Skocz do zawartości


Zdjęcie

Głosowe przesłanie od obcych


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
66 odpowiedzi w tym temacie

#16

Gagatek.
  • Postów: 233
  • Tematów: 17
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a propo angielskiego akcentu, to chyba zrozumiałe że skoro mówi do angoli to robi to w ich akcencie, a nie np. niemieckim czy polskim? :P
  • 0

#17

----.
  • Postów: 359
  • Tematów: 75
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

ziomallo pomysl logicznie, takie wydarzenie 30 lat temu i przez 30 lat wszyscy o tym zapomnieli ? bez jaj, gdyby takie cos mialo miejsce to by kazdy dzieciak dzisiaj o tym wiedzial, jak o kazdym wiekszym wydarzeniu typu wojny, zamach na WTC itd.


Vin Diesel , pomysl logicznie.


Powiedz cokolwiek o UFO , co bylo na powaznie w TV. Nie widzisz ze ten temat jest caly czas zamkniety i teraz poza internetem to praktycznie nigdy nic sie nie slyszy o tym?
  • 0

#18

tom3k.
  • Postów: 127
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Idąc tropem Wikipedii:

http://en.wikipedia....alactic_Command

Ashtar Command (or Ashtar Galactic Command) is an extraterrestrial organization associated with and promoted by New Age believers and contactees like George Van Tassel and others.


Nagłówek i chyba ten ważniejszy wycinek - sorry bardzo, ale zarówno nazwa jak i to przesłanie od razu mi pachniało New Age, bez sprawdzania gdziekolwiek.
  • 0

#19

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Hehe i tu jest sedno sprawy, temat nie jest zamkniety przez nikogo, dlatego bo nikt sie tym nie interesuje, tylko poprostu nie ma czym sie interesowac, a to jest typowa zagrywka entuzjastow, zwalanie na nauke, ze nei chce sie tym interesowac, a tak naprawde nawet nie ma czym. Gdyby byly jakiekolwiek dowody na te wszystkie teorie, wierz mi, juz dawno wszyscy by sie tym zainteresowali. Pozatym co jak co, media to pierwsze skrzypce jesli chodzi o szukanie sensacji, w koncu musza na czyms zarabiac, wiec troche desperacka ta twoja obrona "faktow". Ale to typowe tlumaczenie zastoju dzisiejszej ufologii, ze "nie chca sie zainteresowac bo boja sie osmieszenia". Nie boja sie, oni czekaja na konkrety.
  • 0

#20

----.
  • Postów: 359
  • Tematów: 75
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Hehe i tu jest sedno sprawy, temat nie jest zamkniety przez nikogo, dlatego bo nikt sie tym nie interesuje, tylko poprostu nie ma czym sie interesowac, a to jest typowa zagrywka entuzjastow, zwalanie na nauke, ze nei chce sie tym interesowac, a tak naprawde nawet nie ma czym. Gdyby byly jakiekolwiek dowody na te wszystkie teorie, wierz mi, juz dawno wszyscy by sie tym zainteresowali. Pozatym co jak co, media to pierwsze skrzypce jesli chodzi o szukanie sensacji, w koncu musza na czyms zarabiac, wiec troche desperacka ta twoja obrona "faktow". Ale to typowe tlumaczenie zastoju dzisiejszej ufologii, ze "nie chca sie zainteresowac bo boja sie osmieszenia". Nie boja sie, oni czekaja na konkrety.



Przeczytaj co napisalem jeszcze raz :cafe:
  • 0

#21

Chessman.
  • Postów: 1031
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Nawet jeśli to by była prawda(nie wiem, ciężko mi osądzać) to zgadzam się z Ziomallem. Nikt by o tym nie mówił. Tak to już jest, jeśli są informacje o UFO w mediach to w dziale fun i na 1 kwietnia :] Brak konkretów? Same obserwacje nie wystarczą? Mówią o wielu rzeczach choć nie mają o nich większego pojęcia, tymczasem ten temat jest obiektem do wyśmiewania. Litości jak nie mówią o masowych obserwacjach w Inowrocławiu, Meksyku czy wielu innych miejscach to o czym tu gadać? Tzn u nas nie mówią bo już w wspomnianym przeze mnie przed chwilą Meksyku mówi się o UFO normalnie w wiadomościach, bez wyśmiewania.
  • 0

#22

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Myślałem ze tym razem powiedzą coś oryginalnego :)
  • 0

#23

kenio.
  • Postów: 80
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

wedlug mnie hoax, wszystko jest ogolnie zrobione tak ze mozna w to uwierzyc oprucz jednej rzeczy wedlug mnie.... tej pixelozy robionej co jakies 5-10sec z szaraka, wydawalo mi sie ze kiedy kontakt radiowy sie urywa to w tym przypadku kiedy sa zaklucenia na ekranie powinny tez byc przy glosie, a nie ma tego, takze imho nieudane falszerstwo..
  • 0

#24

Patryczek.
  • Postów: 577
  • Tematów: 18
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mógłby ktoś przetłumaczyć ten tekst ? Jestem ciekaw a niektórych słów nie rozumiem ;] Będe wdzięczny, ale chyba nie tylko ja bedę wdzięczny.
  • 0

#25

tom3k.
  • Postów: 127
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

wedlug mnie hoax, wszystko jest ogolnie zrobione tak ze mozna w to uwierzyc oprucz jednej rzeczy wedlug mnie.... tej pixelozy robionej co jakies 5-10sec z szaraka, wydawalo mi sie ze kiedy kontakt radiowy sie urywa to w tym przypadku kiedy sa zaklucenia na ekranie powinny tez byc przy glosie, a nie ma tego, takze imho nieudane falszerstwo..


Przecież było już mówione, że na tym filmiku z youtube dźwięk jest oryginalny, natomiast obraz dodał gościu co go zamieścił na stronie, ot żeby ładnie było - więc akurat ten argument przeciw prawdziwości odpada.

Fakt, ktoś z chęcią i możliwościami mógłby przetłumaczyć...choć nie za bardzo jest sens - bo to New Age'owska paplanina, i przy odrobinie chęci można znaleźć na necie masę podobnych tekstów - najwidoczniej gadka im się skończyła zanim w ogóle się rozkręciła ;) .
  • 0

#26

Patryczek.
  • Postów: 577
  • Tematów: 18
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przecież było już mówione, że na tym filmiku z youtube dźwięk jest oryginalny, natomiast obraz dodał gościu co go zamieścił na stronie, ot żeby ładnie było - więc akurat ten argument przeciw prawdziwości odpada.

Fakt, ktoś z chęcią i możliwościami mógłby przetłumaczyć...choć nie za bardzo jest sens - bo to New Age'owska paplanina, i przy odrobinie chęci można znaleźć na necie masę podobnych tekstów - najwidoczniej gadka im się skończyła zanim w ogóle się rozkręciła ;) .

A New Age wogule istniał JUŻ w tamtych latach ? Chodzi mi o rok dokładnie 1977 r.
  • 0

#27

tom3k.
  • Postów: 127
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wzięte z wikipedii:

New Age - to nieformalny, wielopostaciowy i wielowymiarowy, alternatywny ruch kulturowy, który narodził się umownie w latach 60. XX wieku w USA


Całość tu - http://pl.wikipedia.org/wiki/New_Age

Warto przeczytać, a od razu widać jak często podobne motywy się przewijają.
  • 0

#28

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tekst dość trudny, ale mam nadzieję, że moje tłumaczenie nie odbiega zbytnio od oryginału:


"To jest głos Vrillon'a, przedstawiciela Galaktycznego Dowództwa Ashtar, który mówi do was. Przez wiele lat widywaliście nas w postaci świateł na niebiosach. Mówimy teraz do was w pokoju i mądrości, tak jak przemawialiśmy do waszych braci i sióstr wszędzie, na waszej planecie Ziemia.

Przychodzimy by ostrzec was przed przeznaczeniem waszej rasy i waszego świata, po to abyście mogli porozumieć się ze swoimi bliźnimi i obrać kurs, który pozwoli wam uniknąć katastrofy, która grozi waszemu światu i istotom naszych światów wokół was. Ostrzegamy was dlatego, ponieważ możecie uczestniczyć w wielkim przebudzeniu, podczas gdy planeta zmierza w kierunku Nowej Ery Wodnika. Nowa Era może być czasem wielkiego pokoju i ewolucji waszej rasy, lecz tylko wtedy, jeśli wasi przywódcy będą świadomi istnienia sił zła, które mogą zacienić ich decyzje.

Bądźcie teraz spokojni i słuchajcie, bo wasza szansa może się nie powtórzyć.

Cała wasza diabelska broń musi być usunięta. Czas konfliktu przeminął, a wasza rasa, której częścią jesteście, może przejść na wyższe stadium rozwoju, jeśli pokażecie, że jesteście tego warci. Niestety macie mało czasu, aby nauczyć się żyć w jedności, pokoju i dobrej woli.

Małe grupy na całej planecie uczą się tego i istnieją po to aby przekazać wam wszystkim światło świtającej Nowej Ery.

Możecie zaakceptować lub odrzucić ich nauki, jednakże tylko Ci, którzy nauczą się żyć w pokoju przejdą do wyższych królestw duchowej ewolucji.

Słuchajcie teraz głosu Vrillon'a, przedstawiciela Galaktycznego Dowództwa Ashtar, który mówi do was. Bądźcie świadomi istnienia wielu fałszywych proroków i wskazówek działających w waszym świecie. Będą wysysać z was energię - energię, którą nazywacie pieniądzem, przekazywać ją w złe ręce dając w zamian bezwartościowe odpady. Wasza wewnętrzna boskość będzie was przed tym chronić. Musicie nauczyć się być wrażliwymi na wewnętrzny głos, mówiący wam co jest prawdą a co ułudą, chaosem i kłamstwem. Nauczcie się słuchać głosu prawdy, będącego w was, a zaprowadzicie siebie na ścieżkę ewolucji.

To jest nasza wiadomość dla naszych drogich przyjaciół. Obserwowaliśmy wasz rozwój przez wiele lat, podczas gdy wy obserwowaliście nasze światła na waszych niebiosach. Teraz wiecie, że tutaj jesteśmy. Wiecie również, że istnieją inne istoty na Ziemi i wokół niej, w przeciwieństwie do tego co głoszą wasi naukowcy.

Jesteśmy głęboko zaniepokojeni wami i waszą ścieżką w kierunku światła i zrobimy wszystko co w naszej mocy aby wam pomóc. Nie miejcie strachu, starajcie się tylko poznać siebie i żyjcie w harmonii zgodnie z waszą planetą Ziemią. My z Galaktycznego Dowództwa Ashtar dziękujemy wam za uwagę. Opuszczamy teraz płaszczyznę waszego istnienia. Bądźcie pobłogosławieni przez najwyższą miłość i prawdę kosmosu.
"

Tłumaczenie: Eurycide
www.paranormalne.pl

  • 0



#29

cisz.

    Realizm Magiczny

  • Postów: 832
  • Tematów: 33
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Czy oni jeśli są nie mogą się w jakiś tradycyjny sposób ujawnić, a nie w taki, który jest podważany...przecież to w ogóle nie ma szans powodzenia.
Po co w ogóle tak idiotycznie się ujawniać? I faktycznie jak slusznie zauważyl Michal, przemawiać ckliwymi, malo oryginalnymi frazesami?
  • 0



#30

iniside.
  • Postów: 541
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Co by nie mowic, przeslanie zawiera w sobie duzo prawdy o tym jak rozwoj ludzkosci powinien przebiegac i jak ludzie sa glupi w swej naturze (;
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych