Skocz do zawartości


Zdjęcie

Patryczek


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
101 odpowiedzi w tym temacie

#91

Shirohime.
  • Postów: 66
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Małgorzata - osoba o bardzo kobiecej naturze. Małgorzata należy do ludzi zrównoważonych, spokojnych, umiejących się przystosować do otoczenia i żyjących w zgodzie i harmonii z natura. Małgorzaty żyją w swoich "intymnych małych światach". Kobiety te umieją cierpliwie czekać na swoje przeznaczenie. Lubią krąg rodziny i najbliższych przyjaciół. Dobrze się znają na kobiecej stronie życia, na wszelkich kobiecych umiejętnościach. Są dobrymi żonami, matkami i paniami domu.

Szczerze to nawet połowa się nie zgadza. :hmm:

A ksywka wzięła się sama z siebie. :D

#92

NHolokaust.
  • Postów: 653
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

[Wersja fun]
Robert - cichy, sztywny, w łóżku podobnie, lubi wielkie cyce, szybki inaczej. :rotfl:



#93 Gość_inga

Gość_inga.
  • Tematów: 0

Napisano

Edyta - imię staroangielskie, oznacza pomyślność , szczęście i dobrobyt.

Skromniutko, skromniutko... :hmm:

#94 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Imie Dominik To dominus,domini(z Lat.) - Pan, Wladca :smile:

#95

Meledictum.
  • Postów: 222
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Michał (hebr. מִיכָאֵל - Mîkhā’ēl) - imię męskie pochodzenia biblijnego. Wywodzi się od imienia jednego z archaniołów. Po hebrajsku znaczy "któż [jest taki] jak Bóg". © Wikipedia.org

#96

Patryczek.
  • Postów: 577
  • Tematów: 18
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dzięowa wszystkim za życzonka... umieram o 19.00 i rodze się na nowo...

#97

Apophis_.
  • Postów: 637
  • Tematów: 36
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Mam dwa nicki: Apophis_ i Thimburd.

Apophis_: Jako, że jestem fanem serialu Stargate i historii starożytnego Egiptu, wybrałem sobie właśnie taką ksywkę. :smile: _ powstał, ponieważ gdy rejestrowałem się na forum serialu Stargate, ktoś już miał taką ksyfkę (ale 0 postów...) więc dodałem _. Później jakoś wszędzie miałem _ i dlatego jest już Apophis_ (jedynie w ogame nie mam _, bo dosyć niedawno zmieniono zasady i nie mozna robić znaków szczególnych).

Thimburd: Nick wymyślony zupełnie na poczekaniu, na potrzeby pewnej gry MMORPG. No i tak już zostało. 8-) We wszelkich RPG, opowiadaniach fantasy, grach w świecie fantasy jestem Thimburd.

:beer: :beer: :beer:


W szkole niestety mówią do mnie Kuba :-/ Klasa z którą mamy wf (łączone klasy na wf) mówią do mnie "bober", nie wiem czemu ale nawet fajnie to brzmi :>

#98

Maxxxo.
  • Postów: 61
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja mam ksywke komar, bo z pół roku temu mieliśmy napisać opowiadanie, ja napisałem o czlowieku Komarze (w 1 os. l poj) i tak dziś wszyscy mówią na mnie KOMAR- co mi nie pzeszkadza

[ Dodano: 2006-06-22, 09:00 ]
I am KOMAR

#99

kokojambo.
  • Postów: 38
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a na mnie wołają Biba, bo rok temu wołałem na każdą dziewczynę Biba, Biba aż wkońcu to się odwróicło i sam jestem Biba i bardzo mi sie podoba ;-)

#100

pawelll15.
  • Postów: 32
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A ja jestem Zu albo Zuzia. To pierwsze to nauczyciel od wf-u wymyślił, jako skrót od Zuzi :}, a Zuzią to ja jestem już od 1 kl. podstawówki. :-D

#101

.
  • Tematów: 0
Reputacja

Napisano

No dobra moi drodzy... a co to ma wszystko wspólnego z Patryczkiem?! Hm?

#102

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Hm... nic? :}




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych