Skocz do zawartości


Zdjęcie

UFO - co na ich temat wie Rząd USA


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
35 odpowiedzi w tym temacie

#16

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Komuś bardzo zależy, żeby takie wiadomości miały jak najmniej odbiorców. To samo dotyczy polskich mediów.

A potrafisz na to spojrzec z innej strony ? czy jesli np. w "Fakcie" (a dla mnie i Hustler i CKM to cos jak Fakt) pokaze sie kosmitow ktorzy wylosowali numery w lotka panu Zdziskowi, to tez oznacza ze inne gazety tego nie publikuja bo komus na tym zalezy ? Jaki z tego wniosek ? poprostu szanujace sie gazety nie publikuja plotek, wyssanych z palca i niepotwierdzonych informacji. Czy tak ciezko to pojac ?
  • 0

#17

apo5.
  • Postów: 773
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Są dwie opcje.
Albo cała historia o ufo to jedna wielka manipulacja rządów całego świata nad ludzmi, i pan greer razem ze swoimi ludzmi jest czescią projektu "wielka sciema", albo greer mowi prawde i ci zemerytowani żołnierze też mówią prawdę więc chłopaki naprawdę próbują wszystkich oświecić. Osobiscie skłaniam się ku drugiej opcji. Wierzę greerowi i liczę na to że cały świat dowie się co pewni ludzie mają lecz ukrywają (nie czuję kiedy rymuję [; )
  • 0

#18

bini.
  • Postów: 163
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Albo jest jeszcze jedna teoria. Pan Greer jest jednym z rządu, który przygotowuje nas do odtajnienia tego co było przez dziesiątki lat ukrywane. Najwidoczniej rządy stwierdziły, że najwyższy czas pokazać nam pewne rzeczy, mniej istotne a zatuszować inne.
  • 0

#19

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Są dwie opcje. Albo cała historia o ufo to jedna wielka manipulacja rządów całego świata nad ludzmi, i pan greer razem ze swoimi ludzmi jest czescią projektu "wielka sciema", albo greer mowi prawde i ci zemerytowani żołnierze też mówią prawdę więc chłopaki naprawdę próbują wszystkich oświecić. Osobiscie skłaniam się ku drugiej opcji. Wierzę greerowi i liczę na to że cały świat dowie się co pewni ludzie mają lecz ukrywają (nie czuję kiedy rymuję [; )

Jest jeszcze jedna opcja, "ludzie tak bardzo lubią oszukiwać się wzajemnie, że wymyślili rząd, by robił to za nich"
  • 0

#20

eltom.
  • Postów: 204
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Co dosadnie widać u nas.

A artykuł ciekawy, ale bez konkretów. Tak, to i ja mogę pogadać.
A gdzie dokumenty, filmy itp? Z samego gadania nic nie wychodzi.

dj_cinex : Film i dokumenty są na forum - kto szuka ... ten znajdzie. Ale i tak dobrze wiemy, że nawet te "rzeczy" nie zrobią "na niektórych" wrażenia :)
  • 0

#21

eltom.
  • Postów: 204
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Chciałbym zobaczyć ten generator. Jakieś schematy, film z jego działania.

dj_cinex : Szukaj informacji na temat "ARV" - Alien Reproduction Vehicle - są tam szczegółowe schematy :)
  • 0

#22

eltom.
  • Postów: 204
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wpisałem w wyszukaj i wyrzuciło mi tylko ten temat w którym jesteśmy. Ukrywasz go? :D

dj_cinex : Ja nic nie ukrywam. Tego jeszcze nie ma na forum, ale w necie tak. Są opisy, szkice i zeznainia jednego ze świadków Disclosure Project Marka McCandlisha... - zarówno w formie pisemnej jak i wideo...
  • 0

#23

eltom.
  • Postów: 204
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Doszedłem, do tego, tyle że wcześniej było napisane, że szukać na forum :)
Dlaczego w tytule rząd USA jest napisany z dużej litery? Jakoweś kumoterstwo? :D

dj_cinex : Dlaczego z dużej ? Nie wiem... tak mi się napisało... i tak pozostało...
  • 0

#24

SmyX.
  • Postów: 23
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Koleś dobrze gada, mniejmy nadzieję, że za kilka lat ta techologia będzie w naszych rękach, i prawda wyjdzie na jaw, a tak na marginesie... Może to Amerykańce zaraziły naszego byłego prezydenta "chorobą Filipińską", co? ^^
  • 0

#25

Głodomoor.
  • Postów: 38
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ludzie nie pomyśleliście że jak to już wyjdzie na jaw, na całego, to wybuchnie taka rewolucja jakiej na Ziemi nie było... Wtedy będzie ładna jazda, dlatego podejrzewam że się o wszystkim dowiemy za jakieś 20 lat najmniej. Więc według mnie: nie chciałbym żeby aż tak nagle nam to wszystko wyskoczyło mówiąc: hejah bana. Wolałbym się przygotować. Tak nagle rzucić wszystkie źródła znanej nam energii... Wybuchła by naprawdę niezła katastrofa.
  • 0

#26

Makson.
  • Postów: 167
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Mnie osobiście ta technologia nie interesuje tak bardzo, jak świadomość którejś z dużo lepiej rozwiniętych cywilizacji. Doskonale zdaję sobie sprawę, że nasza cywilizacja jest na ciągłym etapie poznawania wszelakich rzeczy, z każdym okresem przybywa nam wiele odpowiedzi w niemal każdej dziedzinie, lecz pytań czasami przybywa jeszcze więcej. Poziom świadomości człowieka jest bardzo mały w stosunku do różnorodnych teorii alternatywnych, które są spowodowane niewiedzą. Chciałbym nawiązać choć krótki kontakt z członkiem bardziej świadomej cywilizacji. Pogłębić swoją świadomość na wiele tematów, taka istota napewno więcej wie o ludziach niż my o sobie sami, nie wspominając innych kwestii. Taka istota odpowiedziałaby nam szybciej na szeregi nurtujących nas pytań niż jakie kolwiek, nawet najbardziej kosztowne badania naszych naukowców. Chciałbym wiedzieć jak myśli taka istota o ogromnej świadomości. Jak podchodzi do życia...do śmierci, do wielu przyziemnych kwestii i nie tylko... :)
Akurat jeśli chodzi o istnienie innych cywilizacji to jestem w pełni świadomy, że jest ich bardzo wiele...jeszcze więcej...być może faktycznie odwiedzają naszą planetę, ale jak nawiązać kontakt? Jak wgłębić się w ich umysł? Nie ma niestety żadnych oficjalnych przesłań z których mógłbym choć trochę zaczerpnąć tej świadomości. Zbyt bardzo jesteśmy ograniczeni :D
  • 0

#27

Najunet.
  • Postów: 51
  • Tematów: 15
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

Rewelacja po prostu ;] bardzo ciekawy temat myślę, że będę do niego wracał. 2012 - może , wtedy wszystkiego się dowiemy , chociaż ja już wiem, że oni istnieją. :D
  • 0

#28

LEON.
  • Postów: 7
  • Tematów: 1
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Zanim tajne projekty ujrza swiatlo dzienne minie minimum kilkadziesiat lat jesli nie wiecej, wiec my tego nie doczekamy, chyba ze jutro rozbije sie lub wyladuje statek obcej cywilizacji na srodku Rynku w jakims duzym miescie. A swoja droga, ciekawe , ze wszystkie kadastrofy mialy miejsce w miare odosobnionych miejscach, jakby nie mogly walnac np w jakis park miejski:)
  • 0

#29

Luccash.
  • Postów: 5
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Bardzo interesujący wywiad, ale tak jak już ktoś wcześniej zaznaczał. Mnie najbardziej dziwi, że został opublikowany w takiej a nie innej gazecie..
  • 0

#30

Andy-1970.
  • Postów: 345
  • Tematów: 22
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Jestem w trakcie czytania książki "Zakazana Nauka". Wiele razy przewija się w niej motyw zastraszania i mordowania naukowców którzy odkrywają za dużo. Cały artykuł brzmi dla mnie bardzo wiarygodnie. Światem rządzi kasa i Ci którym wpada 90% nie oddadzą jej tak łatwo. Pamiętajcie jeszcze o technologii nad którą pracował Hitler.
  • 1


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych