Skocz do zawartości


Zdjęcie

Baza Dulce - Tajemnicza Instalacja (Analiza)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
168 odpowiedzi w tym temacie

#16

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

za duzo wskazuje na to ze cos sie dzieje...jest mnustwo manifesctacji UFO ;)


Nad terenami Dulce jest bardzo dużo obserwacji UFO + Meksyk + Materiały , które w miarę czasu się przetłumaczy ...

I apelowałbym aby do komenatrzy typu "Beczka smiechu...Half Life 2" itd. (taka treść się tu pojawiła lecz została z-edytowana) dodawać coś sensownego od siebie - nawet gdyby miały to być słowa na "minus" dla prawdy artykułu.

Ktoś tam pytał o jakość filmu: ja doszukałem się kiedyś takich źródeł iż jest to materiał z nagrania kamery video, których są tam setki ... kwestia jakości hmm ... ciężko powiedzieć ... może specjalnie spreparowana :P
  • 0



#17

PikseL.
  • Postów: 44
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czytając fragment o tej bazie w pierwszym poście tematu,nie mogę uwierzyć że komuś udało się zabrać kasetę,i przenieść ją przez kilka systemów zabezpieczeń, tak, że nikt tego nie zauważył
  • 0

#18

NHolokaust.
  • Postów: 653
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

=]Ktoś tam pytał o jakość filmu: ja doszukałem się kiedyś takich źródeł iż jest to materiał z nagrania kamery video, których są tam setki ...

Kamery wideo, która porusza się po pomieszczeniu? Nie sądzę, ten materiał był filmowany ręcznie, nie jest zapisaem z kamery przemysłowej.

Artykuł jest ciekawy, nawet mimo bawiących nazw pokroju "Flash gun" (jakież to poważne!). Szukałem informacji na ten temat i co się okazało?
http://www.crowdedsk.....le papers.zip Tu są skany papierów
http://www.crowdedsk.....ce Papers.pdf tutaj w formie .pdf

Tutaj z kolei link do tekstu o Dulce (ang)
http://www.crowdedsk...ulce_papers.htm

Tu zaś, jeden z ciekawszych linków - fotografie bazy Dulce:
http://people.freene...e/dulcepics.htm
Tym bardziej autentyczne, że znajdują się na wielu stronach, w różnych odsłonach...i to nie jest aż tak wielki sekret, spójrzcie ot choćby na foto poniżej:
Dołączona grafika

Przejrzeć wszystko, przeczytać, rozdziawić usta szeroko i pogrążyć się w refleksji. Tak rzekłem.
  • 0



#19

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Przejrzeć wszystko, przeczytać, rozdziawić usta szeroko i pogrążyć się w refleksji. Tak rzekłem.


AMEN. Mnie zdjecia powalily i pierwszy raz je widze. Wczesniej czytalem tylko "dulce papers" i czlowiekowi az sie wierzyc nie chce, mysle ze gdyby zebrac wszystko w calosc i przetlumaczyc na rodzimy jezyk mielibysmy niemala sensacje.
  • 0



#20

NHolokaust.
  • Postów: 653
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Myślę, że pora się wziąć do roboty, jak tylko skończę inne tłumaczenie (zlecenie), to może zajmę się tym tekstem.
  • 0



#21

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Hmmmm ... muszę to dogłębnie zbadać :)

Dołączona grafika

Ten drugi link w temacie "UFO" jest ogromniasty ... chyba sobie to drukne partiami bo drukowany text lepiej sie czyta ...
  • 0



#22 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

:shock: dobre te zdjecia... 1 zdjecie bazy jest dziwne...jakby komputerowa...ale reszta mnie zwalila z nog
  • 0

#23

NHolokaust.
  • Postów: 653
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Muhad, bo pierwsze foto jest komputerowe, w necie sa inne komputerowo wygenerowane obrazy bazy, ale racja - reszta zdjęć ścina z nóg.
  • 0



#24

PikseL.
  • Postów: 44
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Na stronie którą podał NHolokaust jest napisane,że film z bazy został zrobiony na potrzeby japońskiego programy rozrywkowego.Ale za to cała reszta jest bardzo ciekawa
  • 0

#25

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Czytam ten obszerny text o bazie partiami ... i jest klimatycznie :crazy:
  • 0



#26

PikseL.
  • Postów: 44
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ale niektóre artykuły częściowo sobie przeczą,np. w jednym ktoś mówi że bazą rządzą Draconians, a ktoś inny że Szaraczki,no i komu wierzyć ;-)
  • 0

#27

Guliwer.
  • Postów: 548
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mnie te zdjęcia powaliły, zatkały :surprised: To wygląda niemal jak jakieś podziemne miasteczko, potężnie zabudowany kompleks, wow ... wezmę się za czytanie tekstów, mam nadzieję że coś zrozumiem przy moim kulawym nieco angielskim :)
  • 0

#28

PikseL.
  • Postów: 44
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Z góry przepraszam za wszelkie błędy merytoryczne albo logiczne,ale pierwszy raz tłumaczę tego typu tekst

tło:

Pod koniec roku 1987 grupa badaczy UFO Quest International przedstawiła mi "Dokumenty z Dulce"

Opisują one bazę zarządzaną przez obcych/rząd.Zawierają i omawiają fragment nagrania z kasety ochrony pokazujący komory rozrodzcze i pojemniki zawierające szaraków.

Dokumenty te pojawiły się gdy ufologia rozkwitała na świecie,a informacje o UFO i powstawanie kręgów w zbożu zrodziło nowe pokolenie zainteresowanych poszukiwaczy.W tym czasie opinia publiczna otrzymywała wiele dziwnych dokumentów od dziwnych,tajemniczych postaci,takich jak Bill Moore,Bill Hamilton i John Lear.
Każdy z nich[dokumentów] opowiadał zaskakującą historię o kontaktach między ludźmi a kosmitami,podziemnymi bazami oraz tajnym rządzie jako uwięczeniu "kosmicznej konspiracji".

W 1987 dokumenty te zafascynowały mnie,a w połączeniu z historiami o porwaniach,wypowiedziach strażników i innymi opowieściami z całego świata,czułem że historia jest prawdziwa.

Prawie dziesięć lat później,w 1996 roku znalazłem w internecie fragment nagrania nazwany
AREA51.Okazało się że zawierało te same sceny co film dołączony do Dokumentów z Dulce prawie dziesięć lat wcześniej.Z detalami ukazywało duże pojemniki z czymś co naprawdę przypominało szaraków!

czy są prawdziwe?

Widziałem wiele informacji o Dokumentach z Dulce,większość z nich jest w internecie,kilka z nich opisałem tutaj.Większość z nich automatycznie dyskwalifikuje historię,dokumenty i film-ale muszę zadać kilka pytań zanim uznam tą historię za nieprawdziwą.

1.Kto i czemu zyskałby na plotce krążącej po świecie przez dziesięć lat?
2.Film wygląda profesjonalnie.Kto mógłby go sfałszować?I po co?
(Nikt się nigdy nie przyznał)
3.Sprawa sięga owiele głębiej niż się wydaje-Paul Benewitz,badacz który natknął się na bazę w Nowym Meksyku z obcymi,otrzymywał fałszywe informacje od AFOSI,agenta Richard'a Doty'ego oraz badacza Williama (Billa) Moore'a.Czemu?

Więc czy Dulce naprawdę istnieje?Czy dokumenty i film są prawdziwe?Nie mam pojęcia,lecz nikt nigdy nie przyznał się do sfabrykowania ich,a wszystko inne wskazuje na bardzo złożoną historię.

fragmenty dokumentów:

W 1979 roku w bazie coś się zdarzyło.W efekcie zginęło 66 ludzi,a 44 uciekło.Podejrzewa się,że amerykanie próbowali przejąć bazę.Nieskutecznie.

Jednym z uciekinierów był agent CIA,który przed ucieczką zrobił kilka notatek,zdjęć i nagrań.
Od tej pory ukrywa się,a co sześć miesięcy kontaktuje się z każdą z pięciu(?) osób którym dał kopie dokumentów.Powiedział im,że gdyby stracił kontakt z czworgiem z nich,mogą zrobić z tymi materiałami co im się podoba.Osoby posiadające te dokumenty nie znały się na technice i wiedziały niewiele o samych dokumentach.

W grudniu 87' opis tak zwanych "Dokumentów z Dulce" został wydany wielu badaczom.Prawdopodbnie przeciek pochodził od jednego z posiadaczy dokumentów.
Mówi się,że Dokumenty składały się z:
-25 czarno-białych zdjęć
-sześcio-minutowego materiały video
-kilku rysunków technicznych dotyczących bazy

Materiały te zawierały:

-omówienie miedzi i molybdenium(?)
-omówienie magnezu i potasu(elektrolity?)
-dużo terminologii medycznej
-omówienie światła ultrafioletowego i promieni gamma
-omówienie prawdziwych celów EBE(kosmitów?)
-omówienie sposobów użycia krowiej krwi
-omówienie manipulacji w DNA
-omówienie "prawie ludzkich istot"
-omówienie powstania "bezpłciowej istoty"
-szkice zdjęć

Poniżej są skany Dokumentów(a przynajmniej ich części) i linki do innych artykułów o Dulce
  • 0

#29

tH.
  • Postów: 69
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

reszta zdjęć ścina z nóg.


Wg. mnie nie ma się czym podniecać ;/. są to rzekome zdjęcia bazy Dulce. Pierwsza fotografia wygląda jak screen z gry Unreal, ale pomińmy to. Reszta zdjęć jest bardziej wiarygodna i pewne jest, iż są one prawdziwe jednak nie mamy pewności że są to zdjęcia przedstawiające ową bazę. Przecież mogą być to fotografie, na których uchwycono zwykłe instalacje ulokowane w innych budynkach, nie koniecznie tajnych kompleksach typu Dulce.

Obecność takiej bazy jest dla mnie bardzo wiarygodna, co więcej po części wierze w istnieje takiego kompleksu, jednak do zaprezentowanych zdjęć podchodzę z dystansem.

http://people.freene...erx_dulce16.jpg

Lol, a to niby co? :surprised:
  • 0

#30

NHolokaust.
  • Postów: 653
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

TH, o istnieniu baz wojskowych USA wiadomo, zresztą nie od dziś. Zauważ wcześniej umieszczone przeze mnie foto włazu do jednej z nich (wszystkie są budowane na podobnych zasadach), a analogie do fotografii z linku.
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych