Skocz do zawartości


Zdjęcie

Tak się śmieją z teletubisiowej Polski


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
20 odpowiedzi w tym temacie

#16

Roseb.
  • Postów: 650
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jak już o Teletubisiach mowa...
http://www.youtube.c...8...ted&search=
:lol
  • 0

#17

snemies.
  • Postów: 645
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jeżeli chcesz robić z siebie nie wychowanego durnia, możesz to robić na rodzinnej wigilii, a nie na forum gdzie ludzie inteligentni (czyt.- twoje przeciwieństwo, czyli tolerancyjni, mądrzy etc.) chcą podyskutować na wybrany temat.


Forum jest od tego żeby się na nim wypowiadać, to Ty jesteś nietolerancyjny w tym momencie obrażając współrozmówcę,

Jeżeli nie chcesz oglądać liżących się panów i pań to nie wychudź z domu, wyłącz telewizje i wyrzuć komputer.

W telewizjach publicznych absolutnie nie może być czegoś takiego, chyba że żyjemy w państwie socjalistycznych zboczeńców. Większość każdego społeczeństwa stanowi normalna większość heteroseksualna i tolerancja wobec innych nie może być mylona ze specjalnymi prawami czy wręcz nietolerancją wobec tej większości jak np w Szkocji gdzie nie można publicznie mówić mama


Homoseksualizm to nie choroba, istnieje od początków ludzkości,


Zoofilia też i co z tego?



Rozumiem, że są mniejszością etniczną na świecie,


źle rozumiesz bo nie są mniejszością etniczną tylko seksualną
  • 0

#18

takitam.
  • Postów: 271
  • Tematów: 75
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Forum jest od tego żeby się na nim wypowiadać, to Ty jesteś nietolerancyjny w tym momencie obrażając współrozmówcę

Nie rozmawiam ani z Tobą ani z nim, nie szanuje ludzi którzy posiadają taki światopogląd, jestem skrajnie antyrasistowski. Nie drąż rozmowy bo i tak nie będę Tobie odpowiadał.
  • 0

#19

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Również Włosi się z nas śmieją:


EDIT
Sorry, nie śmieją się. Współczują nam rządu.
  • 0



#20

Patryczek.
  • Postów: 577
  • Tematów: 18
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie rozumiem twej wypowiedzi, jest trochę ‘’durna’’, ‘’głupia’’, ‘’anty tolerancyjna’’, ‘’alogiczna’’, szczerzę nie wiem po co w ogóle się wypowiadasz.
Jeżeli chcesz robić z siebie nie wychowanego durnia, możesz to robić na rodzinnej wigilii, a nie na forum gdzie ludzie inteligentni (czyt.- twoje przeciwieństwo, czyli tolerancyjni, mądrzy etc.) chcą podyskutować na wybrany temat.
Jeżeli nie chcesz oglądać liżących się panów i pań to nie wychudź z domu, wyłącz telewizje i wyrzuć komputer. Homoseksualizm to nie choroba, istnieje od początków ludzkości, jeżeli byś się interesował historią np. Grecji wiedziałbyś o tym. Natomiast takie zachowanie jakie propagandujesz swą wypowiedzią od zawsze było zwalczane, oczywiście pomińmy średniowiecze i komunizm – gdzie właśnie ludzi inteligentnych, mądrych, tolerancyjnych zwalczano.
Cóż do głupków nic nie mam – człowiek jak każdy … ale to już lekka przesada, że admini nie blokują takich wypowiedzi jaką zaprezentował Pan Patryczek.

Cóż ty lubisz oglądać liżącyh sie panów?No ciekawe... wnioskuje z tej wypowiedzi.. Tak wiem że w Grecji był homoseksualizm a co to ma do rzeczy? Poprostu wkurza mnie prozachodnia polityka: tarcze antyrakietowe, techno, teksty portugalskich dziennikarzy ŻE POLACY TO MORDERCY!...Kurcze taki patriotyczny naród... Gdyby wybuchła kolejna wojna, i Polska znów by została zaatakowana, pod błachym pretekstem zapewne wyjechałbys z kraju no nie?...
Kazdy mysli że zachód jest cacy, ale tak nie jest.... Jestesmy pionkami w grze co sie nazywa HEGEMONIA U.S.A. ...

Przepraszam bardzo!
Jeżeli ktoś ma poglądy rasistowskie, to nie mogę się opanować. Jest on dla mnie od razu zerem, musze to wyrazić.

Nie jestem rasistą, poprostu czuje obrzydzenie czy tego chce czy nie jak widze liżących sie panów w telewizji czy na ulicy i nic na to nie poradze, ale ich toleruje i nie tępie, więc może nie jestem rasistą?
  • 0

#21 Gość_Inga

Gość_Inga.
  • Tematów: 0

Napisano

Również Włosi się z nas śmieją:

;) Nie Włosi, tylko Hiszpanie dear Iv, co jednak nie ma znaczącego wpływu na fakt, że rzeczywiście jesteśmy pośmiewiskiem Europy. :/
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych