Skocz do zawartości


Zdjęcie

Baza Dulce - Tajemnicza Instalacja (Analiza)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
168 odpowiedzi w tym temacie

#166

tybysh.
  • Postów: 330
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mi to ostatnie zdjęcie z google earth trochę zasugerowało, że ta baza może składać się z takich okrągłych silosów pod powierzchnią, z satelity widać subtelnie granice tych obszarów. Wątpie w to, z pewnością ktoś wytłumaczy te okręgi w racjonalny sposób:P
  • 0

#167

ZielonyLudek713.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Flash Gun, Reptoidzi(gdzieś słyszałem tę nazwę wcześniej), Szaraki, eksperymenty na ludziach błagam! Dobra fabuła do filmu :) . Jeśli coś tkakiego istnieje, to czemu nikt tego nie odgrył i skąd te szczegóły?! Czy autor tekstu był tam? Mieszkańcy Dulce nic niewiedzą(chyba, że są tylko klonami zrobionymi przez Szarakow, albo Reptoidów -.-)? Artykuł jest bardzo ciekawy i z przyjemnością go czytalem, ale to historia dobra do opowiedzenia przy ognisku. :))
  • 0

#168

Lady Makbet.

    Lady

  • Postów: 65
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czy ktoś jest jeszcze w posiadaniu filmu z Dulce? Niestety nie mogę znaleźć...
  • 0

#169

Anunnaki.
  • Postów: 540
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

czy komuś udało się zbadać  potajemnie rejon bazy georadarem by potwierdzić ewentualne istnienie pomieszczeń pod ziemią? skąd wiadomo czy ta tajna baza w dulce to  nie jest kolejna ze zmyłek (prawdziwe bazy moga być gdzie indziej a ta w dulce moze być imitacją)   czy do bazy w dulce jeżdżą samochody wojskowe? czy są obecni tam żołnierze?  teren nie jest też super specjalnie chroniony/strzeżony z zdjęć google nie wynika żeby to była baza, to może być nawet podziemny magazyn na ropę/gaz ziemny.


  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych