Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dlaczego "boicie się" swojego wieku?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
74 odpowiedzi w tym temacie

#31 Gość_osiris

Gość_osiris.
  • Tematów: 0

Napisano

Jeżeli przyjmiemy, że istnieje inkarnacja to mam jakieś 2000 lat, albo więcej.
Matuzalem przy mnie wymięka. :lol
Może i jestem stary ciałem, ale za to młody duchem.
Nasza dusza jest wiecznie młoda i nieśmiertelna.
I na tym poprzestanę.
Pytanie tytułowe da się dosyć prosto wytłumaczyć.
Potęgą internetu (i jego popularność) jest anonimowość i to jest odpowiedź na nurtujące Cię pytanie.
PS
Tacita, jestem pewny, że kiedy będziesz miała 40-50 lat na pewno nie będziesz zakładać takich tematów.
Z łatwościa przychodzi konstatacja, że jest się pięknym i młodym, a trudno gdy jest dokładnie odwrotnie.
Na starość nie ma się czym chwalić (kogo interesuje zdjęcie pomarszczonego grzyba?).
Ewentualnie można szczycić się elokwencją i erudycją, jeżeli takową się posiada.

#32

----.
  • Postów: 359
  • Tematów: 75
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ja zawsze chce jak najszybciej sie zarejestrowac bo rejestruje sie czesto na roznych stronach i zwyczajnie nie chce mi sie tego wszystkiego uzupelniac i klikam jak najszbyciej "dalejdalejdalej" ;p


21 lat

#33

Tacita.

    Ukryty wymiar

  • Postów: 859
  • Tematów: 53
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Hmm.. Widzę, że z jakichś powodów ten temat odżył. Założyłam go 13. dnia swojego pobytu na forum. Wtedy nieco inaczej patrzyłam na wszystko ;) Teraz i w mojej rubryce 'wiek' nic nie jest napisane. Kilka sytuacji sprawiło, że zmieniłam zdanie.
Jak to się wszystko w życiu zmienia..



#34

----.
  • Postów: 359
  • Tematów: 75
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jakich sytuacji? ;p

#35

Gherick.
  • Postów: 49
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mam 16 lat i wg. niektórych znajomych jestem ponadprzeciętnie inteligentny... cóż o ile do opinii rodziców nie przykładałbym wagi bo mogą być nieobiektywni o tyle taka opinia znajomych którzy przecież potrafią być wrednymi świniami jest zaskakująca :o
I tak nie uważam że wiek jest wyznacznikiem inteligencji :)

#36

L&M.
  • Postów: 195
  • Tematów: 20
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

dlaczego



Ponieważ czas leci a ja sie ciągle starzeje...

#37

Nefrepu.
  • Postów: 6
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No cóż kobiety nie zawsze lubią ujawniać swój wiek ;) Dlatego ja zwyczajowo na różnych forach nie wypełniam tej rubryczki, czasem dlatego żeby nie być ocenianą z powodu metryki ale z powodu tego co piszę i jak piszę. Dlatego tez mój wiek podaję dopiero osobom którym zaczynam ufać i wiem, że nie będzie to miało dla nich znaczenia. Niektórzy nawet mają durny zwyczaj najpierw pytać o lata jakby wiek miał znaczenie.

ps. +Tacita czemu wykasowałaś swój wiek z profilu? Mam nadzieję, że nie spowodowały tego jakieś krytyczne uwagi od innych forumowiczów. :(

#38

asdqwe.
  • Postów: 77
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ja nigdy nie podaje wieku do publicznej wiadomosci :P
Ci z forum, ktorzy powinni wiedziec - wiedzą... (lub ci co poprosza)
i nie wierze, ze nie ma na forum takiej osoby, ktora nie smiala by sie
pod nosem, widzac ze odpisuje na powazne posty w takim wieku
(choc nie jestem 10'cio latkiem)

ehh.... przez ten post, czesciowo ujawnilem swoj wiek :P
i tak oto (_!_) sie blada zrobila...

#39 Gość_osiris

Gość_osiris.
  • Tematów: 0

Napisano

Fora mają to do siebie, że zderzają się tam opinie (posty) ludzi w różnym wieku, ale związanych podobnymi zainteresowaniami.
Łatwo sobie wyobrazić wędkarzy w wieku 10-80 lat gorąco dyskutujących na temat łapania ryb, więc trzeba sobie - tym samym - uzmysłowić, że też są inne pasje scalające ludzi z różnych (dosłownie ) epok.
Dziwne jest tylko to, że jeżeli ogląda się dysputę 10-latka z 80-latkiem na temat ryb - nikogo to nie dziwi, to podobna dyskusja na inne temat (tym bardzie komputerowe lub paranormalne) odbierana jest jako jakoweś dziwadło, profanacja zdrowego rozsądku, lub cholera wie co jeszcze.
Dlaczego tak jest - nie wiem?
Onego czasu oglądałem w telewizji teleturniej.
Prowadząca spytała uczestniczkę (około 70 lat - tak na oko) jakie ma zainteresowania (hobby)
Odpowiedziała, że jej pasją jest gra w Playstation. (spadłem z krzesła)
Nie zaskoczyło mnie to, że ma takie a nie inne zainteresowanie, tyko jej odwaga, że miała ją, aby się do tego przyznać (publicznie).
Kiedyś (bo teraz na szczęście już nie) uważano mnie, za czubka, że w moim wieku mam tak rozległą wiedzę na temat komputerów, i w ogóle tak długo lubię przesiadywać przy nim, z różnych okazji (interrnet, granie, tworzenie grafiki, muzyki.....ect)
Neptycy komputerowi uważają, że komputer to wyłącznie zabawka dla małych dzieci, a wszyscy wiemy, że to absurdalne mniemanie.

#40

----.
  • Postów: 359
  • Tematów: 75
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Osiris tak jest ze wszystkim. Jezeli ktos nie siedzi w jakims temacie i to go nie interesuje to brakuje mu wiedzy , a jak sie nie ma wiedzy to najlatwiej jest cos wysmiac.
A co 90 % ludzi robi nalogowo? Oglada TV , a co TV robi ze zjawiskami paranormalnymi ? Zawsze odnosi sie do nich wysmiewczo . Ludzie to wylapuja i postepuja tak samo."Bo taka jest przyjeta norma, tak robia wszyscy , jak oni to i ja , a tak wogole to po co nad czyms sie zastanawiac i trudzic, po co myslec". Nie od dzisiaj wiadomo , ze TV po prostu oglupia. Kolorowe poruszajace sie obrazy robia z ludzi zombie. Kazdy moze to sprawdzic na sobie. Obejrzyjcie sobie jakis film , ktory was mocno wciagnie. Jezeli was naprawde wciagnal to pod koniec filmu starajcie sie przypomniec o czym mysleliscie podczas jego ogladania? No wlasnie , o niczym, byliscie tak mocno skupieni na filmie,pochlonieci jego fabula , ze nie bylo swiata poza nim- to ma taki sam cel jak alkohol , narkotyki czy inne uzywki. Teraz sobie wyobrazcie , ze niektorzy ludzie tak siedza przed TV przez 9 godzin i mysla o niczym. 7 dni w tygodniu na okraglo.Pochlaniaja ta medialna gowniana papke ,ktora im serwuja . Zombie gotowe. Oczywiscie tak jak wszystko w malych dawkach nie zaszkodzi , ale trzeba znalezc umiar.

#41

piniodz26.
  • Postów: 5
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jestem chyba jednym z młodszych osób na tym forum...chociaż 14 lat ..... chyba jednak są młodsi...pzdr:)

#42

Ametyzd.
  • Postów: 15
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Obejrzyjcie sobie jakis film , ktory was mocno wciagnie. Jezeli was naprawde wciagnal to pod koniec filmu starajcie sie przypomniec o czym mysleliscie podczas jego ogladania? No wlasnie , o niczym, byliscie tak mocno skupieni na filmie,pochlonieci jego fabula , ze nie bylo swiata poza nim- to ma taki sam cel jak alkohol , narkotyki czy inne uzywki.

Mnie się zdarza nawet przy czymś ciekawym na chwilę się oderwać i myśleć o przyjemnych rzeczach. :>

A na temat - ja zwykle piszę, ile mam lat, bo czemu nie. Jeśli czuję/wiem, że powiem coś głupiego, to się zwykle wycofuję. Poza tym, ja jestem zwyczajnie ciekawa, ile kto ma lat. Nie w stylu "ooo, taki mądry jak na swój wiek" albo "taki stary, a taki głupi" (chociaż tak mi się czasem zdarza pomyśleć), ale najczęściej po prostu jestem ciekawa. Czasem chcę zobaczyć, ile ktoś ma lat, a tu - no niestety, nie dowiem się.

#43

~Blood.
  • Postów: 176
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ja jakoś nigdy się swojego wieku nie wstydziłam.
Nigdy nie podałam fałszywego wieku.
Nigdy go tez nie ukrywałam.
Za to sporo osób mówiło mi kiedyś, że wyglądam na starszą niż jestem - dla mnie było to dziwne (chociaż mojej matce, jak była młoda też zawsze dawali o wiele więcej lat, a teraz daja jej o wiele lat mniej niż ma xD Mówi, że to rodzinne :P ).
Teraz czas się dla mnie na chwilę zatrzymał i już pewnie wyglądam na te swoje 17, ciężko przeżytych lat. x]



#44

Vivere Parvo.
  • Postów: 238
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja mam pod 16 lat i wybieram się do liceum, ale i tak jestem wspaniały ;p

#45

Florek.
  • Postów: 372
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tacita, ty też nie podałaś w profilu daty swoich uradzin, hehe.
Jeżeli chodzi o Florka, to ma on 20 lat. Interesuję się wieloma rzeczami. Jeżeli chodzi o tzw. "zjawiska paranormalne", to zainteresowania nimi nie ukrywam ale i się nim nie chwalę.
Jednak czymkolwiek się nie zajmuję, robię to na poważnie i do tej pory nie znalazł się nikt kto miałby czelność sobie ze mnie żartować.


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych