalej z tym zrobisz zeby nie trafic do czubkow?


Ja bym podał to mediom, naszym drogim władzom i kilku wrogom USA. Po czym wyjechałbym jak najszybciej z kraju, a przynajmniej starałbym się zbliżyć do granicy, kupując wszystko co mi będzie potrzebne (broń, żywność itp.). :D
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych