Skocz do zawartości
Zdjęcie

Kaczyńscy, a teorie spiskowe.


 • Zamknięty Temat jest zamknięty
12 odpowiedzi w tym temacie

#1

insi.
 • Postów: 97
 • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Moi drodzy.

Nigdzie nie znalazłem podobnego tematu, więc go zakładam. Celem tematu jest podawanie przez was przykładów działań polskich polityków, które ewidentnie wskazują, że realizują oni zasadę ,,dziel i rządź", bądź ewidentnie uczestniczą w spisku sterowani przez osoby z ,,zewnątrz".
Przykład Kaczyńskich, jako ci którzy uczestniczą w spisku świadomie bądź nieświadomie dla mnie jest oczywisty.

1. Bezwarunkowe wykonywanie poleceń USA bez konsultacji ze społeczeństwem - przykład tarcza antyrakietowa. Nie jestem pewien, czy zostali czymś przestraszeni, czy robią to z ,,miłości" do Ameryki. Wogóle wykluczają mozliwość dialogu ze społeczeństwem w tej kwestii, która bedzie rzutować na bezpieczeństwo Polski przez kilkadziesiąt najbliższych lat, choć deklarują, że gotowi są do przeprowadzenia referendum w sprawie finansowania podwyżek w służbie zdrowia przez najbogatszych obywateli. Co ciekawe identycznie bezwarunkowo ,,propozycję nie do odrzucenia" przyjęli Czesi i podobnie jak w Polsce 70% społeczeństwa czeskiego jest przeciw tarczy, a Czesi są bardzo pragmatycznym i dość zachowawczym społeczeństwem. Czyli tak jak w jednym z wywiadów Daniel Estulin ustami jednego z Iluminatów stwierdził, że rządy wszystkich krajów dostały list od grupy osób, która podejmuje decyzje o losach świata (koronowane głowy, miliarderzy, bankierzy, MJ-12 itp), że niewykonywanie ich poleceń przez rządy danego kraju skutkowac bedzie wojną.

2. Zobaczcie jak Kaczyńscy realizują zasadę ,,dziel i rządź i łącz na nowo w inny sposób". Uważam, że Kaczyńscy mogli zostać wprowadzeni w świat spisku przez Jana Jóżefa Lipskiego - jednego z najbardziej zasłużonych masonów polskich, który bywał w domu Kaczyńskich, kiedy ci byli dziećmi i dorastającymi młodzieńcami. Wpływ ideologii masońskiej jest widoczny w działaniach Kaczyńskich w wielu dziedzinach. Chociaż nic nie wiadomo o tym, że Kaczyńscy należeli formalnie do masonerii, ale wiadomo na pewno, że są członkami Opus Dei - tajnej organizacji parakościelnej, która została założona przez faszyzującego opętańca Josemarię Escrivę. Zresztą do tej organizacji należy wielu działaczy PiS, a także PO, np. L. Dorn, H. Gronkiewicz Waltz, Kazimierz Michał Ujazdowski, Adam Lipiński, Edgar Gosiewski, i wiele innych osób na eksponowanych stanowiskach rządowych, jak i samorządowych. Wszyscy oni realizują świadomie bądź nie (podobnie jak masoneria) jakąś tajną poltykę kościoła służącą jedynie Watykanowi, a osłabiającą państwo na terenie którego działają.
Jak zrozumieć fakt, że Kaczyńscy wybrali na stanowisko Prezesa TVP - masona B.Wildsteina, jednocześnie trzymając z Rydzykiem, który masonerię gromi i ,,zwalcza". Pozorny brak konsekwencji?
- Chyba nie, bo dzisiejsza informacja z Onetu, gdzie Kaczyńscy zabiegali o rozmowę z Ruppertem Murdochem, królem mediów amerykańskich, który swoimi programami telewizyjnymi ogłupił i nadal ogłupia dziesiątki milionów Amerykanów, a w Polsce na początek chce przejąć upadającą telewizje Puls pokazuje, że chyba Kaczyńscy świadomie uczestniczą w spisku.
Osobiście nie wierzę w ich naiwność i głupotę w sposobie prowadzenia polityki, twierdzę, że jak ,,szepcze sie po kątach" Okrągły Stól w roku 1989 spowodował, że zawarto układ, że raz wybory wygrywa prawica, a raz lewica i to obserwujemy od 18 lat. Najbardziej mnie drażni, że media i politycy dzielą społeczeństwo na lewicowców i prawicowców, a ludzie na to pozwalają i skaczą sobie potem do oczu na forach internetowych, w rodzinach, podczas manifestacji ulicznych.

Twierdzę, że zarówno Tusk, Kaczyńscy, Rokita, Kwaśniewski i inni grają w tej samej drużynie. Kłócą sie na pokaz, przed kamerami, a potem mówią sobie po imieniu i cicho realizują jeden cel, choć każdy w odmienny sposób. Kiedy Kwaśniewski publicznie wyrażał chęć objęcia funkcji przewodniczącego ONZ zrozumiałem, że on też jest częścią spisku. Wszyscy dziwili się, że Kwaśniewski wysłał polskich żołnierzy do Iraku niemal na skinięcie palcem Amerykanów, co wywołało publiczną wściekłość PO i Kaczyńskich. Zobaczcie dzisiaj jak Kaczyńscy cichutko bez najmniejszej konsultacji ze społeczeństwem wysyłają Polskich żołnierzy do Afganistanu, szybciej niż poprosili Amerykanie i w większej liczbie.

Nie uwierzę, że większość polityków świadomie uczestniczy w spisku - przeważnie są to miernoty, ale karierowicze i kanalię, którzy w mig odczytują potrzeby i zapatrywania szefa partii i realizują jego politykę, np Gosiewski, Cymański, Szczypińska, Kuchciński.

Lenin, który sam był Iluminatem i wtajemniczonym wprost nazywał oddanych i wiernych komunistów ,,użytecznymi idiotami"

#2

Tacita.

  Ukryty wymiar

 • Postów: 859
 • Tematów: 53
 • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

A jakie są Twoje założenia?#3

Ivellios.

  ÓSMY ZMYSŁ

 • Postów: 1625
 • Tematów: 401
 • Płeć:Mężczyzna
 • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Kolega chyba za dużo się "Nexusa" naczytał ;]#4

Smiler.
 • Postów: 146
 • Tematów: 11
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Dlaczego? Ja mom dokładnie takie same poglądy na temat tej 'szopki', o czym zresztą pisałem chyba w temacie 'CHIPY + i -'. Czekam na większe info, sam narazie się nie rozpiszę, bo mam egzaminy :P .

Nawiązując do tego mogę jedynie podesłać linka do swojej wypowiedzi w wyżej wspomnianym temacie, która nawiązuje po części do tematu ;] .
klik ;)

#5

Ejael.
 • Postów: 1261
 • Tematów: 56
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

1. Bezwarunkowe wykonywanie poleceń USA bez konsultacji ze społeczeństwem


Chwała im za to - im mniej ludzie mają do gadania tym silniejsze państwo.

Reszta to farmazony. Jak ktoś nazywa "faszyzującym opętańcem" świętego KK to o czym dalej gadać... Możesz go nielubić ale udowodnij swoje tezy a nie walisz czysto emocjonalnie bez jakichkolwiek dowodów czy argumentów.

Widzisz spiski tam gdzie to jest najczystsza i dosyć prosta polityka.

#6

bonifacy_krak.
 • Postów: 232
 • Tematów: 10
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

...że są członkami Opus Dei - tajnej organizacji parakościelnej, która została założona przez faszyzującego opętańca Josemarię Escrivę.

To nie jest tajna organizacja "para kościelna" tylko legalnie działająca organizacja kościelna zrzeszająca ludzi wielbiących Boga swoją codzienną pracą. Do niej należą wszyscy, jak i duchowni tak i świeccy i nie tylko politycy ale np. zwykły sklepikarz z monopolowego. To nie jest organizacja typu "Iluminaci" lub Masoneria". Opus Dei jest są otwarta i nie skrywa tego że jest i że działa. Proszę nie szerzyć kłamstw. A to, że Kaczyńscy należą do Opus Dei tylko umacnia fakt że są przeciwko masonerii i jej ideologi a wiec ten twój cały tekst jest bez sensu.

Moja ocena: 1/10

#7

Mariush.
 • Postów: 4307
 • Tematów: 60
 • Płeć:Mężczyzna
 • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Co do punktu pierwszego.
Są takie sprawy, w których społeczeństwo nie musi mieć wiele do gadania. Przeciętny zjadacz chleba nie ma ani wiedzy, ani kompetencji do decydowania o takich sprawach. Po awarii w Czarnobylu władza uległa podobnej, panicznej reakcji społeczeństwa i co dziś mamy. Zamiast znaczącego udziału siłowni jądrowych w produkcji bezpiecznej i czystej energii elektrycznej, dalej męczymy się z mało wydajną, brudną produkcją prądu w stanowiących absolutną większość, przestarzałych elektrowniach węglowych.#8

NoMeansNo.
 • Postów: 1580
 • Tematów: 8
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Dorn należy do Opus Dei? A tak niedawno się ochrzcił...

Zaiste całość to piekna teoria spiskowa i to powoli zmierzająca do działki, którą władają specjaliści od nauk medycznych.

#9

mortyr.
 • Postów: 1171
 • Tematów: 46
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ejael :Chwała im za to - im mniej ludzie mają do gadania tym silniejsze państwo.


PAŃSTWO to przede wszystkim obywatele, a nie grupka popaprańców chwilowo będących w rządzie. Nie ma obywateli, to nie ma państwa.
Poza tym nie zgadzam się, żeby grupka ludzi nie mająca o niczym zielonego pojęcia podejmowała tak ważne decyzje. Powinni powołać najpierw komisję ekspertów, która o tym zadecyduje.

Twierdzę, że zarówno Tusk, Kaczyńscy, Rokita, Kwaśniewski i inni grają w tej samej drużynie. Kłócą sie na pokaz, przed kamerami, a potem mówią sobie po imieniu i cicho realizują jeden cel, choć każdy w odmienny sposób.


Masz rację kolego. Już umieszczałem kiedyś podobne informacje w temacie o Iraku. Oto cytat:

Czasopismo FAKTOR X:

Artykuł z nr. 25 (1999r.):

GLOBALNE ZARZĄDZANIE

W taki oto sposób kraje rozwijające się mogą być wyjątkowo skutecznie manipulowane przez osłabianie gospodarki, wywoływanie wojen domowych i rewolucji.
Zdaniem Suttona, proces ten ma toczyć się powoli, dlatego jest niedostrzegalny dla niewtajemniczonych. Jednak ostatecznym rezultatem jest zawsze przechylenie szali równowagi międzynarodowej na korzyść raczej niewielkiej elity politycznej.
Polityka Nowego Porządku polega na odgrywaniu ról zwaśnionej "lewicy" i "prawicy" , na bazie czego powstaje nowy społeczny, polityczny i ekonomiczny ład, w którym decydujący głos mają architekci nowych zasad. Sutton twierdzi, że w kręgach polityki zagranicznej proces ten określa się mianem "Zarządzania Kryzysem". Cała sztuka polega na tym, żeby doprowadzić do kryzysu i nieustannie go zaogniać, nie tracąc jednak nad nim kontroli.

#10

Indoctrine.
 • Postów: 1450
 • Tematów: 7
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ani Kaczyńscy ani Dorn nie są w Opus Dei. Natomiast Marek Jurek jest.
Nie lubię jak ktoś bawi się w spiskowe teorie i manipuluje faktami..

#11

Vaherem.
 • Postów: 705
 • Tematów: 9
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Dajcie spokój, po tytule liczyłem na coś lepszego.
Autor uraczył nas garścią informacji, podajac je za pewnik. Jakby jego pewność siebie miała nam wtłoczyć do mózgu zakodowaną informacje - "autor tekstu ma rację". Stary, nadajesz się do masonerii...
Za dużo tych pewników - ten faszyzował i był chory psychicznie, Opus Dei, tajna organizacja sprawująca władze nad światem (za dużo Dana Browna, a to, że Opus ma droga siedzibe w Nowym Yorku nie znaczy, że jest jakomś super tajną organizacją), Oficjalna Polityka to tylko pokazówa dla głupich, szarych obywatelii. By pokazać nam, że autor jest po naszej stronie, na początek wali garscią statystyk o tarczy antyrakietowej (podana wiarygodna informacja ma działać tak by cały artykuł wydawał się wiarygodny). Dalej mamy tajemniczego proroka, który urabiał Kaczorki od dzieciństwa.
Będe już kończył.
Co do okragłego stołu - nie było ządnego układu, a przynajmniej nei takeigo jak myślisz. Polskie społyczeństwo raz wybiera lewice, a rugi raz prawicie, bo jest za głupie, że by zrozumieć, że 4 lata to za krótki okres, żeby wszystko diametralnie zmienić. Ale moher berets są na to zagłupie, a młodzi to anarchiści nie uznajacy wyborów ;p

Ps - Pielięgniarki to też pewnie masoni, strajkują na pokaz.

#12

Ciszu.
 • Postów: 211
 • Tematów: 23
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Na tej podstawie jaka przedstawil insi mozna "przebadac" wszystkich politykow, wszystkie grupy spoleczne z Toba wlacznie. Podchodzcie do tego troche z dystansem, prosze ;) .

#13

insi.
 • Postów: 97
 • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Co do punktu pierwszego.
Są takie sprawy, w których społeczeństwo nie musi mieć wiele do gadania. Przeciętny zjadacz chleba nie ma ani wiedzy, ani kompetencji do decydowania o takich sprawach. Po awarii w Czarnobylu władza uległa podobnej, panicznej reakcji społeczeństwa i co dziś mamy. Zamiast znaczącego udziału siłowni jądrowych w produkcji bezpiecznej i czystej energii elektrycznej, dalej męczymy się z mało wydajną, brudną produkcją prądu w stanowiących absolutną większość, przestarzałych elektrowniach węglowych.


Przyznaję ci rację mariush, w temacie Czarnobyla, ale pomyśl co stanie się jeśli konsorcjum wojskowo- wywiadowcze ,,wyrwie się spod jurysdykcji swoich cywilnych mocodawców" tj. nikogo spoza ich ścisłego kręgu nie informują o swoich często sprzecznych z obowiązującym prawem działań. Każde, dowolne, podkreślam dowolne działanie mogą zatrzymać do wiadomości w swoim kręgu i usprawiedliwić bezpieczeństwem państwa. Zakładanie, że wywiady poszczególnych krajów stosują się do obowiązującego prawa i informują o wszystkim cywilnych zwierzchników sił zbrojnych jest dziś tezą niedorzeczną. Co z tego, że obowiązuje wolność słowa i ochrona treści korespondencji prywatnej jak w Stanach służby specjalne mogą przeczytać każdego maila i każdy list(teoretycznie) w imię w walki z terroryzmem (projekt Echelon i inne). Przecież do diabła sami uknuli ten spisek z terroryzmem, sami dokonali zniszczenia WTC, po to m in. móc wszcząć wojnę w Iraku, a niejako przy okazji dowolnie buszować w przywatnej korespondencji w necie.
Wyobraź sobie, że wiesz za dużo o ich działaniach i rozpowszechniasz tę zdobytą wiedzę w necie pisząc, że np Bush to taki, a taki i np planujesz go sprzątnąć. Gdyby Diablo-Bush miał mentalność Kaczorów to służby specjalne i policja wytropiłyby cię w momencie i zamknęły jako grożnego terrorystę, chociaż nic nie zrobiłeś. W Stanach jest to możliwe nie od dziś.Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych

stat4u