Skocz do zawartości


Zdjęcie

Krzysztof Jackowski


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
46 odpowiedzi w tym temacie

#31

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Pierwsze słyszę. Daj mi tą notę. Wchodzę tam codziennie i nie widziałem takiego artykułu.



Ten artykuł o którym mówi bini był ironiczny. Też się na tym złapałem. Nikt nie przyznał się do żadnego fałszerstwa.
  • 0

#32

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ja nawet wylaczajac swoj sceptycyzm nie ma zaufania do tej "firmy". Zbyt wiele zalosnych glupot jest w tym serwisie, zeby go brac na powaznie.
  • 0

#33

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Pragnąłbym zwrócić uwagę, że temat o fundacji Nautilus jest w innym dziale, tutaj rozmawiamy o panu Jackowskim.
  • 0

#34

Korin.
  • Postów: 17
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Proponuję pokazać zdjecia p. Jackowskiemu:

1. Czarnej dziury.

I zadac pytanie.

Dlaczego cos takiego istnieje?

2. Bernadetta Soubirous ( przygotowuje artykuł na ten i podobne sprawy)

I zadać pytanie.

Dlaczego jest w takim stanie?

3. Area51

I zadac pytanie.

Gdzie podziało się testowane UFO?

Najpierw piszesz o tym że ludzie za dużo od niego chcą i żeby zobaczyli w nim człowieka, a nie jasnowidza a potem wyjeżdżasz z listą pytań, jakie trzeba mu zadać..heh..śmieszne.
  • 0

#35

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Pragnąłbym zwrócić uwagę, że temat o fundacji Nautilus jest w innym dziale, tutaj rozmawiamy o panu Jackowskim.

Jakby nie patrzec, w kontekscie ostatnich wydarzen jedno z drugim sie wiaze.
  • 0

#36 Gość_Nivers

Gość_Nivers.
  • Tematów: 0

Napisano

Nivers - a powiedz mi, zresztą... jak się kurde nie znasz, nie jesteś oczytany i nie wiesz o co chodzi to nie bierz udziału w dyskusji ! On odnalazł setki (nie dziesiątki, ale setki!) osób zaginionych ! :D więc nie wyskakuj mi tu z oszustem.


Wiem więcej niż Ci się wydaje, dlatego wiem że jest oszustem, chcesz ze mną porozmawiać na ten temat?

Napisz na PW i nie spamuj zbędnymi informacjami.

Pozdrawiam
  • 0

#37

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Skoro wiesz więcej to czemu nie chcesz się wypowiadać na publicznym forum ? Czyżby było to aż tak tajne informacje ?
  • 0

#38

Metatron.
  • Postów: 256
  • Tematów: 7
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Z tego co pare miesięcy temu udało mi się przeczytać to sprawa Zdanów stała się kompletnie spalona i jestem pewien, że czytałem o tym również na stronach Nautilusa, dlatego powracanie teraz do tego tematu to kompromitacja zarówno dla fundacji jak i pana Jackowskiego.
Jeżeli na stronach Nautilusa nie ma tego artykułu (a jestem pewien, że był taki) to znaczy, że fundacja postępuje bardzo nie fair i jest to kolejny powód, żeby nie traktować jej poważnie. A szkoda bo tematy jakimi zajmuje się również to forum są ciekawe i warte wyjaśnienia albo chociaż tego próby. Natomiast zgraja oszołomów i ludzi, którzy poprostu szukają sensacji albo łatwego zarobku temu szkodzą.
  • 0

#39

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ja odnoszę wrażenie, że dla niektórych tutaj spalona sprawa Nautilusa jest również spaloną karierą Jackowskiego, który w dużej mierze z całą sprawą nie miał do czynienia wcześniej.
  • 0

#40 Gość_Nivers

Gość_Nivers.
  • Tematów: 0

Napisano

Macie tu swojego Jackowskiego :P ludzie nie bądźcie naiwni...

http://wylatowo.org...._jackowski.html

A tutaj wątek o nim jakby ktoś chciał przekonać tych ludzi że on naprawdę jest Jasnowidzem ;) Refused, może Ty nas oświecisz?
http://npn.ehost.pl/...php?p=8167#8167

Pozdrawiam
  • 0

#41

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Zaraz dojdziemy do afery, że Jackowski sam porywał te setki osób, aby później zgarnąć kasę i potwierdzenie za ich odanalezienie. Czy mi się wydaje, czy sprawdza się moja teza, że "Pseudosceptyk każdego potknięcia się chwyci" ?
  • 0

#42 Gość_Nivers

Gość_Nivers.
  • Tematów: 0

Napisano

hehe możliwe :)

Podobno lubi sobie popić dobrze :) Kulturka też niezła
  • 0

#43

Jarecki.
  • Postów: 4113
  • Tematów: 426
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Co by o nim nie mówić,to jego zdolności są nie podważalne.

Jasnowidz odnalazł ofiarę szkwału na Mazurach



Po prawie półtora miesiącu poszukiwań na jeziorze Łabap koło Węgorzewa (warmińsko-mazurskie) odnaleziono w niedzielę zwłoki ostatniej ofiary sierpniowego białego szkwału na mazurskich jeziorach.

Miejsce, gdzie ciało mieszkańca Rudy Śląskiej może się znajdować, określił jasnowidz Krzysztof Jackowski z Człuchowa - poinformowała PAP rzeczniczka warmińsko-mazurskiej straży pożarnej Małgorzata Szmidt-Jeżewska.

Ciała 10 osób strażacy i ratownicy wyłowili z jezior w kolejnych dniach poszukiwań. 11 ofiara - 19 letnia dziewczyna, którą wydobyto z jeziora Niegocin w stanie ciężkim - zmarła w połowie września w szpitalu. Strażacy wciąż poszukiwali ostatniej 12. zaginionej ofiary.

Jak powiedziała PAP rzeczniczka warmińsko-mazurskiej policji Anna Siwek w niedzielę rano na policję zgłosiła się rodzina 53-letniego mieszkańca Rudy Śląskiej. Rodzina miała mapę z miejscem, gdzie może znajdować się ciało zaginionego żeglarza, którą wykonał jasnowidz z Człuchowa.

"Faktycznie we wskazanym miejscu znaleziono ciało mężczyzny. Znajdowało się w trzcinowisku na głębokości blisko 1,5 metra w wodzie. Nie było widoczne ani z brzegu ani z wody" - powiedziała Siwek.

Obecnie na miejscu trwają oględziny i identyfikacja ciała.

Śledztwa w sprawie śmierci żeglarzy prowadzą prokuratury rejonowe - w Piszu, Giżycku i Mrągowie. Śledczy przesłuchują świadków, ustalają, czy na jachtach był odpowiedni sprzęt ratunkowy oraz czy sternicy mieli niezbędne uprawnienia. Sekcje zwłok wykazały, że wszystkie ofiary zmarły na skutek utonięcia.
http://fakty.interia...8385?source=rss
  • 0



#44

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

hehe tak wielu nie ufa Jackowskiemu a nawet niegdyś głęboko sceptyczna policja i wszelkie tego rodzaju instytucje, które wcześniej go nie trawiły przekonały, się że zdolności tego jasnowidza są niezmiernie pożyteczne. Bez względu na to co będą o nim pisac, co będą o nim mówic nikt nie będzie w stanie wymazac gumeczką tego co dokonał...
  • 0

#45

Xellos.
  • Postów: 1090
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Nie rozumiem jak można być w tych kwestiach sceptykiem :o

Zanim zobaczyłem ten temat, troche wcześniej oglądałem materiał w TVN24 o tym. I nawet go nie wymienili z nazwiska a tylko powiedzieli, że jeden z jasnowidzów wskazał. :cafe:

Więc to są fakty ale rozumiem, że w każdej tematyce znajdą się ludzie szukający spisku dziejów. Mimo, że najbardziej realne i racjonalne służby jak policja same przyznają, że to prawda :)

Poza tym to ofiara szkwału, ale pewnie idzie stworzyć spisek, że on sam go wywołał :lol
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych