Skocz do zawartości


Zdjęcie

Znajdź implant UFO w swojej własnej nodze

chipowanie znakowanie ludzi obecność ufo wzięcie ufo implant implant w nodze Jan Pająk

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
126 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Implant w nodze - metoda Jana Pająka (10 użytkowników oddało głos)

Czy stwierdzasz u siebie poszlaki obecności implantu, szukając podług wskazówek dr inż. Jana Pająka?

  1. Tak, wyczuwam ubytek mięsniowy i widzę bliznę (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

  2. Nie wiem, wyczuwam ubytek mięśniowy, nie widzę blizny (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

  3. Nie wiem, nie wyczuwam ubytku mięśniowego, widzę bliznę (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

  4. Głosowano Nie, nie wyczuwam ubytku mięśniowego, nie widzę blizny (10 głosów [100.00%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 100.00%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#106

Kropa.
  • Postów: 74
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hehe, a ja mam taką bliznę. Jednak nie jest ona dziełem kosmitów, tylko mojej własnej nieuwagi :) Wiem na 100%, że nie mam tam implanta, bo miałam prześwietlane miejsce, w którym jest blizna. Nie no, takie teorie mnie rozwalają. Wierzę w UFO, wyobraźnię wybujałą równiez mam, ale niektórzy to są nieźle szurnięci :) Tylko pozazdrościć!
  • 0

#107

Aracz.

    Armata to broń popularna

  • Postów: 135
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Argumenty tych którzy piszą że to prawda są debilne. Tak samo to co ja mogę napisać:
"Jestem kosmitą, ja wam wszczepiłem te implanty i wiem o wszystkim co teraz robicie."
Jupi, argument gotowy. (Uwaga! Może robię to specjalnie by was zmylić a na prawdę jestem kosmitą)
Jest to prawdopodobnie naturalne wgłębienie związane z układem kości i mięśni. Ścięgna też potrzebują specjalnego układu.
I czy sądzicie że kosmici są na tyle głupi, by zostawić taką wnękę? Jeśli mają (mam) taką technologię by ukryć to przed wszystkim rentgenami itd. to czemu zostawiają takie miejsce widoczne dla ludzkiego oka?

Użytkownik Aracz edytował ten post 28.04.2013 - 13:48

  • 0

#108

Corinis.
  • Postów: 39
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Na szczęście kosmici nie zainteresowali się mną :)
  • 0

#109

Acheza.
  • Postów: 6
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja u siebie na nodze nic nie znalazłam, choć bardzo się starałam :). Natomiast już od małej dziewczynki mam wyczuwalny i dobrze widoczny dołek na ręce, ubytek w mięśniu. Długi na 2 cm i szeroki na ok.1. Po przeczytaniu tego tematu, trochę się zainteresowałam, choć na skórze nie mam żadnej blizny. :)


  • 0

#110

ghost25.

    My life in my hands

  • Postów: 67
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam , moim zdaniem prawda jest po środku ( o ile przyjmiemy że obce istoty nas odwiedzają ) wydaje mi się że dane osobniki naszego gatunku mogą być chipowane ale to nie jest na skalę globalną , ja też he he sprawdziłem własną nogę nie posiadam takich rarytasów .


  • 0

#111

Zakacupirzony.
  • Postów: 62
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam wszystkich!
Ostatnio, dość wnikliwie, studiuję monografie dr inż. Jana Pająka. Zaciekawiła mnie szczególnie część poświęcona uprowadzeniom ludzi przez ufo, nocnych odwiedzinach przybyszy oraz wskazówkach wykrycia ich (rzekomej) obecności.
Przykuł moją uwagę w znacznym stopniu materiał Pana Pająka, jaki, zdaje się, zgromadził, a ktory wskazuje na pobyt i pasożytnictwo obcych na rasie ludzkiej - obecność jednego z dwóch implantów, wszczepionych ludziom, którzy mają być porywani przez UFO. Jeden, znajdujący się w okolicach lewej skroni, daje się wykryć podczas testu MIR natomiast drugi można wybadać empirycznie poprzez obejrzenie swojej nogi..
Na obecność implantu wskazuje blizna, odpowiednio na prawej nodze po prawej stronie u mężczyzn i lewej nodze po lewej stronie u kobiet. Ma kształt jakoby krateru na powierzchni Księżyca, pod palcem wyczuwa się ubytek tkanki mięśniowej.
Zamieszczam na dole zdjęcie wycięte z monografii Pana Pająka.

Przez część oskarżony o chorobę psychiczną, przez część wyśmiany... natomiast chciałbym skonfrontować jego tezę o tych bliznach. Czy naprawdę niemalże każdy człowiek ją ma? Czy forumowicze... mogliby obejrzeć swoje nogi, sprawdzić ten fakt i zaglosować w ankiecie?
Zaznaczam, że traktuję monografie Pana Pająka przez pół, sam wątek nie jest żadną prowokacją z mojej strony. Nie znam natomiast innego sposobu jak sprawdzić to w miarę obiektywnie, na dużej grupie osób, stosunkowo anonimowo.

Instrukcja szukania implantu, kopia z monografii:
"Omawiana tu blizna usytuowana jest w dosyćwymowny sposób. Jeśli bowiem zmierzyć jej odległośćod podłogi u osoby stojącej boso, znajdowała sięona będzie na wysokości mniej więcej równej połowie (+/- 3 cm) jednostki długości zwanej "kubitemkosmicznym" a wynoszącym 0.5486 naszego metra. Kubit ten jestrodzajem uniwersalnego"metra kosmicznego" stosowanegoprzy budowie wszystkich wehikułów UFO - patrz wzór(F16). Stąd wysokośćowej blizny ponad podłogąu większości osób wyniesie około 27.5 [cm](+/-3 cm)."
"Rowek ten u mężczyzn przebiega wzdłuż prawego boku podudzia pomiędzy mięśniem / ścięgnem łączącym kostkę z kolanem a mięśniem łydki; najwyraźniej zostaje on uformowany po napięciu mięśnia łydkowego (np. poprzez silne skręcenie stopypalcami ku zewnątrz)."


Zamieszczam też link do monografii, tekst o badania ciała zaczyna się około strony numer 14

http://www.totalizm...._pdf/15p_16.pdf

Załączone grafiki

  • blizna.jpg

  • 0

#112 Gość_.Uzurpator.

Gość_.Uzurpator..
  • Tematów: 0

Napisano

Rozumiem, że Ty ów ubytek akurat posiadasz?


  • 0

#113

Zakacupirzony.
  • Postów: 62
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Sprawdzę wieczorem w domu, sam się zastanawiam :) Mam nadzieję, że nie.. podejrzewam, że raczej nieee


  • 0

#114

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Paanie, ja mam tyle blizn na nogach od sportu, że nie rozpoznasz, która to efekt meczu na Ziemi, a która z kolei jakiegoś międzyplanetarnego sparingu. Chociaż mam nadzieję, że chociaż dobrze się w defensywie spisywałem...

 

A tak serio - każdy człowiek raczej zna swoje ciało, ja znam, i wie skąd ma jakie znamię czy bliznę. Poza tym, każdy człowiek posiada jakąś bliznę i to fajny wspólny mianownik dla takich teorii, prawda? ;)


  • 0



#115

Zakacupirzony.
  • Postów: 62
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Sam Pająk zapiera się własnie, że ta blizna jest na tyle charakterystyczna i tak podobna pośród badanych osób, że nie sposób ją pomylić z żadną inną. No i sami badani ponoć też zupełnie nie wiedzieli o jej posiadaniu - skąd jest, od kiedy ją mają...
Niemniej-całość wydaje mi się trochę naciągana na potrzeby jego pracy.. z drugiej zaś strony trochę mnie to zaintrygowało.
Stąd też pytanie do forumowiczów:)
 


Użytkownik Zakacupirzony edytował ten post 27.02.2016 - 18:54

  • 0

#116

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 No i sami badani ponoć też zupełnie nie wiedzieli o jej posiadaniu - skąd jest, od kiedy ją mają...

A ja mam wrażenie, że wiedzieli doskonale - tyle tylko, że do głowy im nie przyszło, że znajduje się ona "na wysokości mniej więcej równej połowie (+/- 3 cm) jednostki długości zwanej "kubitem kosmicznym" a wynoszącym 0.5486 naszego metra. Kubit ten jest rodzajem uniwersalnego"metra kosmicznego" stosowanego przy budowie wszystkich wehikułów UFO - patrz wzór(F16)."  :facepalm: (za pierwszym razem przestałem czytać po słowie "połowa")

 

Tak jakby od razu nie było można napisać, że to pospolite, europejskie 27.5 [cm](+/-3 cm).

No ale wtedy nie byłoby tak tajemniczo - prawda?

Nie wiem, może jak ściągnę spodnie przed myciem, to sobie tam zerknę ale nie spodziewam się zobaczyć fajerwerków, więc właściwie już teraz mógłbym zaznaczyć odpowiedź ostatnią. Ale, żeby nie przekłamywać ankiety powstrzymam się jednak do czasu obdukcji.

A poza tym - nie chciałbym być jedynym człowiekiem na forum bez wspomnianej blizny.


  • 1



#117 Gość_.Uzurpator.

Gość_.Uzurpator..
  • Tematów: 0

Napisano

Jego osobista strona zawiera tyle materiału, że można na forum paranormalne.pl zakładać po 3 tematy dla każdego z nich przez następne 365 dni.

Strona na Wiki to wstęp do jego osobowości zanim zderzymy się z jego teoriami: https://pl.wikipedia...Pająk_(ufolog)


  • 0

#118

Zakacupirzony.
  • Postów: 62
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pająk ma swój styl pisania.. nie wiem czy wyrobiony przez środowisko akademickie... czy też to przez wzgląd na naukową publikację a tam rzadko podają wszystko na tacy - stąd studenci wolą skrypty niż przedzieranie się przez stronice zagadnienia, które spokojnie da się streścić na dwóch stronach:)
Cóz, sprawdź.. ja się postaram dziś, po wieczornym prysznicu. Cóż, podejrzewam, że jej tam jednak nie ma. Wszakże bym zauważył coś takiego


EDIT- fakt, jego strona obfituje w treść aż do granic... a technika wykonania utrudnia nawigację, skutecznie odstraszając. Niemniej-jeśli nie brać tego wszystkiego na 100% serio.. tylko jako jedną z ciekawostek.. sądzę, że takie spojrzenie na świat wydaje się dość odmienne od pospolitego większości osób i, dla mnie, dość interesujące i warte choćby pobieżnego zapoznania się z tym. Ot, naturalnie jeśli kogoś taka tematyka interesuje:)


Użytkownik Zakacupirzony edytował ten post 27.02.2016 - 19:09

  • 0

#119

Urgon.
  • Postów: 1297
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

AVE...

Na tej wysokości mam tylko wgłębienie w kości, powstało gdy miałem bodaj 10 lat w wyniku instalacji implantu. Konkretnie, to nie zauważyłem, że się uderzyłem workiem części elektronicznych z serwisu RTV i bodaj pentoda zrobiła mi dziurę w nodze.
Z innych blizn to mam jedną na prawej ręce za kciukiem, gdzie brat próbował ze mnie zrobić szaszłyk, na lewej zaś ślad skaleczenia wywołanego prosiakiem. Na czubku głowy zaś mam wgłębienie w kształcie kantu drzwiczek od szafki, mam też rozłupaną przegrodę nosową. W sumie to cud, że dzieciństwo przeżyłem...

Użytkownik Urgon edytował ten post 27.02.2016 - 20:04

  • 0



#120

Zakacupirzony.
  • Postów: 62
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Patrzcie, znalazłem temat o mojej tematyce już wcześniej... długości kilka stron.
http://www.paranorma...-wlasnej-nodze/

Dubel nie był popelniony z rozmysłem - nie użyłem wyszukiwarki przez jego zalożeniem; jeśli administracja uzna to za stosowne, to proszę o jego zamknięcie lub usunięcie

 

Połączono tematy.

Blitz Wölf


Użytkownik Blitz Wölf edytował ten post 27.02.2016 - 20:48

  • 0


 


Inne tematy z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: chipowanie, znakowanie ludzi, obecność ufo, wzięcie ufo, implant, implant w nodze, Jan Pająk

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych