Skocz do zawartości


Zdjęcie

O. Rydzyk o prezydentowej: czarownica, która powinna się poddać eutanazji


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
65 odpowiedzi w tym temacie

#46

tatik.
  • Postów: 1982
  • Tematów: 291
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

To ja wolę komunę przynajmniej nie musiałbym się martwić o leczenie dzieci albo o pracę



#47

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Nasz Ojciec jest nieomylny i najsprawiedliwszy.To jakieś niepolskie wrogie siły mącą!bedziemy bronić Ojca przed wszystkimi, którzy będą chcieli go skrzywdzić. Sądy i prokuratorzy nie mają boskiego prawa ingerować w misję Oja Dyrektora!

Do tej pory takie wypowiedzi mnie smieszyly, ale ta musze przyznac mnie pzreraza, to jest choroba psychiczna, wrecz jakas obsesja na punkcie o. dyrektora. Takei zachowanie jest typowe dla ludzi, ktorzy maja wyprany mozg przez sekte, podejrzewam ze gdyby Rydzyk powiedzial komus takiemu zeby zlozyl sie w ofierze, ten by byl gotow to zrobic :szok:

#48

tatik.
  • Postów: 1982
  • Tematów: 291
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ale co poradzisz ? tacy ludzie istnieją i to w XXI wieku :wall:



#49

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jego imperium, wylęgarnia uprzedzeń i absurdu wygląda solidnie, ale postawione jest na ruchomych piaskach...

Pan Rydzyk w końcu się doigra, materiały dochodzeniowe, teczki i protokoły - zostaną wkrótce odkryte na nowo i nabiorą wartości.

#50

tatik.
  • Postów: 1982
  • Tematów: 291
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Cytat R. Giertycha
"Każde słowo, szczególnie ojca Tadeusza Rydzyka, który jest wielkim autorytetem w Polsce, jest szczególnie ważne."

:wall:



#51

cisz.

    Realizm Magiczny

  • Postów: 832
  • Tematów: 33
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Być może cała struktura administracyjna i wszystko, co tworzy tzw. impreium Rydzyka w sensie materialnym, jest łatwe do obalenia.
Natomiast wiara wyznawców tego pana jest fanatyczna. te babcie nigdy w żadną prawdę (wg nich oszczerstwo) nie uwierzą i dadzą się pokroić za niego. To najgorszy z manipulatorów. Osobiście nie wiem jak starsze, doświadczone, niejedno w życiu widzące osoby dają zrobić sobie taką sieczkę z mózgu. Co je tak oślepia, że robią się tak bezwolne i otumanione?
Myślę, że duchowe imperium rydzyka zbudowane jest na przede wszystkim społecznym wyobcowaniu osób starszych, swoistej marginalizacji i poczuciu 'niepotzrebności'. To jest naprawdę świetna baza. Wystarczy te panie zapytać o zdrowie, pogłaskać po ręce, zainteresowac się nimi, a sukces gotowy. Dodatkowy filarek do sukcesu stanowi habit - emblemat, który nierozerwalnie wiąże się z autorytetem.



#52

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Osobiście nie wiem jak starsze, doświadczone, niejedno w życiu widzące osoby dają zrobić sobie taką sieczkę z mózgu. Co je tak oślepia, że robią się tak bezwolne i otumanione?

Niestety nie tylko starsze: http://pl.youtube.co...&...ted&search= wystarczy popatrzec na tego Frankensteina co mowi "filmujecie za niemieckie pieniadze".

#53

snemies.
  • Postów: 645
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Osobiście nie wiem jak starsze, doświadczone, niejedno w życiu widzące osoby dają zrobić sobie taką sieczkę z mózgu. Co je tak oślepia, że robią się tak bezwolne i otumanione?


Bardzo prosto, wystarczy im wmówić że wszystkie inne media prócz RM, TV TRWAM i Naszego dziennika kłamią bo są w obcych rękach itd. ;)

Myślę, że duchowe imperium rydzyka zbudowane jest na przede wszystkim społecznym wyobcowaniu osób starszych,



Nie tylko starszych, znam "normalną" z pozoru rodzinę, która jest fanatykiem Radia Maryja, rodzice w wieku 50-60 lat, dzieci przed 30 więc nie tacy starzy.

#54

tatik.
  • Postów: 1982
  • Tematów: 291
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

U mnie takie tematy są tabu Do kościoła mnie się nie zaciągnie a moja żonka jest prawie fanatykiem
Ostatnio mi się przypadkowo wymknęło że jest tak samo mądra jak jej Rydzyk (śliwę mam do dzisiaj ) :mlotek:



#55

cisz.

    Realizm Magiczny

  • Postów: 832
  • Tematów: 33
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

No właśnie, ale ja tylko starszych umiem sobie rozpracować i umówmy się racjonalnie wytłumaczyć.

Tiamat, setnie się uśmiałam z "Frankensteina". Osobisty ochroniarz?



#56

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Być może cała struktura administracyjna i wszystko, co tworzy tzw. impreium Rydzyka w sensie materialnym, jest łatwe do obalenia.

Wiesz co ? przy ciszy ze strony Konferencji Episkopatu Polski – sprawa Rydzyka zapewne zostanie zamknięta. To jest najgorsze.
A tak, w jednym szeregu po prawicowych publicystach i Gazecie Wyborczej - on o.Tadeusz ;) oby znalazł się wreszcie hak na tego drania i powiesił go ktoś wkońcu za dupę...

#57

snemies.
  • Postów: 645
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

A tak, w jednym szeregu po prawicowych publicystach i Gazecie Wyborczej - on o.Tadeusz ;) oby znalazł się wreszcie hak na tego drania i powiesił go ktoś wkońcu za dupę...



GW i Ojciec Dyrektor to rozumiem ale jakich "prawicowych publicystów" masz na myśli i w czym Ci przeszkadzają? ;)

#58

tatik.
  • Postów: 1982
  • Tematów: 291
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

"Ta sprawa rozejdzie się po kościach. Poparcie środowiska Radia Maryja jest zbyt cenne dla rządu żeby obrażać się na ojca Rydzyka”



#59

Ejael.
  • Postów: 1261
  • Tematów: 56
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

To ja wolę komunę przynajmniej nie musiałbym się martwić o leczenie dzieci albo o pracę


Typowy przedstawiciel homosovieticus - czytaj: olał bym dzieci i nie musiał bym sie starać żeby zarobić tylko opier...ał bym się w robocie bo i tak by mi sie należało... Żal chłopaku... zero odpowiedzialności.

#60

tatik.
  • Postów: 1982
  • Tematów: 291
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Nowy elementarz ( w przygotowaniu - w planach na 2008 r )

Tadeusz Rydzyk w Toruniu mieszka
czarną sukienkę ma ten koleżka.
Uczy prostaczków noce i ranki
ze swej maryjnej radioczytanki

Leje na serce miód swoim gościom
beret z antenką czesząc z lubością.
geja i Żyda czuje z daleka
niewiernych ściga niczym bezpieka.

Kościół do góry wierzchem wywraca
Psoci, figluje - to jego praca.
Glemp grozi palcem: Rydzyk -łobuzie,
Tadzio z uśmiechem nadyma buzie.

Pieronek błaga: Daj na wstrzymanie,
a on rozkręca nową kampanię.
Życiński prosi: raz odpuść sobie,
a Rydzyk: z radiem co zechce- zrobię.

Lech go popiera, Jarosław chwali
a sztab ministrów pokłony wali.
A gdy mu ktoś gębę zamknąć próbuje
armię beretów mobilizuje.

Mohery wielbią swego pasterza
Bez jego radia - nie ma pacierza
I mnie już Tadziu zamącił w głowie
Wspieram go w myślach, uczynku,mowie
I wciąż pracuję na swe zbawienie
Pompując rentę w jego kieszenie.




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych