Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jakim jesteś żywiołem?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
177 odpowiedzi w tym temacie

#31 Gość_coś_innego

Gość_coś_innego.
  • Tematów: 0

Napisano

Jestem wodą i niestety opis do mnie pasuje.... niestety, bo nie lubię jak się okazuje, że jestem na tyle "normalna", że opis mnie pasuje do większości... to kolejny dowód na to, że jesteśmy produkowani masowo chyba :P
  • 0

#32

Martin.
  • Postów: 31
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wg. zodiaku (waga) jestem powietrzem i to się nawet zgadza. Czasami oglądam mapę, statystyki z kraju z marzeniami aby się tam kiedyś wybrać i zamieszkać na jakiś czas. Pasuję ciut do wody, bo czasem mało mówię, ale jak spotkam kogoś z kim znajdę łatwo wspólny temat to mogę gadać bez końca. Co do nauki to rzeczywiście idzie mi to szybko i dobrze (tekstów na pamięć z angielskiego po 8-12 zdań uczę się od 10 do 30 min. i tylko raz zdarzyło mi się dostać ocenę gorszą niż 5. Ciekawość świata też jest (jak wspominałem wcześniej) chciałbym gdzieś wyjechać i zobaczyć jak się żyje np. w Japonii i USA.
  • 0

#33

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Hmm... Zodiakalnie Woda. Nawet do mnie pasuje, w ogóle to wiele takich właśnie opisów dokładnie opisuje mój charakter. Bynajmniej dziwne to :)
  • 0



#34

peyton777.
  • Postów: 147
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ja się nie czuję powietrzem i prawie nic oprócz galerii mi się nie sprawdziło. no może krytycyzm, bo bystra nie jestem :P

tak poza tym to nie wierzę w takie opisy, horoskopy, itp wymysły.
  • 0

#35

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja horoskopy omijam dużym łukiem... To traktuje jako ciekawostkę, która pewnie poza podobieństwem do zachowań pewnych osób nie ma z rzeczywistością nic wspólnego. Ot, taka mała odskocznia, która pozwala przez chwilkę poczuć się lepiej :)
  • 0



#36

Sabaku No Gaara.
  • Postów: 560
  • Tematów: 97
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Jestem zodiakalnym powietrzem, ale zdecydowanie charakterystyka tegoż do mnie do końca nie pasuje - za to opis wody określa mnie idealnie.
  • 0

#37

cisz.

    Realizm Magiczny

  • Postów: 832
  • Tematów: 33
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ja jestem woda, ale nie jestem jakimś eterycznym, zawieszonym bytem. Wypraszam sobie, lubię dzialać, a nie spać.
Chociaż miewam swoje stany odrętwienia, jednak wyważony kontakt z rzeczywistością natychmiast mnie wzywa.
Mam duże poczucie obowiązku i jeżeli coś już robię robię to dobrze.
Zgadza się jedynie to, że dobrze wyczuwam nastroje innych i odbijają się one na mnie. Podobno średnio umiem sluchać i za bardzo koncentruję się na sobie. Uczę się od tego odchodzić.
aa i lubię gadać o sobie- to już jest żalosne.
  • 0



#38

Eagle947.
  • Postów: 28
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ja jestem zodiakalnym ogniem, ale żaden opis do mnie nie pasuja
  • 0

#39

artaya18.
  • Postów: 129
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

hmm, zauwazylam pewną analogie...
wszyscy tutaj wpisują kim są.. no ale nie patrzą na to kim są inni :D odzywa sie tutaj wlasciwie nasze ego. W koncu przyznać sie, wszyscy chcecie sie pochwalic kim jestescie, jacy jestescie. to normalne.. ale smieszne ;] jedni mogą uznać że chcą tylko napisać czy sie sprawdza ale po czesci jest to też glos naszego ja... " bo ja tez chce napisac" "bo jak inni to ja tez" :Dhmm, ten wątek bedzie chyba trwal wieku

pozdrawiam

(a ja jestem wodą) żeby nie bylo że nie jestem czlowiekiem ;] :D
  • 0

#40

m4r1u5z.
  • Postów: 178
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ogien. i zodiakalny, i ten opisany. i taki ulkad mi sie podoba : )
  • 0

#41

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Zdecydowanie woda, chociaż z pewnością mam coś wspólnego z powietrzem, a momentami nawet z ogniem. Ale to baaardzo sporadycznie :D . Jednak przyzwyczaiłem się do siebie, lubię to jaki jestem, choć przyznam, że bywa ciężko, zwłaszcza jak trzeba zrobić coś konkretnego. Na szczęście wśród przyjaciół (specjalnie wyselekcjonowanych, oczywiście) otwieram się, zaczynam działać i żyć.
  • 0



#42

SaSuKe.
  • Postów: 14
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jestem ogniem w 100% wszystko sie zgadza.
  • 0

#43

Patryczek.
  • Postów: 577
  • Tematów: 18
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie pasuje do tego opisu blizniąt... jakos polubiłem samotność... jestemjedynakiem i sie przyzwyczaiłem... o..

Ogień - Powietrze
a to ciekawe...
i mamy rozpstrzeniający sie pożar...
  • 0

#44

Ladd.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 49
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ogień, prawie wszystko prawda :mrgreen:
  • 0

#45 Gość_prabab

Gość_prabab.
  • Tematów: 0

Napisano

Jestem stuprocentowym powietrzem. Fajnie :) .
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych