Skocz do zawartości


Posłanka Sobecka: Seks jest zły, bo nie rozwija


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
49 odpowiedzi w tym temacie

#31

Tacita.

    Ukryty wymiar

  • Postów: 859
  • Tematów: 53
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

:imo: chodziło o to, że jeśli gość ma problem z prostatą, to ma "zaburzone funkcje seksualne", a co za tym idzie nie jest w stanie spełniać obowiązku małżeńskiego, a co za tym idzie pani jest zaniedbana, a co za tym idzie ma deprechę, a co za tym idzie jest wiecznie sfrustrowana, a co za tym idzie ma wtórny uraz do seksu, a co znów za tym idzie, opowiada pierdoły.
Uff...zmęczyłam się... ;)

Wydawało mi się, że to oczywiste ;)
Podoba mi się jak to przedstawiłaś, a przede wszystkim ostatnie słowa :P
  • 0



#32

----.
  • Postów: 359
  • Tematów: 75
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Za przeproszeniem CENSORED Sobeckiej, moze wtedy zmieni zdanie bo widocznie tego jej brakuje :rotfl: .

Dołączona grafika

patrzac na to zdjecie to sie nie dziwie :wall: , jest zazdrosna ze inni moga a ona nie :devil:

edit Tiamat: fajnie, rozumiem emocje, ale mozna opanowac takie slownictwo na forum publicznym, warn

  • 0

#33

Shi.

    關帝

  • Postów: 997
  • Tematów: 39
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

O tak teraz zauważyłem :D

Jeśli seks stawia się na pierwszym miejscu, to jest to hedonizm. Seks jest integralną częścią człowieka. Ale musi być powiązany z uczuciami. Każdy człowiek ma swoje powołanie w życiu. Nie uważam, żeby czy kobieta, czy mężczyzna byli powołani do seksu. Są powołani do życia rodzinnego, do bycia ojcem czy matką. Ale nie do seksu samego w sobie.


Władza zaglądająca obywatelom do łóżka - gdzieś już to było :D . To są te same sposoby co za PRLu no ale to my jesteśmy Ci lepsi w końcu!

patrzac na to zdjecie to sie nie dziwie wall.gif


Jeszcze do tego zryta psychika straszne ;(
  • 0



#34

zak.
  • Postów: 1198
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

zal
jak sie uprawia sex z kims kogo sie kocha, to to jest git chyba nie?
no zal, dlaczego tacy ludzie moga zyc? demokracja jest zla :lol
  • 0

#35

Tacita.

    Ukryty wymiar

  • Postów: 859
  • Tematów: 53
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Seks jest ukoronowaniem miłości, czego owocem mogą być dzieci. W ogóle nie rozumiem tej kobiety. Poza tym że niby co? Seks oddala ludzi od siebie? O_o Zawsze wydawało mi się, że jest odwrotnie i pozostaję przy swoim zdaniu.
  • 0



#36

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Nawet jesli uprawia sie seks z kims kogo sie nie kocha, to czy to cos zlego ?
  • 0

#37

snemies.
  • Postów: 645
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Każdy człowiek ma prawo robić co chce i z kim chce w łóżku/w swoim domu. Kiedy wreszcie dorośniemy do jednej z podstawowych zasad państwa prawa " mój dom to moja twierdza"?

Oczywiście propagowanie przez państwo, dawanie praw "małżeńskich" np homoseksualistom czy też prawo do aborcji kiedy ma się takie widzimisię to już zupełnie co innego bo to jest częścią przestrzeni publicznej.

Użytkownik Vin Diesel edytował ten post 05.06.2007 - 14:46

  • 0

#38

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Chodzilo Ci zapewne o adopcje nie aborcje, tu sie zgadzam, ale jaka czescia przestrzeni publicznej jest zalegalizowanie zwiazku dwoch gejow, czy dwoch lesbijek ? co to nas obchodzi ? przeciez to tez ich sprawa i w zadnym stopniu nikogo poza nimi to nie dotyczy. Sorry za OT.
  • 0

#39

Tacita.

    Ukryty wymiar

  • Postów: 859
  • Tematów: 53
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Nawet jesli uprawia sie seks z kims kogo sie nie kocha, to czy to cos zlego ?

Moim zdaniem nie. Myślę, że to sprawa indywidualna i zależy od wyznawanych wartości. Są ludzie, którzy bez miłości ani rusz :P
  • 0



#40

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Oczywiscie nie mowie o robieniu tego z kim popadnie i gdzie popadnie (choc to tez wolna wola kazdego, pod warunkiem ze nie zdradza stalego partnera i nie krzywdzi innych). Kazdy czlowiek ma jakies potrzeby i jesli oboje ludzi tego chce, nie krzywdza tym innych, to tylko i wylacznie ich sprawa.
  • 0

#41 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Najważniejsze by nie łamać pewnej zasady;
"Nie cudzołóż"

;)
  • -1

#42

Tacita.

    Ukryty wymiar

  • Postów: 859
  • Tematów: 53
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Oczywiscie nie mowie o robieniu tego z kim popadnie i gdzie popadnie (choc to tez wolna wola kazdego, pod warunkiem ze nie zdradza stalego partnera i nie krzywdzi innych). Kazdy czlowiek ma jakies potrzeby i jesli oboje ludzi tego chce, nie krzywdza tym innych, to tylko i wylacznie ich sprawa.

Jak najbardziej się z Tobą zgadzam.
  • 0



#43

snemies.
  • Postów: 645
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Chodzilo Ci zapewne o adopcje nie aborcje, tu sie zgadzam, ale jaka czescia przestrzeni publicznej jest zalegalizowanie zwiazku dwoch gejow, czy dwoch lesbijek ? co to nas obchodzi ? przeciez to tez ich sprawa i w zadnym stopniu nikogo poza nimi to nie dotyczy. Sorry za OT.



Adopcję też jeśli chodzi o pary homoseksualne ale pisałem o aborcji jako inny element który nie jest tylko i wyłącznie sprawa kobiety ale i społeczeństwa.

Legalizowanie związków homo jak najbardziej "nas" - społeczeństwo obchodzi bo jest to przyznanie specjalnych praw osobom, które poza własnych życiem nic nie wnoszą do tego społeczeństwa. Małżeństwo to z definicji związek kobity i mężczyzny w celach prokreacji, w przeciwnym wypadku państwo nie miało by interesu w ogóle udzielać ślubów nikomu bo po co? Państwo oczekuje coś w zamian i o ile od związków hetero może to otrzymać to od homo nie.

sorry że błąd, na ogół staram się wszystkie poprawić ;)

Jeszcze raz powiem, to co ktoś sobie robi w domu to nie nasza sprawa, a Pani Sobecka może sobie gadać co chce bo i tak na poważnie mogą ją wsiąść tylko słuchaczki bo nie sadzę żeby nawet słuchacze :D Radia Maryja.

Najważniejsze by nie łamać pewnej zasady;
"Nie cudzołóż"

;)



To zależy jakie zasady się wyznaje ;)
  • 0

#44

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Sugerujesz ze slub jest przyznawany kobiecie i mezczyznie przez panstwo po to, zeby w zamian splodzili dziecko ? i jakie to specjalne prawa malzenstwa dostaja od panstwa ? a jak dwoje ludzi bierze slub i nie plodza dziecka to co ? czym sie roznia od pary homoseksualistow ? tez nic (wg. Ciebie) nie wnosza do spoleczenstwa ?.
  • 0

#45 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

No na to wychodzi Tiamat.

Jak dla mnie to bardziej chodzi o uprzedzenia niż o interes.
  • -1


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych