Skocz do zawartości


Zdjęcie

Znajdź implant UFO w swojej własnej nodze

chipowanie znakowanie ludzi obecność ufo wzięcie ufo implant implant w nodze Jan Pająk

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
126 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Implant w nodze - metoda Jana Pająka (10 użytkowników oddało głos)

Czy stwierdzasz u siebie poszlaki obecności implantu, szukając podług wskazówek dr inż. Jana Pająka?

  1. Tak, wyczuwam ubytek mięsniowy i widzę bliznę (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

  2. Nie wiem, wyczuwam ubytek mięśniowy, nie widzę blizny (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

  3. Nie wiem, nie wyczuwam ubytku mięśniowego, widzę bliznę (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

  4. Głosowano Nie, nie wyczuwam ubytku mięśniowego, nie widzę blizny (10 głosów [100.00%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 100.00%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#16

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Szukalem szukalem i nic :) Malo tego szukalem u swojej dziewczyny i tez nic ;) moze jutro przy swietle slonecznym cos zauwaze :) temat jeszcze zostanie otwarty, mam prosbe jednak komentujcie tylko ten artykul a nie caloksztalt "tworczosci" czy "teorie" pana Pajaka.
  • 0



#17

Baal.
  • Postów: 399
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ale z tym implantem to mnie zainteresowalo bo cos takiego dostrzeglem na swojej nodze. Ma ktos moze wyjasnienie co do tego faktu ? Moze jest jakies racjonalne wytlumaczenie ?

Może zrób sobie rentgena... Chyba że implanty są organiczne.
  • 0

#18

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

... Chyba że implanty są organiczne.


Od jakiegoś czasu ... TAK - Szarzy zaczynali od metalopodobnych implantów ... przechodząc do szkłopodobnych ... a skończywszy na błonopodobnych (nie do wykrycia) urządzeniach ...
  • 0



#19

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

hmm.... ja tak pomacałem nogę i znalazłem jakiś dziwny "dołek" w tym miejscu co opisywalićie :o nie wiem co o tym myśleć...
Pamiętam, zę kiedyś miałem podobną bliznę jak na zdjęciu w artykule, ale nie moge jej teraz zlokalizować :(
  • 0



#20

.
  • Tematów: 0
Reputacja

Napisano

moja mama ma to na ramieniu i jest wielkosci 1.5 cm!! to co ufo wsadzilo jej tam mini dysk twardy ?? lekka przesada ja mam 3 takie blizny na nodze wiec coto oznacza ze kosmici si epomilili i zle mi wpakowali implant?? nie to jest bajka sa to zwykle bliznko po np zarapaniach czy po glebszych przecieciach :rotfl:
  • 0

#21 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

moja mama ma to na ramieniu i jest wielkosci 1.5 cm!! to co ufo wsadzilo jej tam mini dysk twardy ?? lekka przesada ja mam 3 takie blizny na nodze wiec coto oznacza ze kosmici si epomilili i zle mi wpakowali implant?? nie to jest bajka sa to zwykle bliznko po np zarapaniach czy po glebszych przecieciach   :rotfl:



jak do tego doszedles? :beer2:
  • 0

#22

Ano.
  • Postów: 309
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

teoria nie byłaby głupia gdyby nie było w niej tyle fantazji :) co do implantów to może je wszczepiają ale powody jakie dr. Pajak przedstawił są conajmniej idiotyczne [oo Uwaga "UFOnauci" każą nam tak myślec :D ]
każdy ma takie blizny, bo każdy kiedyś się przewrócił albo otarł o coś ostrego lub szorstkiego (pewnie w czasie "gwałtu" pocierali nam nogi :D )
  • 0

#23

Heiser.
  • Postów: 260
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A ja mam takie coś....na nodze... :P Większość osób takie ma :D Może nie tyle obcy co USA? :surprised:
  • 0

#24

Indoctrine.
  • Postów: 1450
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Tak, Czukczom na Kamczatce też implanty wszczepiają agnci CIA..

Ludzie, dajcie spokój. Wiadomo, że z czasów dzieciństwa jest wiele blizn na nogach, szczególnie łydkach (z powodu bliskości kości blizny są wyraźniejsze niż tam gdzie dużo mięska).
  • 0

#25

Shirohime.
  • Postów: 66
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Łaa! Zostałam porwana przez NOL-e!
Blizna jest gdzie ma być, ale to lekka bzdura, bo mam obok niej kilka(naście) innych, drobnych blizn.
Ale jeśli chodzi o jego artykuł, jest trochę... ekhm... przesadzony i napisany, jakby to miała być parodia normalnego artykułu. Ale cóż, dla odprężenia można przeczytać...
  • 0

#26 Gość_inga

Gość_inga.
  • Tematów: 0

Napisano

Jeszcze w tamtym roku przeczytałam artykuł dr. Pająka o implantach. Wykonałam samokontrolę tak, dla checy i co ? Odkryłam dziwny ślad na nodze w opisywanym miejscu ! Łał, czy jestem jedną z zaimplantowanych ? :lol : Bez kitu ! Czego to ludzie nie wymyślą. :surprised: Ktoś kto wymyśił tak idiotyczną teorię, ma chyba implant zamiast mózgu. P :shock: a.
  • 0

#27 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

niekoniecznie jest to teoria szalona...
  • 0

#28 Gość_inga

Gość_inga.
  • Tematów: 0

Napisano

Chyba nie myślisz powaznie, że ufole porwały 99,9% ludzkości i wszczepiły jej implanty :shock: ? :smile:
  • 0

#29 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

nie 99,9 ale sporo...w taki sposob moga obserwowac ludzi ;-)

taki dziwny przyklad z filmu Taken
  • 0

#30

Indoctrine.
  • Postów: 1450
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Według innych teorii nie chodzi tylko o obserwację, ale o czerpanie jakiejś energii z ludzi poprzez implanty. Dla mnie to oczywista bzdura, lecz sporo ludzi w to wierzy.
  • 0


 


Inne tematy z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: chipowanie, znakowanie ludzi, obecność ufo, wzięcie ufo, implant, implant w nodze, Jan Pająk

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych