Skocz do zawartości


Zdjęcie

Głosowe przesłanie od obcych


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
66 odpowiedzi w tym temacie

#31

Chessman.
  • Postów: 1031
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Po co w ogóle tak idiotycznie się ujawniać? I faktycznie jak slusznie zauważyl Michal, przemawiać ckliwymi, malo oryginalnymi frazesami?

Po pierwsze może są ckliwe i mało oryginalne, ale mądre i prawdziwe. I po drugie, jak dla mnie jest jedno wytłumaczenie dlaczego inaczej się nie ujawnią:
"Opuszczamy teraz płaszczyznę waszego istnienia. Bądźcie pobłogosławieni przez najwyższą miłość i prawdę kosmosu."
Ponieważ nie są na naszej płaszczyźnie istnienia i może są w stanie tylko przesłać do nas sygnał i czasem przeniknąć do naszej rzeczywistości? Z drugiej strony słyszy się także o obserwacjach "stałych" obiektów, więc wtedy to wytłumaczenie słabnie. Chyba, że zaiste jest więcej obcych na naszej planecie i może niektórzy chcą się ujawnić, a inni przeciwnie? No i nie zapominajmy o nikczemnych rządach tających przed nami informacje o UFO(pomijam te, które niedawno zaczęły ujawniać niektóre dokumenty) Za dużo tych retorycznych pytań :)
  • 0

#32

Kaszub.
  • Postów: 34
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nawet, jeśli to fake (a podejrzewam, że tak), to przesłanie jest bardzo praktyczne i mądre.

Poza tym, to element wypowiedzi, który przerwał jakąś transmisję telewizyjną?
  • 0

#33

kenio.
  • Postów: 80
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przecież było już mówione, że na tym filmiku z youtube dźwięk jest oryginalny, natomiast obraz dodał gościu co go zamieścił na stronie, ot żeby ładnie było - więc akurat ten argument przeciw prawdziwości odpada.


A to sorki, moj blad;) chociaz ogolnie bardziej wiarygodne by bylo bez tego szaraka...

ogolnie przekaz dosc ciekawy...sam niewiem co o tym myslec, dobrze by bylo znalezc osoby ktore slyszaly to na zywo w tamtym czasie i mogly by to potwierdzic...
  • 0

#34

Kaszub.
  • Postów: 34
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A kiedy owa transmisja i jej przerwanie miały miejsce?
  • 0

#35

Chessman.
  • Postów: 1031
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

kaszub było już też mówione: 5:10 PM on Saturday November 26, 1977- sobota 26 listopada godzina 17:10 rok 1977. Czy nikt tu nie czyta całych tematów? :)
  • 0

#36

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wiecie cio? Mi to brzmi tak jak gdyby zostało przerobione w Cool Edit'cie lub jakimś innym dobrym edytorze.
Wystarczy kilka efektów dźwiękowych + nagrać i wmontować szumy z radia.
  • 0



#37

Chessman.
  • Postów: 1031
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

O rany, a czego się NIE DA zmontować/sfałszować hę? Wszystko się da, niestety.Dlatego można tylko gdybać czy ta wiadomość była prawdziwa czy nie...
  • 0

#38

maksioremix.
  • Postów: 34
  • Tematów: 1
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nawet jeśli to nieprawda to po co ktoś miałby to robić ??
  • 0

#39

iniside.
  • Postów: 541
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dla rozrywki, Dla własnej satysfkacji. Włamenie sie gdzieś daje ogromną satysfakcje przechytrznia kogos :P
  • 0

#40

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

W niedzielę 26 listopada 1977 roku o godzinie 5:10 wieczorem w Wielkiej Brytanii tajemniczy głos przedstawiający się jako "Vrillon z Asztarskiego Dowództwa Galaktycznego" nadał na żywo nielegalny przekaz podczas wieczornego serwisu informacyjnego.

Transmisja trwała ponad pięć minut. Zagadkowy elektroniczny głos - któremu towarzyszył dziwny pulsacyjny dźwięk, pogłos i usterki techniczne - zagłuszył normalny przekaz dźwiękowy, by odczytać długie, skierowane do widzów ostrzeżenie przed nadciągającą globalną katastrofą, do której obecnie zmierza ludzkość (nie spowodowało to usterek w obrazie, zaś nielegalna transmisja głosowa zastąpiła ścieżkę audio sygnału TV).

Pod koniec nagrania słyszymy coś, co znawcy nazywają "łajdacką transmisją", czyli fragmenty dialogu z kreskówki, muzykę z "Looney Tunes", odgłos eksplozji, dziwny świergot i inne odgłosy.

Nielegalna audycja była badana przez znawców, którzy nie mogli ustalić źródła sygnału lub tego, kto go nadał. Przyjęto, że audycja byłą żartenm przygotowanym przez kogoś, kto nadał sygnał wystarczająco silny, aby zagłuszyć transmitery sygnału VHF, ale przez ostatnie 30 lat nikt się nie przyznał do takiej transmisji (moje własne śledztwo w sprawie tego incydentu ujawniło nie posiadającą nazwy podejrzaną grupę studentów, nie ma jednak dowodu, który potwierdziłby moje podejrzenia. Innym podejrzanym był człowiek posiadający kontakty w brytyjskim ministerstwie łączności, znany jako "Cosmic Cowboy", otoczony grupą przyjaciół. Obecnie nie potwierdzono ani jednego ani drugiego podejrzenia).

Później potwierdzono, że pięć głównych transmiterów zostało zagłuszonych jednocześnie, przy czym było to raczej spektakularne, gdyż takie zagłuszenie wymagałoby znacznej mocy transmisyjnej i dobrej koordynacji naziemnej.

Zdarzenie wywołało gdzieniegdzie panikę wśród ludzi, którzy wierzyli, że transmisja pochodziłą od obcej cywilizacji.

Ponieważ zdarzenie miało miejsce 30 lat temu, uleciało już ono z pamięci większości ludzi i pozostaje w sferze zainteresowań osów badających historię UFO.
Osoby (lub bytu) odpowiedzialnej za transmisję nigdy już więcej nie usłyszano.

Nota: Przyjęta nazwa "Obcy" odnosząca się do osoby występującej w transmisji wciąż jest dyskutowana. W źródłach opisujących ten incydent przemawiająca osoba jest nazywana różnie, imieniem Vrillon, Gillon, Glon, Bramaha lub Gramaha. Obecnie zarówno w źródłach ustnych jak i pisemnych byt jest określany imieniem Vrillon i ja również wybrałem to imię do określenia tej osoby.

Oto pełne tłumaczenie wypowiedzi nadanej podczas transmisji:

(patrz kilka powtos wyzej, Eurycide juz przetlumaczyl)

Opracował Curt Rowlett
Tłumaczenie: Ivellios

Tutaj można posłuchać nagrania z transmisji Vrillona (sam dźwięk)

  • 0



#41

Five Psion.
  • Postów: 117
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ooohh x.X A więc Obcy posługują się angielskim x_X
  • 0

#42

Marian666.
  • Postów: 20
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przesłuchałem całe i nie brzmi mi zbyt przekonująco. Nie wiem czemu, ale wydaje mi się, że skoro oni są tak dalece bardziej rozwinięci technologicznie od nas, to stać ich na lepsze symulatory mowy
  • 0

#43

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Jak zwykle, mozna albo wierzyc, albo nie wierzyc, zero konkretow. Wiec co sie ludzie dziwicie ze w mediach itd. sie o tym nie mowi, skoro wszystkie informacje sa tego typu ? Tu juz nie chodzi (uprzedzajac) o to, zeby ufo wyladowalo komus przed domem w ogrodku, ale o zwykle konkrety, ktore mozna zweryfikowac i jakos potwierdzic, zbadac, a nie wierzyc na slowo. A chyba nikt nie chce zeby ufologia byla wiara, zjawiskiem niewyjasnionym, tylko faktem jak wszystko inne. Chyba ze sie myle ? Pozatym jak wiadomo, wiekszosc krazacych filmikow z ufo np. na youtube to fake'i (probe, ufo w chinach, ufo kolo wtc), czy prorokow przewidujacych ujawnienie sie w kwietniu 2007 ?. Czemu sie o tym zapomina bez echa ? Czemu tych ludzi sie nie krytykuje tylko media ze nie chca nic pokazac ? przeciez powinno sie tepic falszerzy, ktorzy wprowadzaja dezorientacje wsrod filmikow ktore moze sa prawdziwe ? czyz nie ? Jednak ja mam wrazenie ze niektorym to wcale nie przeszkadza ze ludzie falszuja filmiki, informacje, bo maja sie czym popodniecac, a nawet uwazaja falszywe filmiki za dobry nawoz dla ufologii.
  • 0

#44

Shapiro.
  • Postów: 83
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A mi link nie chodzi ;/ pisze że został usunięty bo coś tam ..
  • 0

#45

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To skorzystaj z tego linka do empetrojki ktory ja podalem kilka postow wczesniej. To jest dokladnie to samo tylko ze bez obrazu.
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych