Skocz do zawartości


Zdjęcie

Uma Múmia Extraterrestre


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
50 odpowiedzi w tym temacie

#16

zulugula.
  • Postów: 281
  • Tematów: 86
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a może to zwłoki dziecka z wodogłowiem,często się zdarza ze ludzie z tą chorobą mają nieproporcjonalne głowy do całego tułowia...
  • 0

#17

Tacita.

    Ukryty wymiar

  • Postów: 859
  • Tematów: 53
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Dołączona grafika

Czaszka mężczyzny z wodogłowiem.
  • 0



#18 Gość_Queen Inga

Gość_Queen Inga.
  • Tematów: 0

Napisano

To nie jest nowe odkrycie, przypuszczam że jest to mumia "dziecka Tut-Anken-Seth-Amona" która została odnaleziona wraz inną mumią dziecka faraona.
Metody może mieć dużo racji...
  • 0

#19

L&M.
  • Postów: 195
  • Tematów: 20
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

szukam i nie moge nic znaleść w necie na temat tej Mumii przy okazji znalazłem taką czaszkę Extraterrestre

Dołączona grafika
http://tyron29.oldib...icles&rub=39303
  • 0

#20

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Te tematy (czaszki etc.) były już tutaj wałkowane. Także póki co lepiej się wstrzymać i nie galopować do przodu. Na różnych obrazach z czasów Egiptu możemy zobaczyć postacie z takowymi/podobnymi głowami i jakoś nikt nie krzyczy "To Alien!". Co do dziury - może to była główna przyczyna zgonu tego czegoś , lub jak to już ktoś zauważył mogło to być miejsce przez które pozbyto się wnętrzności. Dla mnie nic takiego. Przydałoby się przetłumaczyć owy tekst - ale z tym zapewne jest problem. (Może Jaime Maussan by to zrobił? :> )
  • 0



#21

Mithras.
  • Postów: 26
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ciekawa sprawa.Szkoda tylko,że tak mało materiałów na temat tego dziecka można znaleźć.
  • 0

#22

L&M.
  • Postów: 195
  • Tematów: 20
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

O ile to nie fake... to ta Mumia kiedyś musiała tak wyglądać...



Dołączona grafika
  • 0

#23

Yoh.
  • Postów: 617
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Dołączona grafika

Mozliwe ze to dziecko mialo Wodoglowie, lecz to malo prawdopodobne :cafe: Przyjrzyjmy sie zdjeciu.

Dlaczego ma cechy charakterystyczne dla Istoty Pozaziemskiej?
# Cienkie Konczyny Dolne (Nogi)
# Cienkie, aczkolwiek dlugie Konczyny Gorne (Rece)
# Klata wyciagnieta do przodu, brzuszek :D , to dlaczego konczyny chude?
# Dlugie Place u Rak ;)

Chyba was jakos przekonalem, ze to nie czlowiek... Jestem przekonany ze to Pozaziemska Istota :aaa:
  • 0



#24

Ladd.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 49
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

No ciekawe zdjęcie fake to raczej nie jest, ale 100% obcym też nie jest jeżeli już to krzyżówka człowieka z alienem (ma małe oczodoły, a o ile wiadomo obcy mają duże oczy) no i te ręce są zbyt krótkie w opisach szaraki mają ręce do kolan, a u tej mumi sięgają do połowy uda jak u człowieka :hmm: sam nie wiem :/
  • 0

#25

Ófnik.
  • Postów: 120
  • Tematów: 14
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To dziecko było kogoś bardzo ważnego i dużo mu było wolno. Nie mogło mieszkać tam z jakiegoś powodu. Domem była piramida, chyba było chore psychicznie, tak się zachowywało. I tu umarło. Takich dzieci było więcej, tak jakby z eksperymentów, krzyżówek ludzi z kosmitami. Jedno z rodziców było kosmitą przylatywało często, na tzw. latającym talerzu.


:devil: chłopie skąd bierzesz takie dziwne historyjki :rotfl:


ma małe oczodoły, a o ile wiadomo obcy mają duże oczy


Nie był bym tego taki pewien, przecież są różne opisy wyglądu obcych podczas "kontaktów"
  • 0

#26

tom3k.
  • Postów: 127
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Najpierw zobaczmy coś o tym archeologu...Rose El–Yussuf. Zagraniczne strony wiążą go jedynie z ową mumią, a na polskich nie ma nic - przynajmniej ja nie znalazłem.
Sama otoczka teorii spiskowej(vide zabranie dowodów przez rząd i zakaz mówienia o całej sprawie) też nie dodają temu wiarygodności. Jeżeli o samą mumię chodzi - według mnie jest prawdziwa, ale nie jest istotą pozaziemską. IMO, nie jest też dzieckiem z wodogłowiem(wtedy podłużne palce etc. też by wskazywały na jakieś dziwne schorzenia)...to jest pewnie model. Wystarczy poszukać choćby i na tym forum, a znaleźć można wiele równie realistycznych(na swój sposób) i dobrze wykonanych, wiarygodnych modeli dziwnych zmumifikowanych zwłok ludzi, syren albo swojego rodzaju mutantów. Myślę, że to fake.
  • 0

#27

iniside.
  • Postów: 541
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

1. Jesli to prawda, i faktycznie znaleziono to w 2001, to dlaczego nie bylo o tym w TV ?. Jesli to by byla prawda Media by sie na to zucily i rozszarpaly na drobne kawalki, przeciez to by byla wielce dochodowa sensacja. I nie mowicie, zeby tu jakis powstrzylam sia przekupstwem, nie wiadomo czym. 2. Yhh moze te dziwne mutacje to poprostu wynik kazirocdtwa ? W tamtych czasach to bylo dosyc powszechne.. 3. Ma bardzo ludzkie uszy i oczy. 4. Cienkie konczyny ? Moze wyniki niedokarmienia. Spojrzcie na anorektyków.. 5. Usta tez bardzo ludzkie... Generalnie malo prawdopodbne zeby to byl kosmita. Chcialbym, zeby to byl kosmita, ale wstepna obserwacja zdjecia wskazuje na to, ze to nawet kolo kosmity nie stalo..
  • 0

#28

krzysiula.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A czy mi się wydaje, czy to coś ma 4 palce?
  • 0

#29

Broken.
  • Postów: 178
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A mi to przypomina dziecko z pewna choroba, tylko nie pamietam, jak ona sie nazywala... ale w kazdym razie,dzieci chore na nia byly bardzo szczuple, drobne i mialy buzie wlasnie jak ta mumia.
  • 0

#30

reaper.
  • Postów: 532
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A czy mi się wydaje, czy to coś ma 4 palce?

Kciuk jest po prostu zasłonięty, bo jak wiadomo jest umieszczony przeciwstawnie do reszty palców. Dlatego nie zobaczysz go na tym zdjęciu.

A mi to przypomina dziecko z pewna choroba, tylko nie pamietam, jak ona sie nazywala...

Nie wiem czy o to Ci chodzi --> kwashiorkor
Dzieci mające tą chorobę są bardzo podobne do mumii ze zdjęcia (wypukły brzuch, chude kończyny). Jedynie te długie palce tutaj nie pasują.

FOTO:

Dołączona grafika
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych