Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dlaczego "boicie się" swojego wieku?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
74 odpowiedzi w tym temacie

#16

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Od chwili rejestracji miałem ustawiony wiek, nawet o tym zapomniałem :>

#17

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja wychodzę z założenia, że wiek (i ew. inne dane) podaje tylko osobom, którym jako tako ufam. Ja możecie zauważyć tu wiek podałem, ponieważ uważam, że znajdują się tu ludzie godni zaufania.

Przy okazji myślę, że każdy może w internecie powiedzieć o sobie co chce, jego sprawa. Natomiast do pewnych rzeczy po prostu się "dorasta", ja np. cały czas jestem pełen obaw przed umieszczeniem własnego zdjęcia :P



#18

Tacita.

    Ukryty wymiar

  • Postów: 859
  • Tematów: 53
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Natomiast do pewnych rzeczy po prostu się "dorasta", ja np. cały czas jestem pełen obaw przed umieszczeniem własnego zdjęcia :P

To jak się już odważysz: http://www.paranorma...t...1881&st=165 :D



#19

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ja datę urodzenia wpisałem podobnie - na początku. Jednak na zdjęcie też się nie zdecydowałem. Uważam, że nie jest ważne żeby wszyscy wiedzieli jak wyglądam, musi być trochę bardziej tajemniczo. W ogóle na początku zakładałem, że będę tylko ciemnością, o której nic nie wiadomo :P . No, ale się zadomowiłem i koniec, jakoś samo poszło. Co do zdjęcie to wychodzę z założenia, że jeżeli kogoś zainteresuje moja osoba to się do mnie prywatnie odezwie i prędzej, czy później przy ewentualnej sieciowej znajomości mój wizerunek ujrzy. :D No, ale co do tego wieku...po prostu trzeba zachowywać się w sposób, który nikomu innemu by nie przeszkadzał - i wtedy niezależnie, czy ktoś ma 10 czy 50 lat jest traktowany z takim samym szacunkiem. Pamiętam, że niektórzy młodzi userzy na tym forum bardzo pozytywnie mnie swoim zachowaniem i stylem w jakim się wypowiadali, zaskakiwali. Oby więcej takich, którzy zachowują się na poziomie, który inni uznali by za zbyt wysoki dla swojego wieku. Oczywiście do pewnych granic. Chodzi o kulturę. I wtedy śmiało można się przyznać, że ma się 10 lat i będzie się traktowanym z dużym szacunkiem. Wystarczy tylko ten szacunek okazywać innym.



#20

Tacita.

    Ukryty wymiar

  • Postów: 859
  • Tematów: 53
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Po prostu piękna wypowiedź..



#21

peyton777.
  • Postów: 147
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

mój wiek jest piękny -> 18 :D
nie ma się czego bać :P

#22

Shi.

    關帝

  • Postów: 997
  • Tematów: 39
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja mam te 17 lat i jest mi dobrze czego się tu wstydzić ? :D



#23

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ja tak na marginesie dokładnie za miesiąc będę miał 18 :D



#24

Tacita.

    Ukryty wymiar

  • Postów: 859
  • Tematów: 53
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Brawo za odwagę! hehehe :drink:



#25

bolobolo.
  • Postów: 22
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To ja przy was jestem starym wapniakiem :D . Za dwa tygodnie skończę 35 lat! :aaa:

#26

J.T Yorke.
  • Postów: 160
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A ja mam zaciesz :) Podałem swój wiek i mi nic to nie wadzi... Podałem w profilu moją ksywe, nic mi to nie wadzi... A tego że znajomi się dowiedzą czym się interesuje też sie nie przejmuje bo oni już to wiedzą od 5 lat i nie mają pretensji że lubię nawijać o duchach, oni to nawet lubią...
EDIT :
Mam 15 lat...
2 EDIT:
bolobolo nie bój sie... Mój tata odwiedza to forum często (45 lat)...

#27

insi.
  • Postów: 97
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A ja mam dopiero 33 lata, czyli wiek ,,Chrystusowy" i wcale się z tym nie obcyndalam.
Niech żyje miłość, młodość i wiedza.

Korzystając z okazji pozdrawiam serdecznie wszystkich forumowiczów.

#28

Asieńka.

    Wiedźma

  • Postów: 979
  • Tematów: 28
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

No wiesz Tacita jak się jest kobietą i ma się tyle lat co, ja to można się bać zmarszczek i głupoty. Jak by nie było na zmarszczki powoli przychodzi czas, a głupota w tym wieku to już wstyd, tylko łatwiej sie jednak do niej przyznać niż do zmarszczek :P



#29

tomason.
  • Postów: 168
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja mam 16, nicka uzywam od kilku lat, prawie kazdy go zna, kazdy wie ze tym sie interesuje i przed kazdym jestem otwarty ;)

#30

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Dla mnie data urodzenia to taki sam wazny szczegol jak wpisywanie strony WWW, czy numeru iCQ. Takze nigdy mi nie przyszlo do glowy, ze ktos nie wpisuje datu urodzenia, bo sie czegos obawia. Poprostu moze nie kazdemu sie chce.


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych